تالار گفتمان مانشت
کسی به رتبه بالا توجه نمیکنه. چیزی از کسی کم نمیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی به رتبه بالا توجه نمیکنه. چیزی از کسی کم نمیشه - m_sardaari - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ

سلام دوستان.
لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره راهنماییم کنه.
من با رتبه ۲۱۵۶ نرم آیا غیرنتفاعی قبول میشم؟
مثلا غیر انتفاعی بهمنیار کرمان؟
انتخاب رشته با این رتبه یجور شوخیه ولی اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنونش میشم

خدایا فکر نمیکردم به این روز دچار بشم بازم هر جور دوست داری گفتی از تو حرکت از من برکت پس کی برکتت به من میرسه

کسی به رتبه بالا توجه نمیکنه. چیزی از کسی کم نمیشه - reza777gh - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ

خیلی متاسفم که اطلاعات کافی ندارم ولی یه pdf دارم که قبولی های پارسال مانشت رو داره ، آخرین آخرین

خیلی متاسفم که اطلاعات کافی ندارم ولی یه pdf دارم که قبولی های پارسال مانشت رو داره ، آخرین آخرینش اینه:
۱۹۹۰معماری-> مجازی دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا
آخرین نرم افزارش هست : ۷۷۰ که شیخ بهایی قبول شده

معماری آخرین رتبه مجازش ۲۵۰۰ و نرم افزار ۹۲۰۰ پس به نظر من میاری. البته من با تجربه نیستم و این چیزا رو همین یکی دو روزه یاد گرفتم . اگه دیگران بیشتر میدونن ، بیان نظر بدن.
توکل به خدا

کسی به رتبه بالا توجه نمیکنه. چیزی از کسی کم نمیشه - taranehkianzad - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ق.ظ

ایشاله قبولی.
دوستان من چند نفر بین ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ شدن نمیخان انتخاب کنن پس جاشون واسه شما خالی میشه.
توکل کن درست میشه

کسی به رتبه بالا توجه نمیکنه. چیزی از کسی کم نمیشه - Fardad-A - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ

معمولا" بعضی غیر انتفاعی ها اینقدر جدیدن که کسی تا حالا نرفته.
خیلیها هم غیر انتفاعی را انتخاب میکنن تا بعدا" کنکور بدن و انصراف بدن.
از طرفی تو تکمیل ظرفیت هم معمولا" اینها باز جا دارند واسه پر شدن.
شما جدیدها را انتخاب کنید و مجازی را . احتمالا" یا در مرحله اول یا تو تکمیل ظرفیت قبول میشید.

کسی به رتبه بالا توجه نمیکنه. چیزی از کسی کم نمیشه - m_sardaari - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ق.ظ

تشکر فراوان از تمام دوستان که به من یاری رسوندن.