تالار گفتمان مانشت
۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی - روزانه تربیت مدرس - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی - روزانه تربیت مدرس - tiger2012 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ

سلام دانشگاه تربیت مدرس روزانه من اصلا فکرشم نمی کردم خدایا هزار بار شکرت

رتبه ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - q88lp - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ

واقعا انقدر تاثیر داره رتبه اولی ؟ گفته بودن ۸۰ درصد نمره قبولی .
منم با همین رتبه هیچکدوم از رشته های روزانه و شبانه رو نیاوردم .
بهتون تبریک می گم ، موفق باشید .

رتبه ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - leila_h2009 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ

سلام تبریک میگم همکلاسی

رتبه ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - Hermione - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ

تبریک میگم
فوق العادست

رتبه ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - mohsen f - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ

خداروشکر Smile چقدر نگران شاگرد اولی بودیا
بالاخره درست شدWink

رتبه ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - tarane.68 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

بهتون تبریک میگم
ان شاالله به مدارج بالاتر برسید
من که قبول نشدم.ان شالله سال آینده.واسه سال اول رتبم خیلی امیدوارکننده بود

رتبه ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - abraham - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

تبریک
شاگرد اولی چه تاثیری داره

۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - Nima Masghadi - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ

تبریک می گم
فقط امیدوارم رتبه ای که آوردی با توجه به این که شاگرد اول بودی اتفاقی بوده باشه و بتونی توی دانشگاه تربیت مدرس یک دانشجوی شایسته و یک فرد پرتلاش برای جامعه باشی
برات بهترین ها رو آرزو می کنم

RE: ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - tiger2012 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ

سلام
خیلی ممنونم از همه دوستان متشکرم من هم واقعا فکر نمی کردم رتبه اولی این قدر تاثیر داشته باشه البته این رو هم بگم که لطف خداوند بسیار بسیار شامل حال من شده.
خدارو شکر می کنم و امیدوارم همه ی دوستان با توکل بر خدا بتوانند به اهداف و آرزوهای مشروع خود برسند و من هم بتوانم در ادامه ی تحصیل موفق باشم.
با تشکر

۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - MEHDI_M - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

تبریک میگم

۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی= روزانه تربیت مدرس - sosyas - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ

تبریکـــــــــــــــــــــــــــــــــت فراوان
با آرزوی موفیقت روز افزون
میشه انتخاب رشتتون رو کامل بنویسید
ممنون

RE: ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی - روزانه تربیت مدرس - guest12 - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ

آقا واقعا ترکوندیSmile
بسیارررررررررر تبریکSmileSmileSmile

۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی - روزانه تربیت مدرس - S_Mehrjoyan - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ق.ظ

تبرک میگم و آرزو میکنم تو ارشدم همینطور شاگرد اول بمونی

۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی - روزانه تربیت مدرس - soheila2012 - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ق.ظ

با رتبه ی ۴۲۴ قبول نشدین؟؟؟

RE: ۹۵۸ نرم افزار+سهمیه رتبه اولی - روزانه تربیت مدرس - tiger2012 - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ

سلام
از همه ی دوستان متشکرم واز خدا می خواهم که در مقطع ارشد هم مرا تنها نگذارد و به گفته دوست عزیزمون بتوانم در دانشگاه تربیت مدرس هم موفق باشم