تالار گفتمان مانشت
سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - pourya14 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ

سلام
چتدتا سوال در رابطه با سهمیه شاگرد اولی داشت:
۱-برای افرادی که کارشناسی ناپیوسته بودن امکان استفاده از سهمیه شاگرد اولی وجود داره؟
۲- برای استفاده به چه صورت باید اقدام کنن؟

سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - crevice - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ

آره من دو تا از دوستام که ناپیوسته بودن الان با سهمیه های شاگرد اولی دارن مدرس و علم و صنعت درس میخونن. ولی روال کارشو نمیدونم فک نکنم فرقی با پیوسته ها داشته باشه

سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - M0TRIX - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ

دوستان من که ورودی بهمن هستم میتونم استقاده کنم؟

سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - mrpool - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  دوستان من که ورودی بهمن هستم میتونم استقاده کنم؟

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)pourya14 نوشته شده توسط:  سلام
چتدتا سوال در رابطه با سهمیه شاگرد اولی داشت:
۱-برای افرادی که کارشناسی ناپیوسته بودن امکان استفاده از سهمیه شاگرد اولی وجود داره؟
۲- برای استفاده به چه صورت باید اقدام کنن؟

فرقی نداره ورودی بهمن باشین یا مهر ، این امتیاز مال شماست و میتونین استفاده کنین .

۱- بله ، وجود داره
۲- به قسمت استعداد های درخشان دانشگاتون مراجعه کنین . کار معرفی شما رو به عنوان شاگرد اول ، اونا بر عهده دارن .

RE: سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - pourya14 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

نقل قول: فرقی نداره ورودی بهمن باشین یا مهر ، این امتیاز مال شماست و میتونین استفاده کنین .

۱- بله ، وجود داره
۲- به قسمت استعداد های درخشان دانشگاتون مراجعه کنین . کار معرفی شما رو به عنوان شاگرد اول ، اونا بر عهده دارن .

باید به هر دو دانشگاه برم یا فقط دانشگاه کارشناسیم؟

RE: سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟ - mrpool - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)pourya14 نوشته شده توسط:  
نقل قول: فرقی نداره ورودی بهمن باشین یا مهر ، این امتیاز مال شماست و میتونین استفاده کنین .

۱- بله ، وجود داره

باید به هر دو دانشگاه برم یا فقط دانشگاه کارشناسیم؟

فقط به دانشگاه آخرین مدرک تحصیلیتون باید برین . یعنی همون کارشناسی.