تالار گفتمان مانشت
هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - nazaninzahra2 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ

دوستان از این قسمت دفترچه چی متوجه می شین ؟
یعنی نوبت دوم یا همون شبانه ۲۵۰۰۰۰۰۰ تومان هزینه داره ؟

RE: هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - mrpool - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)nazaninzahra2 نوشته شده توسط:  دوستان از این قسمت دفترچه چی متوجه می شین ؟
نه . پردیس خودگردان با شبانه فرف داره . نمیدونم چه فرقی ولی کد رشته شون فرق داره .

[attachment=11212]

RE: هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - nazaninzahra2 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)nazaninzahra2 نوشته شده توسط:  دوستان از این قسمت دفترچه چی متوجه می شین ؟
نه . پردیس خودگردان با شبانه فرف داره . نمیدونم چه فرقی ولی کد رشته شون فرق داره .

سلام دوست عزیز
من متوجه این موضوع هستم که شبانه با پردیس فرق داره ولی تو اون بخشی که من گذاشتم نوشته شبانه هم ۲۵ میلیون هزینه داره !
یا شایدم من دارم اشتباه میکنم.

هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - aboualfazl - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

ترمی اینقدره ؟؟؟ یا کلا ؟؟؟
بابا بیاید دانشگاه آزاد ، نهایتا کل شهریه ی ارشد میشه بین ۱۰ تا ۱۴ میلیون .اونم با بهترین امکانات Big Grin

RE: هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - pasargad7788 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ

گفته مازاد بر ظرفیت این قدر می شه. پارسال اون لیستی که در تکمیل ظرفیت اعلام کرد شامل این مبلغ می شه- احتمالا امسال هم همین طوره

هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - movahedi29 - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ

بچه ها توی دفترچه رو اگر ببینین دانشگاه خوارزمی امسال در علوم انسانس فقط برای یک رشته نوبت دوم با نرخ دو میلیون رو داره بقیه همه مازاد بر ظرفیته که عین پردیش حساب میشه!بیاین هممون یه روز جمع بشیم تو دانشگاه تظاهرات کنیم نرخشو کم کنن! الان به خاطر اینکه بعضیا رفتن انصراف بدن یک میلیونشو کم کردن اگه همه باهم متحد بشیم میتونیم اعتراض کنیم که مبلغشو کم کنن!!!!! فقط این دانشگاه از این دزدی بازیا داره می کنه

هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - eng92 - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ

طبق مصوبه وزارت علوم اگر شما دوره شبانه یا همون نوبت دوم قبول شدید هیچ دانشگاهی حق نداره هزینه دوره دیگه ای رو به شما تحمیل کنه و هزینه شبانه هم با توجه به واحدهای ارائه شده بین یک میلیون تا یک میلیون و دویست هزار تومانه

اگه میخوان بیشتر بگیرن اون بحثش متفاوته

RE: هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - mconj - 22 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)eng92 نوشته شده توسط:  طبق مصوبه وزارت علوم اگر شما دوره شبانه یا همون نوبت دوم قبول شدید هیچ دانشگاهی حق نداره هزینه دوره دیگه ای رو به شما تحمیل کنه و هزینه شبانه هم با توجه به واحدهای ارائه شده بین یک میلیون تا یک میلیون و دویست هزار تومانه

حالا ۱۲۰۰ رو از کجا آوردی؟ ۹ واحد شبانه از ۱/۵ رد میشه

هزینه نوبت دوم دانشگاه خوارزمی تهران - eng92 - 23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)mconj نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)eng92 نوشته شده توسط:  طبق مصوبه وزارت علوم اگر شما دوره شبانه یا همون نوبت دوم قبول شدید هیچ دانشگاهی حق نداره هزینه دوره دیگه ای رو به شما تحمیل کنه و هزینه شبانه هم با توجه به واحدهای ارائه شده بین یک میلیون تا یک میلیون و دویست هزار تومانه

حالا ۱۲۰۰ رو از کجا آوردی؟ ۹ واحد شبانه از ۱/۵ رد میشه

Smile)
گرون حساب کردن برات