تالار گفتمان مانشت
۹۱ شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

۹۱ شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - mirabi77 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ق.ظ

[attachment=12763]
سلام
من شبکه پردیس قزوین قبول شدم.
اگه الان پردیس ثبت نام کنم تو تکمیل ظرفیت مهر باراجین قبول شم میتونم برم باراجین؟

شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین - arminjahan - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ

سلام دوست عزیز نه فکر نمی کنم بتونی، بهترین راه حل اینه که تا تکمیل ظرفیت مهر صبر کنی بعد ثبت نام کنی

RE: 91 شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - mirabi77 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز نه فکر نمی کنم بتونی، بهترین راه حل اینه که تا تکمیل ظرفیت مهر صبر کنی بعد ثبت نام کنی

من در حال حاظر دانشجوی شبکه علوم تحقیقات کرمانم.
میترسم تا مهر صبر کنم بعد که خواستم کرمان انصراف بدم یک ترم برام مرخصی رد کرده باشن مجبور باشم
شهریه ثابت بدم.یا اینطوری نیست؟

۹۱ شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - bretta - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ

اقا پردیس قزوین شبکش خوبه ؟ شهریه اش فرقی داره با واحد قزوین؟

RE: 91 شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - avril22 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ

مگه میشه وقتی الان دانشجوی کارشناسی ارشد آزاد هستید انصراف داد رفت جای دیگه ثبت نام کرد؟ میگن باید کل شهریه ثابت هارو پرداخت کرد واسه انصراف درسته؟

شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - mirabi77 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  مگه میشه وقتی الان دانشجوی کارشناسی ارشد آزاد هستید انصراف داد رفت جای دیگه ثبت نام کرد؟ میگن باید کل شهریه ثابت هارو پرداخت کرد واسه انصراف درسته؟

اره.در صورت قبولی در واحد دیگه شهریه انصراف که یک و نیم برابر شهریه ثابت نمیگیرن .

RE: 91 شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - avril22 - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  مگه میشه وقتی الان دانشجوی کارشناسی ارشد آزاد هستید انصراف داد رفت جای دیگه ثبت نام کرد؟ میگن باید کل شهریه ثابت هارو پرداخت کرد واسه انصراف درسته؟

اره.در صورت قبولی در واحد دیگه شهریه انصراف که یک و نیم برابر شهریه ثابت نمیگیرن .

ببخشید از چه منبعی اطلاع دارید؟ آخه منم می خوام همین کارو بکنم ، یعنی کلا باید چقدر واسه انصراف داد؟ کلا شرایطش چه جوریه؟

RE: 91 شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - mirabi77 - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ

من امروز صبح رفتم مرکز ازمون سوالم از شون بپرسم .
گفتن به احتمال خیلی زیاد قزوین تو تکمیل ظرفیت مهر نیستش
تو تکمیل ظرفیت مهر واحد های تازه تاسیس هستن و برو پردیس اسم بنویس.
به نظر شما همن طوری هستش یا برای تشویق کردن من برای ثبت نام گقتش؟

RE: 91 شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - bretta - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  من امروز صبح رفتم مرکز ازمون سوالم از شون بپرسم .
گفتن به احتمال خیلی زیاد قزوین تو تکمیل ظرفیت مهر نیستش
تو تکمیل ظرفیت مهر واحد های تازه تاسیس هستن و برو پردیس اسم بنویس.
به نظر شما همن طوری هستش یا برای تشویق کردن من برای ثبت نام گقتش؟

دروغ گفته! قبولی های قزوین خیلی هاشون سراسری قبول میشن و نمیان ! نمیشه که دانشگاه خالی بمونه D: خدا بزرگه

RE: 91 شبکه-پردیس علوم تحقیقات قزوین-تراز ۶۳۰۲ - avril22 - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

آخه این چه حرفیه به نظر منم چرت و پرت گفته ، در هر صورت شما ضرر نمی کنید اگر تا تکمیل ظرفیت صبر کنید