تالار گفتمان مانشت
۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - alvandi - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

سلام

من با رتبه ۱۲۵۳ دانشگاه بین المللی امام رضا نرم افزار قبول شدم. البته الان علوم و تحقیقات شاهرود درس می خونم

کدوم مدرکش بهتره؟ ارزش داره انصراف بدم و برم امام رضا؟

۱۲۵۳ نرم افزار- بین المللی امام رضا - سجاد۶۷ - ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

فکر کنم امام رضا بهتر باشه ولی نه اونقدر که انصراف بدی و واحدهای گذرونده و جابجایی و ... . بازم یه تحقیقی بکن.یه سوال میشه ارشد قبول شد و انصراف داد برای جای دیگه.برای معافیت تحصیلی می پرسم.

RE: ۱۲۵۳ نرم افزار- بین المللی امام رضا - alvandi - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  فکر کنم امام رضا بهتر باشه ولی نه اونقدر که انصراف بدی و واحدهای گذرونده و جابجایی و ... . بازم یه تحقیقی بکن.یه سوال میشه ارشد قبول شد و انصراف داد برای جای دیگه.برای معافیت تحصیلی می پرسم.

بله، البته برای اطمینان بیشتر از نظام وظیفه هم بپرسید
من همون شاهرود باشم فکر کنم بهتره. کسی می خواد بره دانشگاه امام رضا من جامو می فروشم Undecided

۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - M0TRIX - 13 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ

میشه کارنامه تون رو بزارید؟

RE: ۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - alvandi - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ

علوم و تحقیقات شاهرود یا دانشگاه امام رضا مشهد؟ کدوم بهتره؟ البته من ساکن تهران هستم. لطفا راهنمایی کنید

RE: ۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - crevice - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)alvandi نوشته شده توسط:  علوم و تحقیقات شاهرود یا دانشگاه امام رضا مشهد؟ کدوم بهتره؟ البته من ساکن تهران هستم. لطفا راهنمایی کنید
به نظر من حتی اگه تا حدی بهتر هم باشه ارزش وقت و زمانی که بخواید بگذارید و برید اونجا نداره. بهتره که همین جایی که هستید ادامه بدید و یا یه جای قابل توجه باشه که بخواید به خاطرش متحمل هزینه و وقت دوباره بشید.

۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - farshadx - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ

سلام
به نظر من هم همون علوم تحقیقات ادامه بده و برا Ph.D. فکر بورسیه ی خود دانشگاه آزاد باش برا یه واحد دیگه. کاملاً شدنیه.

موفق باشی

۱۲۵۳ نرم افزار- غیرانتفاعی بین المللی امام رضا - alvandi - 16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

ممنونم از دوستان بابت راهنمایی. گفتم شاید سطح دانشگاهش خیلی بالاتر باشه ولی ظاهرا اینطور نیست