تالار گفتمان مانشت
دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - mrpool - 05 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(فک کنم اینجا جای مناسبی برای این سوال نباشه ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم )

برای گرفتن کارت ورود به جلسه رشته انفورماتیک پزشکی اول باید محل تحصیل رو تو یه فرم انتخاب کرد . منم که در مورد دانشگاه های پزشکی هیچ اطلاعی ندارم Sad . ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره دانشگاه های زیر رو بر اساس سطحشون اولویت بندی کنه .

کد:
تهران
شبانه تهران
ایران
تربیت مدرس
بهشتی
شیراز
مشهد

با تشکر

RE: دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - raha0067 - 05 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان

این سوالی که دوستمون پرسیدن سوال منم هست.....اینکه دانشگاه ها برچه اساسی پذیرش میکنن؟اولویت دانشگاه ها رو باید چه جوری بزنیم؟
اگر کسی در این مورد اطلاعی داره راهنمایی کنه.....ممنون.......

دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - maryam.raz - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

بیشتر اتنخابها سلیقه ای انجام میشه چون تفاوتها اونقدر زیاد نیست مثلا بر اساس شهر محل سکونت یا مسافت و.. انتخاب میکنن
ولی از نطر برتری دانشگاه ها
مشهد قطب این رشته است واساتیدش دکترای این رشته رو دارن
ولی بعضی ها اول دانشگاه های تهران انتخاب میکنن
وشیراز هم چون یکسال هست که این رشته رو اورده اخرین انتخابه از نظر اولویت دانشگاهی
ولی من خودم که شیرازم مسلما اون رو زودتر از مشهد یا دانشگاه مدرس انتخاب میکنم
بین دانشگاه های تهران هم مدرس ضعیف تره
ولی نمیدونم بین تهران وایران که امسال جدا شدن کدوم بهتره!

RE: دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - pegetive - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ

سلام دوست عزیز. ترتیب از نظر رتبه دانشگاهها به صورت زیر هست :

تهران
مشهد
شهید بهشتی
ایران
تربیت مدرس
شیراز

موفق باشید.

RE: دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - taha_k - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

دوستانی که دانشجوی انفورماتیک پزشکی هستن یا ازا ولویت دانشگاهها در این رشته آگاهی دارن لطفا جواب بدن
بچه هایی که قبول شدن سخت به کمکتون نیاز دارنAngel

Re: دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - Donna - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ق.ظ

taha_k میتونم بپرسم رتبتون چند شد؟

RE: دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ - taha_k - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ق.ظ)Donna نوشته شده توسط:  taha_k میتونم بپرسم رتبتون چند شد؟
من انفورماتیک شرکت نکردم
واسه دوستم پرسیدمAngel

انفورماتیک پزشکی - hossein1991 - 24 فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ

اولویت بندی میتونه شخصی باشه
تهران
شهید بهشتی
مشهد
ایران
تربیت مدرس
شیراز
اولویت من:
۱- شهید بهشتی