تالار گفتمان مانشت
بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - نسخه‌ی قابل چاپ

بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - takjavatakjava - 08 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ

پایان نامه

RE: بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - جویای کار - ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ

سلام در سریعترین حالت حداقل یک ماه ونیم نوشتن وتصویب مقاله isiطول میکشه البته این زمان برای افرادی است که کاملا حرفه ای هستند!مقاله در مجلات فارسی را که دیگر بی خیال شو خیلی لفتش میدهند.اگه به ترم بعد بیافته ازت شهریه ثابت را می گیرند به جای اون یک میلیون شهریه ثابت بهتر هر چه زودتر به یکی از سایت های معتبر که کار مقاله را انجام می دهد مراجعه کنی وبا یک کم هزینه ۲نمره را بگیری.موفق باشی

بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - meka63 - 12 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ

دانشگاه آزاد که ۶ ماه بعد از دفاع وقت میده واسه چاپ مقاله من خودم شرایط شما رو دارم

بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - meka63 - 13 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ

نه جزء ترم به حساب نمیاد لزومی به تمدید و شهریه نیست.ولی نمره پایان نامه رو نمیدن تا مقاله رو ارائه بدین.دانشگاه آزاد قزوین هستین؟دانشگاه ما که به این شکله حالا برای اطمینان از مدیر گروهتون هم سؤال کنید.چرا تو پردیس بدون آزمون دانشگاههای دولتی ثبت نام نمیکنین؟از لحاظ شهریه با دانشگاه آزاد تقزیبأ یکیه ولی اون خوبیش اینه زیر نظر دانشگاههای دولتیه.

بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - it_2014 - 13 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ

آخه اینجوری خیلی راحت تر میتونن هیئت علمی دانشگاه آزاد بشند.

RE: بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - sararad0 - 13 تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ)it_2014 نوشته شده توسط:  آخه اینجوری خیلی راحت تر میتونن هیئت علمی دانشگاه آزاد بشند.

بین کلامتون ،یه سوال دارم،معدل ارشد حداقل باید چند باشه تا برا دکتی بدون کنکور اقدام کنیم ؟

بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - meka63 - 14 تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

برای رشته های مهندسی ۱۷ به بالاست اما اگه تو همین معدلای بالای ۱۷ هم کسی باشه که معدلش بیشتر از شما باشه از هم ورودیاتون واگه اونم بخواد بدون آزمون بره اولویت با اونه معمولا میگن دوتا مقاله هم باید داشته باشین اینکه چند نفرو بخوان بگیرن بستگی به دانشگاه مربوطه داره دفترچه دانشگاه آزاد دکتری رو برای اطلاعات بیشتر بخونید.

بیرون کشیدن مقاله از پایان نامه و تمدید پایان نامه - shabnam111 - 20 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

من شنیدم دانشگاه آزاد ۳ ماه تا ۶ ماه فرصت می ده برای مقاله ! دقیقا ۳ ماهه یا ۶ ماه ؟ اگه تحت شرایطی ۶ ماه می شه لطفا اونا رو بگین ممنون