تالار گفتمان مانشت
درخواست راهنمایی درمورد موضوع (متن کاوی)TextMining - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست راهنمایی درمورد موضوع (متن کاوی)TextMining - sahar_2000 - 28 تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

سلام ..من میخواستم در مورد متن کاوی برای پایان نامه ام کار کنم..البته هنوز سمینار ندادم و تازه اول راهم...خواستم بپرسم
تهیه کتاب داده کاوی کاربردی از دکتر صنیعی
به روند کاری من کمکی میکنه یا کلا متن کاوی جدا از داده کاویه؟؟؟آخه در مورد متن کاوی دارم از یک رفرنس خارجی ترجمه میکنم..اینطور که من متوجه شدم متن کاوی قسمتی از داده کاوی محسوب میشه...اگه کسی برام کمی روشن کنه ممنون میشم پیشاپیش...

درخواست راهنمایی درمورد موضوع TextMining - sahar_2000 - 29 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ

کسی واقعا اطلاعاتی نداره؟:-(

درخواست راهنمایی درمورد موضوع (متن کاوی)TextMining - sahar_2000 - 29 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ

والا من میبینم خیلی از دوستام جدیدا دارن روش کار میکنن...دوستان دیگه اگه نظر دیگه هم دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

درخواست راهنمایی درمورد موضوع (متن کاوی)TextMining - sahar_2000 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

بچه ها اگه کسی فایل آموزشی راجع به کار با شبیه ساز WEKAداره یا مطلبی مفید که راجع به این موضوع باشه ممنون میشم اگه برام بذارید...اگه هزینه هم داشته باشه موردی نیست.

درخواست راهنمایی درمورد موضوع (متن کاوی)TextMining - دریایه آبی پر تلاطم - ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ

این وکا چی هست؟ میشه توضیح بدید؟

RE: درخواست راهنمایی درمورد موضوع (متن کاوی)TextMining - انرژی مثبت - ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  بچه ها اگه کسی فایل آموزشی راجع به کار با شبیه ساز WEKAداره یا مطلبی مفید که راجع به این موضوع باشه ممنون میشم اگه برام بذارید...اگه هزینه هم داشته باشه موردی نیست.

ادرسی که دوستمون دادن و مربوط به خود نرم افزار هست که مفیده و شاید موارد زیر هم مفید باشه.