تالار گفتمان مانشت
توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - abc222 - 20 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  بچه ها این جدول توزیع موضوعی درس ها در ۷ سال گذشته هست که پارسه پس از کلی اصرار به من داد و از قدیم گفت زکات فایل به اشتراک گذاشتن آن استBig Grin حالشو ببرین..
(به درخواست دوستان لینک ها مجددا درست شد....)
آقا دانلود نمیشه اگه امکانش هست جای دیگه ای آپلود کنی تا بتونیم دانلودش کنیم

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - mozafari1993 - 03 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ

عالی بود ! مرسی

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - mohsen1371 - 12 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  بچه ها این جدول توزیع موضوعی درس ها در ۷ سال گذشته هست که پارسه پس از کلی اصرار به من داد و از قدیم گفت زکات فایل به اشتراک گذاشتن آن استBig Grin حالشو ببرین..
خدا خیرتون بده خیلی دنبالش بودم

توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - سحر.خرداد - ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ

چرا من نمیتونم از این سایت چیزی دانلود کنم.عضو هستم

RE: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (۹۲-۸۵)به نقل از پارسه - mehran.amanat - 04 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ

خیلی خیلی ممنون. خیلی وقت بود دنبال همچین چیزی میگشتم

Sent from my ONE TOUCH 4033D using Tapatalk