تالار گفتمان مانشت
پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - arshad2013 - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ

سلام

کسی در مورد پذیرش بدون کنکور دانشگاه های آزاد یا دیگر دانشگاه ها خبر داره ؟

من سه روز دیگه کنکورم هست میگم شاید قبول نشدم از کنکور ، اگر قبول نشدم چه راه هایی دارم که نمونم تو خونه و از مهرماه برم ارشد بخونم ؟

من معلوم ۱۶/۵۰ هست و دانشگاه آزاد درس خوندم مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار

لطفاً در مورد همه دانشگاه ها اگر اطلاعاتی دارید قرار دهید تا ثواب هم بشه

مثلاً

علمی کاربردی
پیام نور
دانشگاه های سراسری
دانشگاه های آزاد مناطق آزاد

Huh

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - arshad2013 - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ

آپ...

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - aatwo - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

میتونی پردیس ها شرکت کنی هزینه اش بین ۱۵ تا ۲۰ میلیونه

RE: پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - mrpool - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  سلام

کسی در مورد پذیرش بدون کنکور دانشگاه های آزاد یا دیگر دانشگاه ها خبر داره ؟

من سه روز دیگه کنکورم هست میگم شاید قبول نشدم از کنکور ، اگر قبول نشدم چه راه هایی دارم که نمونم تو خونه و از مهرماه برم ارشد بخونم ؟

من معلوم ۱۶/۵۰ هست و دانشگاه آزاد درس خوندم مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار

لطفاً در مورد همه دانشگاه ها اگر اطلاعاتی دارید قرار دهید تا ثواب هم بشه

مثلاً

علمی کاربردی
پیام نور
دانشگاه های سراسری
دانشگاه های آزاد مناطق آزاد

Huh
شما که دانشگاه آزاد تموم کردین ، نمیتونین در دانشگاه های سراسری بدون کنکور پذیرفته بشین ، فقط در دانشگاه آزاد میتونین بدون کنکور پذیرفته بشین . که اونم ثبت نامش همزمان با ثبت نام کنکور آزاد بود ! نمیدونم اگه حضوری هم درخواست بدین قبول میکنن یا نه!

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - arshad2013 - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

پردیس ها معتبرن ؟ بعدش هم این آموزش مجازی چطور هست ؟ هزینه اش کلاً ۶/۵ میلیون تومان میشه اکثر جاها هم برمیداره

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد - aatwo - 09 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ

مجازی فعلا آیندش مشخص نیست تو ایران
اما پردیس ها اگر در آزمون دارهاش شرکت کنی بله معتبرن
چون طبق اعلام سنجش مدارک پردیس هایی که از طریق آزمون دانشجو جذب کردن معتبرن