تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت - m_gh - 23 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ

میشه کمکم کنینSad
من واسه نرم افزار خوندم ومعماری خوارزمی قبول شدم و ثبت نام کردم ،الان چند جلسه سر کلاس رفتم ولی معماری مثه اینکه خیلی سخت افزاریه،منم میونه خوبی باهاش ندارم ،می خوام ببینم آیا واقعا این طوری هست یا نه؟یعنی واسه من که نرم افزاری بودم خیلی سخته؟!!الان تکمیل ظرفیت نرم افزار الزهرا اومده نمی دونم ثبت نام بکنم یا نه ،به نظرتون نرم افزار الزهرا بهتره یا معماری خوارزمی واسه من که یه نرم افزاریم ،وتقریبا توی سخت افزار ضعیفم!!به نظرتون میارزه یه ترم عقب بیافتم وبرم نرم الزهرا؟

RE: تکمیل ظرفیت - ffss - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  میشه کمکم کنینSad
من واسه نرم افزار خوندم ومعماری خوارزمی قبول شدم و ثبت نام کردم ،الان چند جلسه سر کلاس رفتم ولی معماری مثه اینکه خیلی سخت افزاریه،منم میونه خوبی باهاش ندارم ،می خوام ببینم آیا واقعا این طوری هست یا نه؟یعنی واسه من که نرم افزاری بودم خیلی سخته؟!!الان تکمیل ظرفیت نرم افزار الزهرا اومده نمی دونم ثبت نام بکنم یا نه ،به نظرتون نرم افزار الزهرا بهتره یا معماری خوارزمی واسه من که یه نرم افزاریم ،وتقریبا توی سخت افزار ضعیفم!!به نظرتون میارزه یه ترم عقب بیافتم وبرم نرم الزهرا؟

احتمالا شما بتونید واحدایی مه این ترم پاس کردید رو تطبیق بدید،منم میخام برای تکمیل ظرفیت الزهرا شرکت کنم شاید همکلاسی شدیم!!

RE: تکمیل ظرفیت - ایزدی - ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ

تا جایی ک من می دونم گرایشا تعداد کمی دروس مشترک دارن که اونا هم مال ترم اول نیستن کافیه سرفصل دروس نرم افزار رو هم بررسی کنین

الان من این دو تا فرم رو نگاه کردم
سمینار و معماری پیشرفته و شبکه پیشرفته و ریاضی مهندسی پیشرفته مشترک هستن کلا

ولی جدا شما ک ی بار ی ظرفیتی مثل خوارزمی رو ک خیلیا از خداشونه برن رو پر کردین ی جوری نیست ول کنین دوباره از نو تکمیل ظرفیت ها رو هم بزنین ؟ Huh

RE: تکمیل ظرفیت - m_gh - 28 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  تا جایی ک من می دونم گرایشا تعداد کمی دروس مشترک دارن که اونا هم مال ترم اول نیستن کافیه سرفصل دروس نرم افزار رو هم بررسی کنین

الان من این دو تا فرم رو نگاه کردم
سمینار و معماری پیشرفته و شبکه پیشرفته و ریاضی مهندسی پیشرفته مشترک هستن کلا

ولی جدا شما ک ی بار ی ظرفیتی مثل خوارزمی رو ک خیلیا از خداشونه برن رو پر کردین ی جوری نیست ول کنین دوباره از نو تکمیل ظرفیت ها رو هم بزنین ؟ Huh

آخه من کلا نرم افزار رو دوست داشتم ،تمام دانشگاه ها هم نر م افزار زدم تهران،ولی نشد .حالا الزهرا که توی گزینش اول اصلا نرم افزار نداشت داره این گرایش رو میده،از طرفی خوارزمی کلاس هاش کرج .من مجبوربودم هر چی هست بزنم چون معلوم نبود توی تکمیل ظرفیت دانشگاه بدرد بخوری ارائه بشه.ولی در کل خب حق با شماست Smile