تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ

کتابای کنکوری خودش خلاصست از چیش شما خلاصه بر میدارین؟

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  کتابای کنکوری خودش خلاصست از چیش شما خلاصه بر میدارین؟

بستگی به کتب کنکوری هم داره مثلا مقسمی بی نهایت خلاصه است اما پوران و مدرسان به هیچ وجه
هدف از نت فقط خلاصه کردن نیست باعث میشه مطلب رو بهتر بفهمید
به نظرم خوندن بدون نت برای دروسی مثل الگوریتم و شبکه و.. خوندن ریاضی به صورت حفظیه که این کار خوبی نیست

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mostafa122 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ

من چرا با خلاصه برداری مشکل دارم ....Big Grin نمیدونم چرا؟
برام مشکل که بیام خودکار دستم بگیرم و بنویسم Undecidedدر صورتی که همون جملات با خط خوش تو همون کتاب هستن فقط کافیه روشون رو با خودکار رنگ قرمز . سبز سیاه و ابی و ... رنگیش کنم ؟؟؟؟؟
اگه هم خواستم با تحلیل خودم بنویسم همون جا تو صفحه یه فلشی میکشم و پایین یا بالایی صفحه تحلیل خودم از اون مطلب رو می نویسم Heart

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mindhunter - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  زبان
چی میخونید؟
به نظرتون چند درصد میزنیم با خوندنش؟

بستگی به گذشتت در زبان داره!! ولی اگه شروع کنی ۵۰% میزنی حمید Wink

گسسته دوستان پیشنهاد میکنم مباحثی که تا حالا بیش ترین سوالات ازش اومدرو بخونین چون فایده نداره خوندنش وقتتو حروم نکن رو شبکه وقت بزار!! پیشنهادی از یک خدای گسسته که پارسال با شوک سوالات گسسته مواجه شدBig Grin من امسال فقط رو ۳ تا مبحثش وقت میزارم، اگه خیلی حال می کنی ۱۷۰۰ سوال گریمالدیو حل کن!!( خدایی این یعنی الافی) بنظرم باید منطقی فکر کرد تو این زمینهCool

خسته نباشید.گسسته رو از رو چی میخونین?

من گسسته رو از ماهان میخونم اما اگه میخوای بخونی فقط گریمالدی و مسائلش

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ

گسسته ماهان خوب هست؟ میشه باهاش تست زد ؟
چون من جواد وحیدی +مدرسان + پوران دارم ولی باز هیچی نمیدونم ازش
فرصت خوندن گریمالدی هم ندارم چون ۲ رشته میخوام شرکت کنم

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mostafa122 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  اونوقت بعد از اینکه کتاب رو تموم کردین و کاما خوندین یه هیولا در دست دارین که از مرورش واهمه دارین [تصویر:  biggrin.gif]
خب دوست من
بجایی اینکه وقتم و تلف کنم که هی بنویسم و بنویسم
به قول دوستان کتاب کنکوری ها خودشون خلاصه هستن
جملاتی که قرار رو کاغذ منتقل کنم و با خط کشیدن زیرش انتخاب میکنم
بعد من که نمیزارم این خلاصه ها جمع بشن در فواصل زمانی مرور میکنم
اینطوری خیالت راحتر هست داری خلاصه ها رو میخونی انگار داری یه فصل و دور میزنی ......
تا الان که خدا رو شکر جواب داده
هر کسی روش خاص خودشو داره شاید دوستان دیگه با نت برداری راحتر باشن ......

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mindhunter - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  گسسته ماهان خوب هست؟ میشه باهاش تست زد ؟

گسسته ماهان در برابر این کتابا حرفی واسه گفتن نداره!!! افتضاحه Big Grin بشین هموم پوران رو ۷ بار بخونBig Grin والا از دوستان رتبه ۸ شد ۷ بار پوران رو خوند بعد به ۳ تا جواب داد که ۲ تاش غلط دراومدAngry من نمیدونم چه اصراری دارن بچه ها به گسسته!!! جای انقد گسسته خوندن معماری بخونین یا مدیریت اگه بهتر نبود از ما گفتنTongue

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mänu - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  بجای ترسیدن باید رفت به جنگ سوالا Smile

راستی کسی خبری از جزوه لایه ی کاربرد دکتر حقیقت نداره؟
کسایی که کلاس دکتر حقیقت میرین جواب بدین؟؟؟لطفا

سیستم عامل:فصل اول +همزمانی +حافظه(هنوز مونده ازش)
شبکه لایه پیوند داده + لایه کاربرد هنوز تموم نشده
طراحی:تقسیم حل (بدون تست)+برنامه نویسی پویا
ساختمان:مرتب سازی+ درخت
مهندسی نرم افزار:۴فصل پرسمن
این هفته هم میخوام گراف و لایه کاربرد و حافظه رو تموم کنم یک مقدار درخت بخونم
دیگه از ۱۹ برم واسه ۲۵% اول

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - alagh - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  زبان
چی میخونید؟
به نظرتون چند درصد میزنیم با خوندنش؟

بستگی به گذشتت در زبان داره!! ولی اگه شروع کنی ۵۰% میزنی حمید Wink

گسسته دوستان پیشنهاد میکنم مباحثی که تا حالا بیش ترین سوالات ازش اومدرو بخونین چون فایده نداره خوندنش وقتتو حروم نکن رو شبکه وقت بزار!! پیشنهادی از یک خدای گسسته که پارسال با شوک سوالات گسسته مواجه شدBig Grin من امسال فقط رو ۳ تا مبحثش وقت میزارم، اگه خیلی حال می کنی ۱۷۰۰ سوال گریمالدیو حل کن!!( خدایی این یعنی الافی) بنظرم باید منطقی فکر کرد تو این زمینهCool

خسته نباشید.گسسته رو از رو چی میخونین?

من گسسته رو از ماهان میخونم اما اگه میخوای بخونی فقط گریمالدی و مسائلش

من از درسا تقریبا فقط گسسته و محاسباتم مونده.اصلا واسه گسسته نمیدونم چی بخونم.ازگریمالدی خوشم نمیادSmileپوران رو هم پارسال خوندم هیچی ازش نفهمیدم.حالا که شما ماهان میخونید چه جوریه؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - alagh - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  گسسته ماهان خوب هست؟ میشه باهاش تست زد ؟

گسسته ماهان در برابر این کتابا حرفی واسه گفتن نداره!!! افتضاحه Big Grin بشین هموم پوران رو ۷ بار بخونBig Grin والا از دوستان رتبه ۸ شد ۷ بار پوران رو خوند بعد به ۳ تا جواب داد که ۲ تاش غلط دراومدAngry من نمیدونم چه اصراری دارن بچه ها به گسسته!!! جای انقد گسسته خوندن معماری بخونین یا مدیریت اگه بهتر نبود از ما گفتنTongue

حالا شما فرض کن من میخوام جواب بدمSmile)اگه پیشنهادی واسه گسسته دارین غیر از گریمالدی و پوران بگید.و بنده را نجات دهیدSmile

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mindhunter - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  گسسته ماهان خوب هست؟ میشه باهاش تست زد ؟

حالا شما فرض کن من میخوام جواب بدمSmile)اگه پیشنهادی واسه گسسته دارین غیر از گریمالدی و پوران بگید.و بنده را نجات دهیدSmile

دوست عزیز بهترین زمینه تو یادگیری کتاب گریمالدیه برای تست هم پوران هم مدرسان خوبن، منبع دیگه ای وجود ندارهBig Grin دیگه از بانک تست پوران خفن ترم داریم؟؟؟ نه واقعااا داریم مردم؟؟؟ Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  گسسته ماهان در برابر این کتابا حرفی واسه گفتن نداره!!! افتضاحه Big Grin بشین هموم پوران رو ۷ بار بخونBig Grin والا از دوستان رتبه ۸ شد ۷ بار پوران رو خوند بعد به ۳ تا جواب داد که ۲ تاش غلط دراومدAngry من نمیدونم چه اصراری دارن بچه ها به گسسته!!! جای انقد گسسته خوندن معماری بخونین یا مدیریت اگه بهتر نبود از ما گفتنTongue

آقا رضا آخه این گسسته بد درسیه Big Grin وسوسه انگیزه Smile) پایه درسای دیگه هم هست !
البته به نظرم واسه ای تی ها گزینشی انتخاب کردن بیشتر گرافو میخونن
اونایی که کامپیوتر میخونن گراف و شمارش Smile
یعنی بخش ریاضی ها پیر کرد منو! هر کدوم رو بگی یه چیزی دارن که میتونم دلیلی واسه حذف براشون بیارم Big Grin
آخه میدونی قضیه چیه؟؟! من پارسال به قول خودمون گسسته رو شکافتم اما سر جلسه ۱ دونه گراف زدم اونم غلط! و اینگونه شد که مبحثی میخونم Smile بیخیال مدیریت بزنم جبران میشه Smile شما آی تی نیستی بشین بخون Smile))( بسووووزین:-p)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

فردا و پس فردا هم کامپایلر بخونم دیگه تموم میشه. اولین درسیه که واقعا میخواد تموم بشه :ی

ایشالا تا آخر ماه آمار، مدار، ساختمان، سیستم عامل، کامپایلر تمومه + یک سوم تستاشون.

بچه ها به نظر من که حتما خلاصه نویسی کنید. من مشترکا رو تابستون خونده بودم مثلا، الان یه کلمه هم یادم نیست! ولی کامپایلرو با اینکه تا حالا پاس نکردم ولی چون خلاصه نویسی میکنم خیلی خیلی شرایط بهتری دارم. یه جورایی با نگاه کردن به خلاصه، مطالب توی ذهنم از پراکندگی درمیاد و جمع میشه.

منم از معدود ۷۰ای های اینجام :ی

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - alagh - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  

دوست عزیز بهترین زمینه تو یادگیری کتاب گریمالدیه برای تست هم پوران هم مدرسان خوبن، منبع دیگه ای وجود ندارهBig Grin دیگه از بانک تست پوران خفن ترم داریم؟؟؟ نه واقعااا داریم مردم؟؟؟ Big GrinBig GrinBig Grin
والا چی بگم من که از رو پوران نفهمیدم.تست رو قصد دارم از رو اون بزنم ولی از درسنامش هیچی نفهمیدم.تازه وقت گریمالدی خوندن هم نیست..ینی هر کی غیر از این دوتا یه منبع معرفی کنه من چاکرشمSmile))

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ

امروز با اینکه از صبح دارم میخونم، اما هیچ مبحث مشخصى به سرانجام نرسیده!!!
تازه کلى کار هم دارم Sad

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - elisa - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ

سلااااام ....

خدایی یه چیز بگم ..... با شما دوستای خوب امسال باید نتیجه گرفت .... چقدر خوشحال شدم که همتون امیدورام کردید با حرفاتون .... به امید موفقیت هممون ....

آقا حمید از شما هم ممنون .... امیدورام که همکلاسی بشیم با هم هم سنی .

و اماااااا ... امروز ....

سیستم فصل ۳ حقیقت با تستاااااش .... دور دوم اش تموم شد .... این بار تستهای بیشتری زدم و به نظرم وضعیتم توش خوبه اگه فراموش نشه .... که البته باید دوره کرد .
تا شب هم ۱ فصل ساختمان که باز هم دوره ۲۵ درصد اوله می خونم ..... و زبان حتما نیم ساعتم رو می خونم .
تا اولین آزمون پارسه همین جووررر قراره گیج باشم .... نمی دونم چطور دارم می خونم .... حالا دارم برای ۲۵ درصد اول تلاش می کنم بعدش میشه نتیجه گیری کرد .

امیدورام زحماتمون نتیجه و بهترین نتیجه اش رو بده .بشه شب برمیگردم .فعلا .