تالار گفتمان مانشت
ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - نسخه‌ی قابل چاپ

ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - molai - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام دوستان من اطلاعات در مورد ارشد مجازی دانشگاه فردوسی میخواستم بدونم مدرکش معتبر است یا نه ؟

ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - To-67 - 09 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

سلام بله معتبره و مدرک خوده دانشگاه فردوسی مشهد هستش ولی باید بخونی اگه خواستی بری اونجا استاداش بدون که سخت گیرن و از ادم یه مخ میسازن

ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - crevice - 10 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ

توی مدارک مجازی عینا قید خواهد شد که مجازی بودین و این مسئله واستون خوب نخواهد بود. شاید به همین لحاظ غیر انتفاعی ها هم از مجازی ها بهتر باشند!!!

ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - saeed_435 - 10 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ

باید ببنین آموزش محوره یا پژوهش محور
آموزش محور هر جا باشین پایان نامه نداره و واسه ادامه تحصیل به مشکل میخورین ولی پژوهش محور پایان نامه داره و قبولی دکتراش راحتر....

ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - saeed_435 - 13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ

به نظر من بخوای ادامه بدی بازم مجازی فردوسی بهتره بستگی به فعالیت دانشگاهیت داره
بستگی به محل سکونتتم داره قاعدتا

RE: ارشد مجازی دانشگاه فردوسی - mahz3000 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ق.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)molai نوشته شده توسط:  سلام دوستان من اطلاعات در مورد ارشد مجازی دانشگاه فردوسی میخواستم بدونم مدرکش معتبر است یا نه ؟

سلام
من سال ۱۳۹۳ مجازی فردوسی قبول شدم و یک ترم هم اونجا درس خوندم ولی مشکلی که منو از ادامه منصرف کرد یکی مجازی (آموزش محور) هست برا کسی که می خواد فقط مدرک ارشد بگیره خیلی خیلی عالیه ولی برا کسی که دوست داره ادامه بده و بره دکتری به قطع می گم نه؟؟ چرا چون شما پایان نامه ندارید تو پذیرش دکتری پایان نامه مهمه و اینکه میگن برا رتبه برترا میشه آموزشی پژوهشی کرد مدرک رو الکیه فقط براتون یه پروژه میدن نه پایان نامه و اگه مشهد نباشی واقعا سخته رفت و آمد چون استادامون اون موقع که می خوندم به صورت مجازی دستشون درد نکنه دانشجو دکتراشون رو می فرستادن بیان تو دانشگاه برا هر که که بیاد کلاس رفع اشکال بگذارن اما منی که راهم دور بود غیر ممکن می شد. و مسائل دیگه.

پس اگر قصد ادامه تحصیل دارید به هیچ وجه آموزش محور که مجازی ها همشون آموزش محورن نرید.
Smile