تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ماه بانو - ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ

انقده امروز سرم تو فصل ۲ لینز بوده الان میخوام واسه همه چی dfa بکشم
خیلی ذووق داشت وقتی درست حل میکردم

از برنامه ام عقب هسته ام ، جبران می نمایم

راستی این "مسئله مسیر پر پیچ و خم" توی ساختمان داده چی هستش؟ توی بودجه بندی آزمون مدرسان نوشته
من پارسه خوندم نمیدونم این کجاشه !

آهان یافتم این پر پیچ و خمو

گوگل جان جوابمو داد

مساله مسیر پر پیچ و خم = mazing

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - IT93 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)mehran666 نوشته شده توسط:  مانشت راستگو یا دروغگو!!

...

$

چیز جدید هست مگه ؟
بهش میگن تبلیغBig Grin
۱ روز کرم حلزون ؛ فرداش کرم مارمولک؛ بعدش عصاره ی خر! ۱ دفعه هم حالا اینطوری Big Grin

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - eli-77 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

سلام بر همگی...
امروز خیلی خوب بود. ۸ ساعت شد.
ریاضی مهندسی فوریه خوندم.تستاش رو فردا می زنم.
هوش هم مونده فقط فصل ۱۰ رو بخونم.
۲ درس هم از ۵۰۴ خوندم.
اگه خدا بخواد و خوب بخونم ریاضی و هوش فردا تمومه.

می خوام بعدش نظریه بخونم و محاسبات.
محاسبات راهیان دارم.
تابستون نظریه پوران خوندن کلا نفهمیدم .دوستم مدرسان داده بهم.خوبه بچه ها؟؟؟ یا واسه نظریه یه کتاب دیگه بگیرم؟؟؟ پارسه هم نظریه داره کسی اون رو خونده چطوره؟؟؟؟ کمک کنید نمی خوام دوباره وقتم با یه کتاب بد گرفته بشه.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - iammiti - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ

فک می کنم اینجا فرق داره که بخوای در مورد یه حرفی که یکی دیگه زده بحث کنیم.. دقیقا هرکی میاد این صفحه به سواال داره و فکر نمی کنم اینقدر وقت داشته باشه که بخواد به حرفای راست یا دروغ یه نفر توجه کنه..!
پیشنهاد من اینه.. سعی کن درس بخونی نه اینکه دنبال بهونه باشی واسه اعصاب خوردی

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ

به نظرتون از بین محاسباتی که پاس نکردم و ریاضی مهندسی که شب امتحان خوندم و گسسته کدوم رو حذف کنم؟! کدوم یعنی سخت تره تستاش؟

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  امروز افتضاح بودم همش ۴۵ دقیقه بعدش نخوندمDodgy یعنی نشدUndecided بچه ها من الان فصل ۷ هوشم کسی هوش میخونه ؟ چرا اینقدر وقت میبره Huh یا برا من وقت میبره من با روزی ماکزیمم ۵ ساعت بترکونم ۲فصل میرسم بخونم ولی امروز یه فصلم نخوندم Angry خیلی افتضاحه نه؟!! ببینم شما مزهاتونو دوتا دوتا میخونید؟

هوش درسی بسیار بسیار بسیار شیرین زیبا دلچسب واسه منهBig Grin نترس یه دور بخونیش میفتی رو دور .
چیزی که توی درس خوندن کمک میکنه اینه که با کنجکاوی بحث رو دنبال کنی و هی برگه نزنی ببینی کی تموم میشه Smile
اگه با علاقه و کنجکاوی بخونیش بهتر پیش میبریش Wink

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - iammiti - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ

جای کش دادن بحث نیست ولی ببین اون مصاحبه تو مهر تو مانشت اومده و مثل هر جامعه دیگه راست و دروغ تو اینجا هم هست
این همه مصاحبه دیگه از بچه هایی که خیلی وقت بوده تو مانشت بودن و قابل اطمینان ترن شاید ... هیچی حتمی نیس...اینو بهت قول میدم

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ)mehran666 نوشته شده توسط:  داش من یه سری برنامه ریزیامو بر پایه چیزهایی که اینجا گفته شده انجام دادم
راست و دروغ حرفا باید مشخص بشه دیگه
مثلا یه بنده خدایی میگفت تحریم رو ما اثری نداره!!
اعتماد به نفس کاذب میاره میدونی
دوست عزیز برنامه ریزی رو بهتره خودتون انجام بدید . اینجا حرفای زیاد و متفاوتی زده میشه و هیچ دو شخص موفقی از یک برنامه استفاده نکردن . اینجا ایده های مختلفی رو میبینید ولی در آخر به خودتون و شرایطتتون رجوع میکنید و میبینید که آیا این ایده ها برای شما جوابگو هست؟ شایدم نیاز باشه که خودتون برنامه ی جدید و روش جدیدی ابداع کنید . به هر حال ۴ ماه بیشتر نمونده ۱ ساعت حتی ۱ دقیقه هم ارزش نداره به این مساءل فکرکنید . چه راست و چه دروغ ! شما باید انقد محکم در مورد برنامتون تصمیم گرفته باشید که هیچی نتونه روی روال شما تاثیر بذاره .
در کل بییییییییییییخیاااااااااااااال

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Majid.. - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

پیش به سوی یه رتبه خوب!
اونم فقط واسه خوشحال کردن یه نفر..

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  به نظرتون از بین محاسباتی که پاس نکردم و ریاضی مهندسی که شب امتحان خوندم و گسسته کدوم رو حذف کنم؟! کدوم یعنی سخت تره تستاش؟

تست های ریاضی مهندسی خیلی آدم سوپرایز نمیشه ! میدونی مثلا یه انتگراله، حالا فوقش یه نکته داره اونم یه رابطه مثلثاتی هست
تست های گسسته ممکنه فول خونده باشی ولی بری سر جلسه و از ۵تا یه دونه بزنی !
تست های محاسبات هم تا ۹۱ فرمولی و حفظی بود ولی ۹۲ مفهومی شد و خیلی ها رو به فنا داد، هر چند الان من بررسی میکنم از ۳ تای پارسال ۱ دونش رو میشد زد Big Grin

در کل به نظر من گسسته رو بخونید و یه قسمت هایی از ریاضی مهندسی مثل اعداد مختلط و نگاشت ها(که میشه ۴ فصل مدرسان)، سری فوریه هم بحث روونی هستش هر چند نکته های ریز خیلی داره! که از همونا سوال میاد معمولا که نیاز به بسلط داره

نتیجه نهایی ---> گسسته از روی پوران بخونید که احتمالا ۳ تا سوال میتونید بزنید در بدترین حالت و راضی مهندسی هم اعداد مختلط رو در حد جزوه بخونید و تست بزنید

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  پیش به سوی یه رتبه خوب!

من اون یه نفر بابامه(و البته زدن پوز بعضی ها)، چون هیچ چیزی واسم کم نگذاشت.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  هوش می خونم
ولی به همه چیز به جز نرم افزار نیم نگاه هم دارم

دوس دارم رقیبت بشم Tongue

قبوله؟
یعنی شما دو تا هوشید؟ خدا به داد برسه . آقای حمید ۸۸ که در حال قتل عام کتابا هستن . آقای افشین۱۸ هم که ظاهرا خیلی بلدن Big Grin
میگم من به ۴۰ ۵۰ هم راضیم والاBig Grin

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ)mehran666 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  فک می کنم اینجا فرق داره که بخوای در مورد یه حرفی که یکی دیگه زده بحث کنیم.. دقیقا هرکی میاد این صفحه به سواال داره و فکر نمی کنم اینقدر وقت داشته باشه که بخواد به حرفای راست یا دروغ یه نفر توجه کنه..!
پیشنهاد من اینه.. سعی کن درس بخونی نه اینکه دنبال بهونه باشی واسه اعصاب خوردی

داش من یه سری برنامه ریزیامو بر پایه چیزهایی که اینجا گفته شده انجام دادم
راست و دروغ حرفا باید مشخص بشه دیگه
مثلا یه بنده خدایی میگفت تحریم رو ما اثری نداره!!
اعتماد به نفس کاذب میاره میدونی

چون شما خیلی اصرار دارین که بچه ها جواب بدن به نظر من مصاحبه شون با مانشت واقعی بوده و مدرسان برای تبلیغات بوده! اصن معلومه تبلیغاته مدرسان و کتابهاشه! سخت نگیرین شما ! Smile

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  پیش به سوی یه رتبه خوب!
ای خدا یعنی میشه
من که یه شهرو شیرینی می دم اگه زیر ۱۰۰ بشم.Tongue

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - IT93 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  به نظرتون از بین محاسباتی که پاس نکردم و ریاضی مهندسی که شب امتحان خوندم و گسسته کدوم رو حذف کنم؟! کدوم یعنی سخت تره تستاش؟

گسسسسسسته!

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 05 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  هوش می خونم
ولی به همه چیز به جز نرم افزار نیم نگاه هم دارم

دوس دارم رقیبت بشم Tongue

قبوله؟
یعنی شما دو تا هوشید؟ خدا به داد برسه . آقای حمید ۸۸ که در حال قتل عام کتابا هستن . آقای افشین۱۸ هم که ظاهرا خیلی بلدن Big Grin
میگم من به ۴۰ ۵۰ هم راضیم والاBig Grin

امروز والا کسی نکشتم چون فردا آزمون استخدامی شهرداری دارم
به خودم استراحت دادم
ولی خداشاهده که شنبه طراحی و سیستم رو قطعه قطعه میکنم اونم با روش مز