تالار گفتمان مانشت
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - rostamiani - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ

سلام
فکر کنم اولین پست رو کسی ندید !
با ۳۰۵ هوش مصنوعی می تونم تهران قبول بشم ؟
چه دانشگاه هایی بهتر هستن ؟

متشکرم Smile

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - موج - ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ق.ظ)jabi2a نوشته شده توسط:  رشته نرم

بعید میدونم حتی شبانه شهرستانم بیارین.فک کنم پیام نور یا مجازی رو فقط بیارین.البته این نظر منه .آقای موج اگه ببینه و نظر بده قطعا نظرش بهتراز منه.

ممنون mehrdel2002 جان
ولی من هم زیاد صاحب نظر نیستم همه اینا احتماله. به نظر من هم جناب jabi2a امید خیلی کمی به شبانه‌ها اونم دانشگاههایی که امسال جدید میگرن فقط میتونه داشته باشه و خیلی بعیده
پیام نور غیر انتفاعی یا مجازی ویا خوندن برای سال دیگه
گزینه های محتمل تری هست که میتونید تو فکرش باشین

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - jabi2a - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ق.ظ

ممنون که حداقل جوابمو دادین
دمتون گرم
همیشه میدونستم کار بچه های مانشت درسته

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - MehrTa - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ

بچه‌ها با رتبه ۶۳ علوم کامپیوتر فکر می کنید تهران قبول بشم؟ دوستام می گفتن تا تقریبا رتبه ۷۰ تهران روزانه قبول می شی، این حرف درسته؟

تا سال ۸۹ تمام دانشگاه های تهران جمعاً ۴۲ نفر روزانه پذیرش داشتند (از رو دفترچه پارسال نگاه کردم). امسال که ظرفیت‌ها رو بردن بالا و نمی دونم چند نفر بگیرند.

سنجش خیلی درصد هام رو بد حساب کرده، حالم رو گرفت ...

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - alimahdavi - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ

۹۸۰ باتوجه به افزایش ۵۰ درصد کجا قبول می شم؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - موج - ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ)alimahdavi نوشته شده توسط:  980 باتوجه به افزایش ۵۰ درصد کجا قبول می شم؟

آخ جون رتبه های مثه ما کم کم وارد مانشت شدن دلم گرفت تو جمع این رتبه های زیر ۳۰۰Big Grin
به غیر از دولتی (روزانه و شبانه)
احتمال هر چیزی هست

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehrdel2002 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  بچه‌ها با رتبه ۶۳ علوم کامپیوتر فکر می کنید تهران قبول بشم؟ دوستام می گفتن تا تقریبا رتبه ۷۰ تهران روزانه قبول می شی، این حرف درسته؟

تا سال ۸۹ تمام دانشگاه های تهران جمعاً ۴۲ نفر روزانه پذیرش داشتند (از رو دفترچه پارسال نگاه کردم). امسال که ظرفیت‌ها رو بردن بالا و نمی دونم چند نفر بگیرند.

سنجش خیلی درصد هام رو بد حساب کرده، حالمو گرفت ...
آره.سال قبل با ۶۴ شهید بهشتی و با ۷۲ تربیت مدرس قبول شده بودن.یعنی حداقل اینارو مطمینم.آخه خیلیا مهندسی هم امتحان میدن و ترجیح میدن اونو اول بزنن.میشه کارنامه تون رو تو قسمت کارنامه های ۹۰ بذارین؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - MehrTa - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  بچه‌ها با رتبه ۶۳ علوم کامپیوتر فکر می کنید تهران قبول بشم؟ دوستام می گفتن تا تقریبا رتبه ۷۰ تهران روزانه قبول می شی، این حرف درسته؟

سنجش خیلی درصد هام رو بد حساب کرده، حالمو گرفت ...
آره.سال قبل با ۶۴ شهید بهشتی و با ۷۲ تربیت مدرس قبول شده بودن.یعنی حداقل اینارو مطمینم.آخه خیلیا مهندسی هم امتحان میدن و ترجیح میدن اونو اول بزنن.میشه کارنامه تون رو تو قسمت کارنامه های ۹۰ بذارین؟

خدا کنه! خیلی دلم می خواد برم تهران، حوصله شهر دیگه ای رو ندارم، مخصوصا که شهرهای کمی رشته علوم کامپیوتر رو پذیرش می کنند.
حتما، کارنامم رو میذارم
ممنون

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehrdel2002 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  سلام

متشکرم Smile
ببخشید من صاحب نظر نیستم فقط دیدم بچه‌ها حواسشون نیست نظرمو میگم.
به نظرم خواجه نصیر و تربیت معلم رو میارین.(تهران)

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - omd123 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ ق.ظ

سلام
با ۳۶۹ نرم جایی میشه روزانه قبول شد ؟

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - jabi2a - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ق.ظ

ببخشید اقای موج و mehrdel2002
میخواستم بدونم هزینه پیام نور ترمی چند در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هزینه ش با شبانه خیلی فرق میکنه؟؟؟؟؟؟

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - MShariati - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  با رتبه ۱۱۱ هوش مصنوعی کدوم دانشگاه میشه قبول شد؟ از قبولیهای پارسال که رتبه شون نزدیک ۱۱۱ بوده، خبر دارین؟ میدونین کجا قبول شدن؟

پیشاپیش از جوابتون ممنون

سلام
به نظر من غیر از دانشگاه تهران و شریف شانس قبولی روزانه در همه جا را داری.

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - MehrTa - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  سلام

متشکرم Smile

من قبولی تو مهندسی رو نمیدونم دقیقا چه جوریه، ولی فکر می کنم منتظر ظرفیت های جدید باشی بهتره، اینجوری بهتر می تونید قضاوت کنید. گفتن ۵۰% ظرفیت های پذیرش دانشجوی ارشد رو زیاد کردن

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - MShariati - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ق.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)mobina نوشته شده توسط:  سلام
هوش مصنوعی ۴۹۰ شدم به نظرتون کجا می تونم قبول شم؟
به نظرتون می تونم به قبولی امیدوار باشم؟

سلام
فکر کنم برای روزانه شاهرود شانس داشته باشی. البته باید دفترچه را دید.

RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟ - mehrdel2002 - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ق.ظ)jabi2a نوشته شده توسط:  ببخشید اقای موج و mehrdel2002
میخواستم بدونم هزینه پیام نور ترمی چند در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هزینه ش با شبانه خیلی فرق میکنه؟؟؟؟؟؟

والا اطلاعی در این مورد ندارم.
اما فک کنم کمتر از شبانه درمیادHuh