تالار گفتمان مانشت
بحث راجع به زمینه های کاری داغ بر روی Wireless Mesh Networks - نسخه‌ی قابل چاپ

بحث راجع به زمینه های کاری داغ بر روی Wireless Mesh Networks - shabgard - 03 مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ

با سلام

بین تاپیکایی که باز بودش جای این موضوع تو فیلد شبکه خیلی خالی بودش

در واقع چون کار بر روی این شبکه ها هم زیاد هستش

و ممکنه خیلی از بچه ها من جمله خود من بخوان تو این زمینه کار بکنن

راجع به زمینه های کار کلی تو این شبکه ها بحث کنیم

گفتم هر عزیزی بیاد راجع به فیلدی که داره کار میکنه توضیح بده تا بتونیم فیلد مناسبی رو برای پایان نامه انتخاب کنیم

خود من برای سمینارم به صورت کلی شبکه های مش بی سیم رو به عنوان موضوع انتخاب کردیم تا در ابتدا بیام کلیات رو درک کنم و بعد از تهیه سمینار ، برای پایان نامه هم دید داشته باشم

خوشحال هم میشم نظراتتون رو بدون

ترم ۲ ارشد شبکه ازاد قزوین هم هستم

از دوستان اونجا هم کسی باشه خوشحال میشم با هم در ارتباط باشیم

خلاصه هرکی تو mesh کار میکنه و یا میخواد کار کنه یا اطلاعاتی داره خوشحال میشم بیاد مطرح کنه

با تشکر

بحث راجع به زمینه های کاری داغ بر روی Wireless Mesh Networks - shabgard - 08 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ

یعنی کسی اینجا روی این موضوع کار نمیکنه ؟

بحث راجع به زمینه های کاری داغ بر روی Wireless Mesh Networks - shabgard - 09 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

انتظار بازخوردهای بیشتری داشتم

RE: بحث راجع به زمینه های کاری داغ بر روی Wireless Mesh Networks - zhr.asln - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ

سلام دوست عزیز، من هم برای کار سمینار و در ادامه پایان نامه روی این موضوع کار می کنم. خوشحال میشم که با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم. شما قراره که روی چه بخشی از شبکه های بسیم مش کار کنین؟
متوجه شدم که شما هم دانشگاه قزوین مشغول به تحصیل هستین! امکانش هست ای میل شما رو داشته باشم؟