تالار گفتمان مانشت
مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - نسخه‌ی قابل چاپ

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - deadly_s2 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ

سلام دوستان عزیز ، آیا کسی اینجا هست که کتاب "مهندسی نرم افزار - ارسطو خلیلی فر و مقسمی گسترش علوم پایه" رو داشته باشه ؟

اگه کسی هست میشه لطف کنه که صفحه ۱۱۲ تا ۱۲۹ اون رو برای من اسکن کنه یا با موبایل عکس بگیره و اینجا بزاره؟

این کتاب رو دارم اما متاسفانه این چند صفحه چاپ نشده!!!
به گسترش علوم پایه زنگ زدم جوابمو نمیدن، میگن اشتباه چاپی بوده دیگه!!!!!!!!!!!!!

کتاب چاپ جدیدشم که عوض شده و دیگه این مولف ، تالیف نکرده و کتاب فروشی ها ندارن متاسفانه ، لطفا کمکم کنید.

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - fatima2007 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ

توصیه می کنم برای مهندسی نرم افزار فقط پارسه بخونید. بهترین منبعش پارسه هست

RE: مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - deadly_s2 - 01 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)fatima2007 نوشته شده توسط:  توصیه می کنم برای مهندسی نرم افزار فقط پارسه بخونید. بهترین منبعش پارسه هست

فاطیما خانوم، من مهندسی نرم افزار پارسه رو هم دارم ، اما این کتاب نرم افزار خلیلی فر خوبیش اینه که تماما تست های سراسری داره بر خلاف نرم افزار پارسه که فقط تست تالیفی هست و دوما اینکه خیلی خوب و دقیق مطالب رو دسته بندی کرده و به خوبی روی نکات تاکید کرده. مشکل کتاب پارسه اینه که ریتم یکنواختی داره و خوب روی نکات کنکوری زوم نشده.

قصد دارم اول کتاب خلیلی فر رو بخونم و کامل تست هاشو بزنم، بعد برم سراغ پارسه و نکات جا مونده رو بخونم و در نهایت تست های اونم کار کنم.

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - pedram25teh - 17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

دوست عزیز بنده تو کلاس دکتر خلیلی فر بودم و ایشون از رو کتابشون درس دادن بنده هم کتابش رو دارم
برا کتاب یه تماس بت خود ایشون بگیرین راهنماییتون می کنه اگه نشد بگین تا براتون عکس بگیرم

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - deadly_s2 - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ

با خود ایشون تماس گرفتم ، اونقدر بد برخورد کردن و بد جواب دادن که واقعا برای ایشون متاسفم و همچنین برای خودم که مجبورم برای قبول شدن در یه آزمون از نوشته ایشون بخونم...

به هر حال از شما ممنونم، کتاب رو تونستم گیر بیارم و فوتو بگیریم از روش. سلام منو به جناب استاد برسونید

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دوست عزیز بنده تو کلاس دکتر خلیلی فر بودم و ایشون از رو کتابشون درس دادن بنده هم کتابش رو دارم
برا کتاب یه تماس بت خود ایشون بگیرین راهنماییتون می کنه اگه نشد بگین تا براتون عکس بگیرم

مطلب دیگه ای هم که به نظرم اومد اینه که ایشون گفت ایمیلت رو بده تا یه کاریش بکنم(که هیچ کاری نکرد در زمینه کتاب) ، حالا میبینم ایمیل من رو گذاشتن تو یه میلینگ لیست تبلیغاتی و برای من ایمیل تبلیغاتی میفرستن که مثلا سازمان سنجش کتاب های ایشون رو مرجع چند تا از دروس معرفی کردن و ...

یعنی اگر صحبت شما درست باشه و ایشون دکترا داشته باشند در زمینه یکی از گرایش های کامپیوتری، به ساده ترین اصول اخلاقی این علم هم واقف نیستن که حداقل یه اجازه بگیرن از من به خاطر قرار دادن در میلینگ لیست.

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - خانه سبز - ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  با خود ایشون تماس گرفتم ، اونقدر بد برخورد کردن و بد جواب دادن که واقعا برای ایشون متاسفم و همچنین برای خودم که مجبورم برای قبول شدن در یه آزمون از نوشته ایشون بخونم...

به هر حال از شما ممنونم، کتاب رو تونستم گیر بیارم و فوتو بگیریم از روش. سلام منو به جناب استاد برسونید

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دوست عزیز بنده تو کلاس دکتر خلیلی فر بودم و ایشون از رو کتابشون درس دادن بنده هم کتابش رو دارم

مطلب دیگه ای هم که به نظرم اومد اینه که ایشون گفت ایمیلت رو بده تا یه کاریش بکنم(که هیچ کاری نکرد در زمینه کتاب) ، حالا میبینم ایمیل من رو گذاشتن تو یه میلینگ لیست تبلیغاتی و برای من ایمیل تبلیغاتی میفرستن که مثلا سازمان سنجش کتاب های ایشون رو مرجع چند تا از دروس معرفی کردن و ...

یعنی اگر صحبت شما درست باشه و ایشون دکترا داشته باشند در زمینه یکی از گرایش های کامپیوتری، به ساده ترین اصول اخلاقی این علم هم واقف نیستن که حداقل یه اجازه بگیرن از من به خاطر قرار دادن در میلینگ لیست.
حرفای شما به شدت مخالفم
نصف شب ساعت ۳ شب بهش پیام دادم جواب همش رو بهم کامل داد
تو چند تا پیامک
بسیار محترم هم بودن

RE: مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - sahar.adiban - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  با خود ایشون تماس گرفتم ، اونقدر بد برخورد کردن و بد جواب دادن که واقعا برای ایشون متاسفم و همچنین برای خودم که مجبورم برای قبول شدن در یه آزمون از نوشته ایشون بخونم...

من کلاس استاد خلیلی فر بودم، خیلی هم ایشون با صبر و حوصله و دلسوز هستن، اتفاقا گفتن که آقای مقسمی بدون اینکه کاری در نوشتن کتاب کنن چون انتشارات برای ایشون هست اسمشون رو بدون اجازه آوردن و دکتر خلیلی فر خواستن که دیگه کتاب چاپ نشه، من فکر می کنم شما با آقای مقسمی تماس گرفتین ایشون کلا چون بلد نیستن هی فرار می کنن و پاسخ نمی دن یا میگن اینجارو من ننوشتم....Big Grin

مهندسی نرم افزار گسترش علوم پایه - deadly_s2 - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ

موبایل آقای مقسمی روی پیغام گیر هست، نتیجتا امکان برقراری ارتباط با ایشون نیست، در ثانی مگه من همینطوری با یه نفر میرم صحبت کنم؟
خب از ایشون پرسیدم که استاد خلیلی فر هست یا نه؟ مهندسی نرم افزار مال اون هست یا نه! ایمیلش رو هم تو سایتش نوشته بود، دوستانی هم که با ایشون در ارتباط هستند به ایشون بگن که کسی که کتاب مهندسی نرم افزارش مشکل داشت اینجا در تالار مانشت ازت بد نوشته ، بعد بیان اینجا اگر جوابی دارن بگن، بنده دیگه با این آقا کاری ندارم