تالار گفتمان مانشت
سال ۹۰ سوال ۵۹ نظریه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - موج - ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ

این سوال کاملا درسته این که w یه رشته آزاد هست سند و پیش فرض نمیخاد جان من
ما یه رشته آزاد میگیریم گاهی اوقات عضو ماشین و گاهی اوقات خارج از ماشین
شما که میگی عضو ماشین هست باید سند داشته باشی
به نظرم کم توی این درس تست زدی و الا منی که از تابستون سال ۸۸ این درس رو شروع کردم ارشدی خوندن مثل روز سوال برام واضحه
فقط گفتم مشکلش شکلشه که باید حالت ۵ رو کمی واضح‌تر به عنوان حالت نهایی میکشید که اینم با توجه به گزینه‌ها قابل تفسیر است

در ضمن یه جور دیگه هم میشه گفت
شما بگو یا حرف منه یا حرف شما یعنی یا به قول من رشته آزاد هست یا به قول شماw رشته عضو است خب همین باعث میشه که این گزینه دچار شک بشه
پس نگاه میکنیم ببینیم آیا گزینه دیگه ای پیدا میشه که بتونیم بدون شک انتخابش کنیم اگر باشه جواب اون رو میزنیم اگه نباشه همین چهار رو
که گزینه‌ی دو رو میشه بدون شک انتخاب کرد

دیگه ازین واضح‌تر نمیتونم بگم
به نظرم منطقیه که آدم یه سری سوالات اشتباهشو بپذیره من هم میتونستم ۱۵ تا تاپیک بزنم برای همه غلطام خب ولی وقتی ج‌ها بچه‌ها رو میددم و استدلال هاشون رو میفهمیدم حق با اوناست
بدرود

اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - hamidj - 11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۲۱ ب.ظ

ممنون... راستش من دارم تلاش میکنم که رتبه ۱ رقمی بیارم .... راستش شما میگید گزینه بدون شک!!! اما گزینه کاملتر چی ؟! راستش این مشکل نه تنها من بلکه بعضی از دوستانم که واقعا نظریه دان هستند رو داشتن.... این مشکل به خاطر زیاد دونستن هست نه ندونستن !!!!!
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به نظرم منطقیه که آدم یه سری سوالات اشتباهشو بپذیره من هم میتونستم ۱۵ تا تاپیک بزنم برای همه غلطام خب ولی وقتی ج‌ها بچه‌ها رو میددم و استدلال هاشون رو میفهمیدم حق با اوناست
بدرود

ممنون... راستش من دارم تلاش میکنم که رتبه ۱ رقمی بیارم .... راستش شما میگید گزینه بدون شک!!! اما گزینه کاملتر چی ؟! راستش این مشکل نه تنها من بلکه بعضی از دوستانم که واقعا نظریه دان هستند رو داشتن.... این مشکل به خاطر زیاد دونستن هست نه ندونستن !!!!!

و ۲۲ تا مشترک زدم که فقط ۳تاش مشکل داشته
۱/ سوال ۵۲ ساختمان که گزینه صحیح وجود نداره من خودم نزدم اما گفتم به شما هم بگم که دیگران الکی جلو نزنن
۲/ سوال ۵۴ گزینه صحیح تابلو هست ۲ میشه
۳/ همین سوال

۱۵ تا !!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
۱ دونه هم توی تخصصی

اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - موج - ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۲۷ ب.ظ

من آخرین باریه که مینویسم
اگه به شما بگن یه ماشین رسم کن که تمامی رشته هاش شامل حداقل یه زیر رشته abو ba باشه و به قول خودت نظریه دان باشی قطعا همین شکلو رسم میکنی
یعنی عبارت گزینه ۲ و ماشین شکل سوال دقیقا معادلند
میتونی از هر استاد نظریه ای که داری بپرسی
به قول خودت شاید بس که زیاد خوندی اینجوری شده

اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - hamidj - 11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ

اره اون که شکی توش نیست ... عبارت منم شکی توش نیست ... فقط مسئله رشته جز ماشین هست یا نه ... اینه... به جانه خودم این سوالو بزارن جلو پیتر لینز همینو اول میپرسه... این پیش فرض‌ها توی کنکور های در پیت ایران اومده !!!
بازم ممنون

اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - امیدوار - ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۳۰ ب.ظ

آقا hamidj میشه بفرمایید چه گرایشی شرکت کردی درصداتو بگی

اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - yass147 - 11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۱۵ ب.ظ

شما از کجا فهمیدید که حالت نهایی فقط q5 ؟ تو رو خدا یه نگاهی به q4 هم بندازید اونم چند بار دایرش رسم شده عین q5 ... من q4 هم سر جلسه نهایی گرفتم. یعنی هیچ کس به این طرز سوال دادن و با دست کشیدن این dfa اعتراض نداره؟ خداییش قضاوت کنید...
q2 و q4 خیلی پر‌تر از سه تای اولی رسم شدن. که من هر دو رو نهایی گرفتم.

RE: اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - hamidj - 11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۲۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  من آخرین باریه که مینویسم
اگه به شما بگن یه ماشین رسم کن که تمامی رشته هاش شامل حداقل یه زیر رشته abو ba باشه و به قول خودت نظریه دان باشی قطعا همین شکلو رسم میکنی
یعنی عبارت گزینه ۲ و ماشین شکل سوال دقیقا معادلند

راستی یه اشتباه بسیار بزرگ توی حرفاته اینم بخونی بد نیست!
یعنی عبارت گزینه ۲ و ماشین شکل سوال دقیقا معادلند که معادل نیستند عزیز جان ... آخه ماشین زیر رشته های aa و bb هم میگیرن... اگر به من بگن رسم کن من همینو رسم میکنم اما دور های تمامی گره‌ها رو پاک میکنم جز آخری تا معادل بشن Exclamation
اما از اونجایی که این ماشین حداقل زیر رشته لازمش ab و با ba هست گزینه درسته
درصد های من
مشترک ۲۲ تا زدم که ۳ تا مشکل دارم ... نمیدونم چی بشه
نرم افزار ۱۲ زدم که بازم یکیش مشکل دارم توی الگوریتم و انوم سوال ۳۳ هست که مطرح کردم مابقی از نظره من درسته
۶ سوال الگوریتم هوش هم زدم که ۵ تاش درسته جز یکی که قبول دارم اشتباه هست که واسم اصلا مهم نیست هوش!

گره آخری یه کوچولو ۲ خطی شده بود... قبول دارم... واضح نبود شما میتونید اعتراضتون رو بگید که شکل واضح نبود .... قطعا رسیدگی میکنن

RE: اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - موج - ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۲۳ ب.ظ)hamidj نوشته شده توسط:  راستی یه اشتباه بسیار بزرگ توی حرفاته اینم بخونی بد نیست!
یعنی عبارت گزینه ۲ و ماشین شکل سوال دقیقا معادلند که معادل نیستند عزیز جان ... آخه ماشین زیر رشته های aa و bb هم میگیرن... اگر به من بگن رسم کن من همینو رسم میکنم اما دور های تمامی گره‌ها رو پاک میکنم جز آخری تا معادل بشن Exclamation
اما از اونجایی که این ماشین حداقل زیر رشته لازمش ab و با ba هست گزینه درسته

تنها اعتراض به شکله
نفهمیدم منظورتو اگه q5 رو پایانی بگیری چطور رشته aa رو تولید میکنی عزیز
کوچکترین رشته های تولیدیaba , bab هستند

در ضمن پات رو حسابی کردی تو کفش من‌ها سوال ۳۳ هم با یه محاسبه شبیه جستجوی خطی که حال و حوصله الگوریتمشو ندارم به لگ ان میرسیم

بازم اگه میگی حرفت درسته من هیچ حرفی ندارمDodgy
به امید سر بلندی شما بعد از اعلان نتایج

RE: اعتراض به سوال ۵۹ نظریه - hamidj - 11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۱۵ ب.ظ

تنها اعتراض به شکله
نفهمیدم منظورتو اگه q5 رو پایانی بگیری چطور رشته aa رو تولید میکنی عزیز
کوچکترین رشته های تولیدیaba , bab هستند

در ضمن پات رو حسابی کردی تو کفش من‌ها سوال ۳۳ هم با یه محاسبه شبیه جستجوی خطی که حال و حوصله الگوریتمشو ندارم به لگ ان میرسیم

بازم اگه میگی حرفت درسته من هیچ حرفی ندارمDodgy
به امید سر بلندی شما بعد از اعلان نتایج
[/quote]

گفتم که زیر رشته bb و aa هم میتونه بگیره مثل این رشته aaabbbaa
زیر رشته aa , bb , ba , ab توش هست. ولی ba و ab الزامی هست
بابا من با گزینه شما مشکلی ندارم.. Tongue