تالار گفتمان مانشت
خواهش از دوستان مانشتی برای تهیه کتب (طراحی الگوریتم و ساختمان داده پارسه) - نسخه‌ی قابل چاپ

خواهش از دوستان مانشتی برای تهیه کتب (طراحی الگوریتم و ساختمان داده پارسه) - pooyaa - 31 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

سلام
یه خواهش داشتم:
کسی از دوستان تهرانی میتونه این دوتا کتاب رو از انقلاب برام پیدا کنه؟
هر جایی میرم تویه شهرستان میگن نداریمSad

طراحی الگوریتم پارسه-چاپ۹۱یا۹۲
ساختمان داده پارسه-چاپ۹۱یا۹۲

هزینه ام هرچقدر بشه تقدیم میکنم

یه خواهش از دوستان بامرام مانشت برای تهیه ۲تا کتاب - انرژی مثبت - ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ

یه سر توی کتابای دوستان که برای فروش گذاشتند بگردید شاید بتونید پیدا کنید از بین همونا.

یه خواهش از دوستان بامرام مانشت برای تهیه ۲تا کتاب - pooyaa - 31 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یه سر توی کتابای دوستان که برای فروش گذاشتند بگردید شاید بتونید پیدا کنید از بین همونا.
همه رو نگاه کردم نبود Sad

یه خواهش از دوستان بامرام مانشت برای تهیه ۲تا کتاب - pooyaa - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ

یعنی واقعا کسی پیدا نمیشه؟Sad

یه خواهش از دوستان بامرام مانشت برای تهیه ۲تا کتاب - Pakzad - 01 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

قبلا یکی از بچه‌ها دو شماره از کتابفروشی‌ها در خ انقلاب برای تک فروشی پارسه اعلام کرده بودند
زنگ بزنید شاید داشته باشند

کتابفروشی الیاس:
۶۶۴۰۵۰۸

کتابفروشی فلاح:
۶۶۴۱۰۳۵۴

یه خواهش از دوستان بامرام مانشت برای تهیه ۲تا کتاب - pooyaa - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  قبلا یکی از بچه‌ها دو شماره از کتابفروشی‌ها در خ انقلاب برای تک فروشی پارسه اعلام کرده بودند
زنگ بزنید شاید داشته باشند

کتابفروشی الیاس:
۶۶۴۰۵۰۸

کتابفروشی فلاح:
۶۶۴۱۰۳۵۴
زنگ زدم امروز ولی فقط کتابایی که قیمت دارن رو میفروشن-مثل آمار یا سیستم عامل پارسه
ولی کتابای ساختمان و طراحی چون قیمت ندارن رو باید فقط از دست دوم فروشی ها خریدSad

کسی نمیره انقلاب؟Sad

RE: یه خواهش از دوستان بامرام مانشت برای تهیه ۲تا کتاب - niloofar.gh - 02 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
یه خواهش داشتم:
کسی از دوستان تهرانی میتونه این دوتا کتاب رو از انقلاب برام پیدا کنه؟
هر جایی میرم تویه شهرستان میگن نداریمSad

طراحی الگوریتم پارسه-چاپ۹۱یا۹۲
ساختمان داده پارسه-چاپ۹۱یا۹۲

هزینه ام هرچقدر بشه تقدیم میکنم

صرفا جهت پیشنهاد : کتاب ساختمان دکتر قدسی خیلی عالی و کامله , جزوه الگوریتم دکتر سید جوادی هم همینطور.