تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  وضعیت: امروز ۲/۵ فصل پایگاه رانکوهی....

مرسی از لینک هایی که گذاشتین/خدا خیرتون بده.
یه سوال دارم: پایگاه رو هنوز شروع نکردم به نظرتون پایگاه رو میشه ۱ ماهه خوند؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

Angryبدجور عصبیم کرده این فصل مرتبه بازگشتی اه

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Menrva - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

بابدبختی و مهمان داری...به اینجا رسیدم سیستم عامل فصل ۴، پایگاه مقسمی فصل ۲،مهندسی نرم افزار مدرسان فصل ۲،رابینز فصل ۱/
خوشابحال همه که اینقد جلوهستن
کسِییی نمیدونه الگوریتم پارسههه خوبهههه؟؟؟؟(یکییی یه جوابی بده موندم در شک وگمان)

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - saeidkhan - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  Angryبدجور عصبیم کرده این فصل مرتبه بازگشتی اه

اره منو هم عصبی کرده چیکارش کنیمBig Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  Angryبدجور عصبیم کرده این فصل مرتبه بازگشتی اه

با کلش مشکل دارین یا یه جاهایی ؟

من ک واقعا با کلش

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - saeidkhan - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  Angryبدجور عصبیم کرده این فصل مرتبه بازگشتی اه

من ک واقعا با کلش

نه با بعضی جاهاش.
دوبار خوندمش تازه فهمیدم دارم چی میخونم

به نظر شما clrs رو حتما باید خوند؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  

من ک واقعا با کلش

نه با بعضی جاهاش.
دوبار خوندمش تازه فهمیدم دارم چی میخونم

به نظر شما clrs رو حتما باید خوند؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگی به تسلطتی که داری داره خوب مسلما بیشتر گفته در مورد مطالب نسبت به کتاب کنکوری قضیه مسائلشم خودت میدونی که!

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  

من ک واقعا با کلش

اول باید بگردی ضعفتو پیدا کنی من مشکل داشتم با فصل اول بعد متوجه شدم ضعفم بخاطره ریاضیه نه طراحی ضعفتو پیدا کن بعد خودتو تقویت کن

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - هانی الرضا - ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  مرسی از لینک هایی که گذاشتین/خدا خیرتون بده.
یه سوال دارم: پایگاه رو هنوز شروع نکردم به نظرتون پایگاه رو میشه ۱ ماهه خوند؟

خواهش می‎کنم. ببینید این سوال خیلی کلیه و به خیلی چیزها بستگی داره و من نمی‎تونم بهش جواب بدم. مثلا پایه پایگاهتون در چه حده. قراره چند درس رو باهم پیش ببرید. سرعت مطالعتون چقدره. از روی چی می خونید پایگاه رو و... همه اینا مهمه. ولی کلا نگران نباشید، شاید بیشترین مبحثی که وقت بگیره SQL و وابستگی داده‎ای باشه، بقیش اکثرا تعاریفه.

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کسِییی نمیدونه الگوریتم پارسههه خوبهههه؟؟؟؟(یکییی یه جوابی بده موندم در شک وگمان)

منظورتون همون جزوه دکتر قلی زاده‎ست؟ من بار اول که دیدمش به نظرم خیلی خلاصه اومد. در مورد محتواش نظری ندارم چون نخوندمش اما تاحالا از کسی هم تعریفش رو نشنیدم.

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - eh3an2010 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ

یه روزی فک میکردم مهندسی نرم اسون ترین درسه!! این پرسمن ویرایش ۷ حال ادمو میگره !! ولی بیشتر چون کسی که ترجمه کرده هیچی ازش نفهمیده باید قرنها وقت بزاری و اخرشم هیچیو نفهمی
رفنس میخونم باز یه ۳۰٪ میشه فهمید (خودم!)ترجمه فقط وقت حروم کردنه!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - infinity31 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یه روزی فک میکردم مهندسی نرم اسون ترین درسه!! این پرسمن ویرایش ۷ حال ادمو میگره !! ولی بیشتر چون کسی که ترجمه کرده هیچی ازش نفهمیده باید قرنها وقت بزاری و اخرشم هیچیو نفهمی

من هاشمی طبا(ویرایش ۵) می خونم، زبان اصلیشم(ویرایش ۷) در کنارش نگاه می کنم جاهایی که متوجه نمی شم.

به نظرتون ویرایش ۵ هاشمی طبا خیلی متفاوته با ۷؟ کسی می دونه چه جاهایی؟
تو یه تاپیکی آقای دکتر توضیح داده بودن راجع بهش اگه کسی می دونه آدرسشو بذاره لطفا.

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - rezaya2938 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ

سلام. منم میخوام شروع کنم. دیره؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hadis.v - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ

سلام بچه تنبل گروه منم Smile
سیستم عامل حقیقت دو فصل خوندم
شبکه حقیقت هم ۲ فصل
زبان تخصصی هم اولاشم
هوش مصنوعی هم دو فصل
ساختمان داده مقسمی فصل دو

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hosna73 - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ

سلام
منم میخوام شروع کنم
ایشالا که دیر نیس , تصمیم دارم فقط کتابای تستی رو بخونم و اصلا سراغ مرجع نرم, چون پارسال مرجع خوندم و فکر میکنم که اشتباه کردم.

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ

ای خدا مردم از خنده ویس جلسه ی ۱۲ سیستم عامل و داشتم گوش میکردم اولش ی بچه هه داره ی توپ دارم قلقلیه میخونه کلا روحیم شاد شد Smile

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یه روزی فک میکردم مهندسی نرم اسون ترین درسه!! این پرسمن ویرایش ۷ حال ادمو میگره !! ولی بیشتر چون کسی که ترجمه کرده هیچی ازش نفهمیده باید قرنها وقت بزاری و اخرشم هیچیو نفهمی

من ترجمه میخونم کند پیش میره ولی میفهمم