تالار گفتمان مانشت
سوال: تست سراسری ۸۳ و آزاد ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال: تست سراسری ۸۳ و آزاد ۹۰ - AMMehr - 23 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ

سلام دوستان!

این دو سوال مشابه هم هستند!!! یعنی سوال یک مشابه قسمت ب از سوال ۲۰ هست!
اما سوال یک تویه جواب گفته افزایشی خوبه!!
سوال بعد گفته Spiral (پیچشی یا حلزونی یا مارپیچ) خوبه!!!

کسی مرجع دیگه ای داره که جواب داده باشه!!!
من احتمال میدم سوال یک هم بشه نمونه سازی چون در کل برای این سبک پروژه ها مدلهای تکاملی گویا بهتر هست!!
[attachment=13848]

RE: سوال: تست سراسری ۸۳ و آزاد ۹۰ - explorer - 23 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ

اگه به جمله آخر جواب سوال یک خوب توجه کنی نوشته "هر وقت سخت افزار کامل تر شد ما هم نرم افزار رو در نسخه بعدی کامل تر میکنیم"
این میشه افزایشی
نمونه سازی واسه زمانیه که نیازمندیها دقیقا مشخص نباشه

RE: سوال: تست سراسری ۸۳ و آزاد ۹۰ - AMMehr - 23 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  اگه به جمله آخر جواب سوال یک خوب توجه کنی نوشته "هر وقت سخت افزار کامل تر شد ما هم نرم افزار رو در نسخه بعدی کامل تر میکنیم"
این میشه افزایشی
نمونه سازی واسه زمانیه که نیازمندیها دقیقا مشخص نباشه

مرسی الان دوباره مدل افزایشی رو خوندم دقیقا اون درسته!!!
ولی مشکل من اینکه این دوتا سوال یه جورایی مشابه هم ان!!! ولی نمیتونم درک کنم چقدر تفاوت بین قسمت ب سوال ۲۰ با سوال ۱ وحود داره!!
یعنی الان به این نتیجه رسیدم که سوال ۱ مدل افزایشی جواب میشه!!! اوکی
حالا سوال ۲۰ قسمت ب داره میگه نیازمندی ها پروژه دائما در حال تغییر می باشد >> بعد نتیجه گرفته که باید مدل تکاملی استفاده بشه!!!
مشکل دقیقا اینجاست!!! مدل تکاملی اگه برای جاهایی که نیازمندی ها در حال تغییر هستند بدرد میخوره!!! پس تویه سوال اول هم که شرایط همینه باید مدل تکاملی بدرد بخوره!!!
یعنی یک تناقضی اینجا هست!!

RE: سوال: تست سراسری ۸۳ و آزاد ۹۰ - explorer - 23 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  مرسی الان دوباره مدل افزایشی رو خوندم دقیقا اون درسته!!!
ولی مشکل من اینکه این دوتا سوال یه جورایی مشابه هم ان!!! ولی نمیتونم درک کنم چقدر تفاوت بین قسمت ب سوال ۲۰ با سوال ۱ وحود داره!!
یعنی الان به این نتیجه رسیدم که سوال ۱ مدل افزایشی جواب میشه!!! اوکی
حالا سوال ۲۰ قسمت ب داره میگه نیازمندی ها پروژه دائما در حال تغییر می باشد >> بعد نتیجه گرفته که باید مدل تکاملی استفاده بشه!!!
مشکل دقیقا اینجاست!!! مدل تکاملی اگه برای جاهایی که نیازمندی ها در حال تغییر هستند بدرد میخوره!!! پس تویه سوال اول هم که شرایط همینه باید مدل تکاملی بدرد بخوره!!!
یعنی یک تناقضی اینجا هست!!

آره به نظر من جواب سوال ۱ کامله و سواله دانشگاه آزاد مشکل داره