تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - amir.ghm - 19 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان!

یه سوالی از دوستان داشتم و اون اینکه به نظرتون عجیب نیست ک من با رتبه ۴۹۵ هوش مصنوعی اسمم تو مصاحبه در نیومده؟ :|

اگه از دوستان کسی اسمش درموده خواهش می کنم رتبش رو اینجا بذاره تا من بفهمم چرا اسمم نیومده

عاخه بابا با ۴۹۵ میشه روزانش قبول شد چطوره که چند برابر ظرفیتم اسمم نیومده؟؟

خواهش می کنم اگه میشه تا مهلتش تموم نشده اگه این دانشگاه رو تو انتخاباتون زدین، برین سایت سنجش و ببینین اسمتون اومده یا نه

ممنون Sad

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - hadilg - 19 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ

منم با ۲۸۵ شبکه در نیومدم

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - m_gh - 19 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ

آره خیلی جالبه منم با ۳۰۰ هوش شاهد رو نیاوردم!!!این رو فکرمیکردم حتما میارم !!!عجبااا

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - amir.ghm - 19 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ

به نظرتون مشکل از کجاس؟؟!!

چیکار کنیم؟ Sad

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - alishafaei - 20 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ

دانشگاه مالک اشتر نیازمند بند پ هست بچه ناراحت نباشین انشاالله موفقیت دیگه

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر :| - amir.ghm - 20 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ

من دیگه حال دوباره خوندن ندارم

عاخه پارسال با ۵۰۰ روزانه قبول می شدن، ولی نمی دونم چجوریه که تو چند برابر ظرفیتشم نیستم!! :-؟

بابا دیگه تو اعلام چند برابر ظرفیت که پ نیست!!
نمی دونم والا!