تالار گفتمان مانشت
کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - نسخه‌ی قابل چاپ

کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - s.sharif - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ

دوستانی که تجربه دارن میخوام بدونم برای اینکه اسفند اعزام بشم اگه اوایل بهمن پست کنم خوبه ؟

RE: کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - k_111 - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

هفته آخر آذر

کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - yasemi - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ

بسته به افراد داره اما فکر کنم آبان یا دی بفرستی خوب باشه برو نظام وظیفه از بچه ها به پرس کی دفترچه فرستادن زمان دستت میاد. سرباز یادش بخیر منم اسفن رفتم. نبود

RE: کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - k_111 - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ

مگه میخواد دی بره که آبان بفرسته؟
من ۱۰ آذر فرستاده بودم یکی از دوستام ۱ هفته زودتر فرستاده بود افتاد دی
برای اطمینان همون هفته آخر آذر بفرست که یه موقع خطر دی افتادن نداشته باشه

RE: کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - s.sharif - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ

اخه ریسک بالایی داره حتی هفته اخر دی فرستادن هم چون احتمال داره اگه نیرو نباشه بازم بفرستن تو بهمن ایا این احتمال هست ؟
من میحوام ریسک نکنم حالا اگه ۱بهمن بفرستم اصلا احتمالش نیست که اسفند برم؟

کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - MSZ - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  اخه ریسک بالایی داره حتی هفته اخر دی فرستادن هم چون احتمال داره اگه نیرو نباشه بازم بفرستن تو بهمن ایا این احتمال هست ؟
من میحوام ریسک نکنم حالا اگه ۱بهمن بفرستم اصلا احتمالش نیست که اسفند برم؟
بهمن نمیخوری عزیزم ... شما مدرکت لیسانسه ... لیسانس ها رو اول ماه های زوج میفرستن
توصیه من به شما: هفته اول دی ماه بفرست و خیالت راحت باشه که میخوری ۱ اسفند... شک نکن...

RE: کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - k_111 - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

نه تحصیلکرده ها رو فقط ماهای زوج میبرن
بعد از ۲۲ آدر هر چی زودتر بفرستی بهتره
چون به خاطر مرخصی میاندوره نوروزی و خطر افزایش مدت زمان خدمت در سال آینده همه میخوان برای اسفند اعزام بشن و دوران پیک سربازه
اگر دیرتر بفرستی این خطر وجود داره که به خاطر سرباز زیاد بندازنت سال دیگه
--------------------------------------------------------------
من مدارک ارسالم رو الان دیدم تاریخ ۱۰ آذر بردم نظام وظیفه
شما بابت اطمینان همون هفته آخر آذر بفرست

کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - MSZ - 29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  ... خطر افزایش مدت زمان خدمت در سال آینده ...
البته دیگه طولانی تر از این نمیشه ... الان بدون توجه به مدرک تحصیلی همه باید ۲۴ ماه خدمت کنن...
هم اونی که تا دوم ابتدایی درس خونده ۲۴ ماه خدمت میکنه و هم اونی که فوق تخصص جراحی قلبه ۲۴ ماه خدمت میکنه ... البته نوع خدمتشون طبیعتا فرق خواهد داشت ولی مدتش یکسان هست...

کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - m_sardaari - 31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ

دوست عزیز شما از ۱ دی تا آخر دی بفرستین احتمال ۸۰% اسفد اعزامتونه اون ۲۰% هم برای اینه که سرباز زیاد باشه و بندازن اول اردیبهشت که با کمبود سرباز الان احتمالش خیلی خیلی کمه.چون هر روز دارن یه شرایطی رو میزارن که مشمولان بیان خدمت .مثلا شرایطی که برای سربازای فراری گذاشتن.
بهترین کار اینه که همون اول دی بفرستین.

در مورد مدت سربازی هم مناطق عادی ۲۱ ماه ... مناطق امنیتی غیر درگیر، عملیاتی و بد آب و هوا ۱۹ ماه...مشمولان که بعنوان امریه در ادارات و سازمان های دولتی ۲۴ماه

قانون مدت سربازی ۲۴ ماهه ولی فعلا به ۲۱ ماه کاهش دادن
در حال حاضر سربازی ۲۱ ماهه و طبق اطلاعیه ای که چند روز پیش نظام وظیفه داد فعلا همین مدت پا برجاست.

در ضمن کسری مدرک تحصیلی در قانون جدید برداشته شده و همه باید ۲۱ ماه خدمت کنن.

کی پست کنم؟(اسفند میخوام اعزام بشم) - jahanmanesh - 08 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ

سلام من این هفته پست کردم، تاریخ اعزامم افتاد ۱ اسفند.
دوستمم برج ۸ پست کرد اونم افتاد ۱ اسفند. سریعتر پست کن تا پر نشده چون امکانش هست ظرفیت تکمیل شه و بندازنت واسه برج ۲ سال بعد که اونطوری سربازیم به احتمال قوی ۲۴ ماه میشه