تالار گفتمان مانشت
موضوع تحقیق درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - robot2050 - 18 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ

موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته،لازم دارم.چه موضوع هایی میتونه خوب باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - robot2050 - 21 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ

سلام .میشه کمک کنید.؟

RE: موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - manesht_omid - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ

سلام، من چند تا موضوع میتونم پیشنهاد بدم ولی اول باید بدونم تو چه حوزه ای از مطالب درس مهندسی نرم افزار پیشرفته، موضوع میخواید؟ چه سرفصل هایی تو کلاستون تدریس شده؟

موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - robot2050 - 21 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ

اسم کتابمون اینه :
MANAGING AND LEADING SOFTWARE PROJECTS
RICHARD E. (DICK) FAIRLEY

و فصل هاش مفاهیم زیر رو پوشش میده:
Process Models for Software
Development

Establishing the Project Foundations

Plans and Planning

Project Planning Techniques

حالا استادمون گفته با یکی از این موضوع ها مرتبط باشه،گفت راجع به یه موضوع یه چند تا مقاله بخونیم ویه سروی از توشون دربیاریم.
میتونید کمکم کنید؟

RE: موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - manesht_omid - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  اسم کتابمون اینه :

Development

Plans and Planning

حالا استادمون گفته با یکی از این موضوع ها مرتبط باشه،گفت راجع به یه موضوع یه چند تا مقاله بخونیم ویه سروی از توشون دربیاریم.
میتونید کمکم کنید؟

واقعیتش تو این زمینه ها زیاد اطلاع ندارم، ولی یه سرچی زدم، به نظرم Process Mining موضوع خوبی باشه، در ضمن تو معماری سرویس گرا هم کاربرد داره.

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  اسم کتابمون اینه :

Development

Plans and Planning

میتونید کمکم کنید؟
یه سرچ هم تو کامپیوترم زدم، یه مقاله و یه کتاب پیدا کردم، به نظرم به درد بخور هستن، از ژورنال Information and Software Technology هم میتونید، مقاله های مرتبط پیدا کنید، موفق باشید.
[attachment=7736][attachment=7737]

موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - somaye.h - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ

سلام می تونین به منم کمک کنین، منم موضوعه درس مهندسی نرم افزار پیشرفتم رو در مورده Real Time Software Engineering برداشتم میشه چند تا مقاله در موردش به من بدین؟؟؟؟

RE: موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - manesht_omid - 23 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)somaye.h نوشته شده توسط:  سلام می تونین به منم کمک کنین، منم موضوعه درس مهندسی نرم افزار پیشرفتم رو در مورده Real Time Software Engineering برداشتم میشه چند تا مقاله در موردش به من بدین؟؟؟؟

با سلام، می تونید راجع به Real Time Software Specification کار کنید، البته تا اونجایی که من میدونم مربوط میشه به بحث اتوماتاها، اتوماتاهای زمانی، خودکار و ... ریاضی واره

دو نمونه مقاله از این موضوع پیوست کردم.
[attachment=7762]
[attachment=7763]

موضوع سمینار برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته - تحقیقات - ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ

با سلام و خسته نباشید. برای درس مهندسی نرم افزار پیشرفته موضوع تخمین زمان و هزینه و استفاده از روش کوکومو را انتخاب کرده ام. مقالات فارسی پیدا کرده ام اما دسترسی به مقالات روز انگلیسی محدود می باشد.هر چه زودتر منتظر کمک شما در این زمینه هستم

مقاله و موضوع تحقیق برای درس مهندسی نرم افزارپیشرفته - masoudf - 26 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ

لطفا دوستان یه سری موضوعات جدید در مورد مقاله و موضوع تحقیق برای درس مهندسی نرم افزارپیشرفته معرفی کنن.

RE: مقاله و موضوع تحقیق برای درس مهندسی نرم افزارپیشرفته - lojikar - 27 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ

استاد ما این موضوعا رو پیشنهاد داده:
Formal Methods
Clean-room Software Engineering
Components-based software Engineering
Client/Server (distributed) Software Engineering
Web Engineering
Reengineering
Computer-Aided Software Engineering
Analysis/Design Patterns
Agent/Aspect/service Oriented Software Engineering
Project Management Modelling
Reliability/Security Modeling and analysis
Quality/Performance Modeling and analysis
Complexity Modelling and analysis
Software Development/Maintenance Cost Modelling

RE: مقاله و موضوع تحقیق برای درس مهندسی نرم افزارپیشرفته - malayer - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ

آقای بلدر بهترین موضوع برای شما مطالب زیر است.

%#$%@#%@#%^%$&%^#@$%@#@$@#!$@#$

۴%@#$%#$!$!@$@!$@#%#$^%^$@#%$$!!@$!@$
۱$!!@$!@$!@$$@%^$%&^#$#^#%&%%&^#$^%@#%$

با تشکر دبیر همایش

راهنمای در خصوص موضوع تحقیق مهندسی نرم افزار پیشرفته - sandra - 28 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ

دوستان اگه موضوع برای مهندسی نرم پیشرفته داره ممنون می شم

راهنمای در خصوص موضوع تحقیق مهندسی نرم افزار پیشرفته - sandra - 28 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ

کسی نیست ما را یاری کند؟

آیا کسی مقاله ترجمه شده انگلیسی به فارسی درزمینه امنیت شبکه دارد؟ - maryamha2001 - 04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ

اگه ممکن مقاله ارسال کنید

مقاله و موضوع تحقیق برای درس مهندسی نرم افزارپیشرفته - ta_mohammadi - 05 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ

سلام. منم بخشی از کارم برای مهندسی نرم افزار این ترم ارائه یه مقاله است(در کنفرانس).
استاد دستمون رو خیلی باز گذاشته برای انتخاب موضوع در هر زمینه مهندسی نرم افزار شیگرا،جنبه گرا،سرویس گرا، عامل گرا یا مدل گرا می تونیم کار کنیم!
پروژه دوره کارشناسی خودم طراحی وب سرویس و وب اپلیکیشنی بود که از این وب سرویس استفاده می کرد. بنابراین پیش زمینه ای دارم و اگر معماری سرویس گرا کار کنم برام راحت تر خواهد بود.
ولی میخوام حالا که دارم کار میکنم مساله ای باشه که به دردم هم بخوره و جدیدتر هم باشه
لطفا راهنماییم کنید. نظرتون چیه؟ روی چه موضوعی کار کنم که دادن مقاله راحت تر باشه