تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰
شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - polii - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ

منم قبول شدم.
واحد اراک. Sad(
احتمالا نمیرم.
کسی میدونه واحد اراک خوبه یا نه؟

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ

نتایج اومد دادا

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - sahar121 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ

یکی توضیح بده این رتبه کل برا چیه؟؟ برا من زده ۲ . اگه برم ثبت نام کنم تخفیف میدن؟چند در صد؟ جریا چیه؟؟؟ رتبه کشوری مشخص نیست؟

RE: شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - سجاد۶۷ - ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)elisa نوشته شده توسط:  بچه ها من کمی به خودم اومدم و برگشتم ....

من ترازم ۵۲۹۷ شده ..... ممکنه تکمیل اول دربیام ......برای من تکمیل دوم خیللللللللللللی دیر میشه .....

خیلی ناراحتم هااااااااااااااااااااا //...... کلی گریه کردم .

ان شاء الله قبول میشید،چون خیلی ها آزمایشی بودند،خیلی ها هم دولتی ثبت نام کردند،بعضی ها هم قبول شدند نمیخوان برن،البته چون ترازتون یه خورده کمه،واحدهای کوچکتر رو حتما انتخاب کنید.

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - damavand_kellap - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان میخواستم نظرتونو بپرسم راجع به اینکه پیام نور شهر ری رو برم بهتره یا آزاد قزوین.اینم بگم ترازم شده ۶۴۰۹ و با آخرین فر قبولی تو تهران شمال و تهران مرکز فقط ۱۰ تا فاصله دارم.به نظرتون قزوین رو برم یا پیام نورو و یا منتظر تکمیل ظرفیت باشم خواهشا یکی بهم جواب بده بد موندم تو ۲راهی

RE: شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - سجاد۶۷ - ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  یکی توضیح بده این رتبه کل برا چیه؟؟ برا من زده ۲ . اگه برم ثبت نام کنم تخفیف میدن؟چند در صد؟ جریا چیه؟؟؟ رتبه کشوری مشخص نیست؟

منظور از رتبه کل،رتبه در افرادی هست که اون انتخاب رو انجام دادند نه کل شرکت کننده ها

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - elisa - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)elisa نوشته شده توسط:  بچه ها من کمی به خودم اومدم و برگشتم ....

من ترازم ۵۲۹۷ شده ..... ممکنه تکمیل اول دربیام ......برای من تکمیل دوم خیللللللللللللی دیر میشه .....

خیلی ناراحتم هااااااااااااااااااااا //...... کلی گریه کردم .

ان شاء الله قبول میشید،چون خیلی ها آزمایشی بودند،خیلی ها هم دولتی ثبت نام کردند،بعضی ها هم قبول شدند نمیخوان برن،البته چون ترازتون یه خورده کمه،واحدهای کوچکتر رو حتما انتخاب کنید.

یعنی ممکنه زنجان در بیام ؟؟؟؟

یعنی واحدهای کوچک کجاها؟؟؟؟؟ زنجان جزوشون نیست ؟؟؟؟

خیلی مهمه برام مهر برم سر کلاس ..... کجاها رو بزنم برای تکمیل ..... خواهشا کسی میتونه کمکم کنه ....

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ

از اونجایی که نتایج اعلام شده تاپیک بسته می شه با توجه به اطلاعیه ای که برای محل اعلام نتایج دانشگاه ازاد در بخش اطلاعیه های سایت گذاشته شده، دوستان نتایج نهاییشون رو اعلام بفرمایند یا سوالاتشون رو در باب تکمیل ظرفیت مطرح کنند.
موفق باشید