تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشتۀ ۷۸ نرم افزار - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشتۀ ۷۸ نرم افزار - viaslous - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ

سلام دوستان
ترتیب انتخاب رشتۀ من به این صورت شد:
شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، بهشتی، تربیت مدرس، فردوسی، شیراز، تبریز، اراک

واقعا بین علم و صنعت و شهید بهشتی مونده بودم، ولی خوب چرا علم و صنعت رو اول زدم ؟ آخه من هیچ دلیل درست و حسابی برای اینکه بعضی از دوستان میگفتن نرم افزار بهشتی بهتره ندیدم و نشنیدم، اما بر اساس مواردی از جمله اینکه علم و صنعت رتبه پنجم کشور رو داره و بهشتی نهم، علم و صنعت ۲۱ تا هیئت علمی واسه کامپیوتر داره ولی بهشتی ۱۳ تا، علم و صنعت دانشکده کامپیوتر و فناوری اطلاعات جداگانه داره ولی بهشتی دانشکده برق و کامپیوتر، علم و صنعت گروه های موفقی از جمله گروه رباتیک که مقام اول و دوم iran open رو هم کسب کردن داره و... میدیدم که علم و صنعت بالاتره. حالا اگر کسی دلیلی برای بالاتر بودن بهشتی داره ممنون میشیم مارو هم آگاه کنه.

انتخاب رشتۀ ۷۸ نرم افزار - viaslous - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

بخشی از سخنان دکتر حقیقت در ملاقاتی که با دوست عزیزمون arcsin داشتن :

"۵ ...
۶ نرم افزار شهید بهشتی روزانه ( گفت که شهید بهشتی فقط اسمش خوبه چون چند تا رشته ی پزشکیو ازین چیزا داره مردم بیشتر میشناسنش)
۷ نرم علم و صنعت روزانه (گفت علم و صنعت از نظر علمی و اساتید خیلی قوی هست ولی خب اسم در نکرده )
۸ ..."

برای شخص من که سطح دانشگاه خیلی مهمتر از اسم در کردنشه، چون اگر هم کسانی جایگاه یک دانشگاه رو نشناسن کافیه چند جمله در بارش بگی تا متوجه بشن !