تالار گفتمان مانشت
کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - mojimbn - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه
ممنون میشم اگه کسی که اطلاع داره بیاد ودانشگاههایی که دانشجوی ارشد رو میگیرن رتبه بندی کنه
منظورم دانشگاههای غیر تهران هست مثل دانشگاه شیراز ، اصفهان، صنعتی اصفهان ، فردوسی مشهد ، یزد ، کاشان ، اراک ، زنجان
ممنون میشم اطلاع رسانی کنید.

RE: کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - nassim92 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ

آره بچه ها کمک کنید!من واقعا گیجم!

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - razy - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ

یکی جواب بده دیگه کمممممممممممممممممممک

RE: کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - reyhaneh64 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ

طبق اطلاعات قبلیم میگم شاید درست نباشه در حال حاضر
هوش:

شیراز- فردوسی مشهد
اصفهان - صنعتی اصفهان
یزد ، کاشان ، اراک
زنجان

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - alamdar_761 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ

اما بنظرم اولویت ها باید
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی مشهد
و ....
باشه
راستی بین اصفهان و صنعتی اصفهان کدوم اولویت بالاتری داره؟
توی گرایش هوش

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - mostafa272 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ

بین دانشگاه شیراز و صنعتی شیراز کدوم اولویت بالاتری داره؟

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - mconj - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

صنعتی اصفهان به اصفهان ارجحه

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - aminnpm - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  اما بنظرم اولویت ها باید
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی مشهد
و ....
باشه
راستی بین اصفهان و صنعتی اصفهان کدوم اولویت بالاتری داره؟
توی گرایش هوش
عمرا اگه اصفهان از شیراز بالاتر باشه

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - imantexas - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)mconj نوشته شده توسط:  صنعتی اصفهان به اصفهان ارجحه

من ارشد تجارت می خونم دانشگاه اصفهان.

توی علوم کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی قوی تره نسبت به صنعتی اصفهان. گروه کامپیوتر دانشگاه اصفهان ار نظر هیئت علمی و سطح با دانشگاه های تهران قابل مقایسه اس.

متاسفانه در مورد دانشگاه های شهرهای دیگه اطلاعاتی ندارم

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - adele_69 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ

توی گرایش هوش بین فرذوسی و شاهروذ و خوارزمی اولویت چطوره؟من صحبت کرذم گفتن جایی بزن دکتراشو داشته باشه الان فقط شاهرود داره من گیج شدم یه کمک بکنین!!!!۱۱

RE: کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - mconj - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

[/quote]

من ارشد تجارت می خونم دانشگاه اصفهان.

توی علوم کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی قوی تره نسبت به صنعتی اصفهان. گروه کامپیوتر دانشگاه اصفهان ار نظر هیئت علمی و سطح با دانشگاه های تهران قابل مقایسه اس.

متاسفانه در مورد دانشگاه های شهرهای دیگه اطلاعاتی ندارم
[/quote]

من نرفتم به دوعلت اینوگفتم

اساتیدم هم اونجا درس دادن هم خوندن وازجو دانشگاه راضین ولی مثلا بهشتیو قبول ندارن

هم چندتاازدوستام اینجوری اولویتاشونو زدن

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - imantexas - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

اهوم.
به هر حال در این مورد من با اطمینان بهتون میگم که گروه کامپیوتر دانشگاه اصفهان خیلی قوی تر از صنعتیه اصفهانه. در مورد جو گروه و... چیزی نمی دونم.

در مورد گرایش خودم، شدیدا دانشگاه اصفهان مورد توصیه اس.
موفق باشید

RE: کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - alamdar_761 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  توی هوش:
-شیراز
-فردوسی
-اصفهان و صنعتی اصفهان
-بقیه موارد
توی نرم:
نمیتونم دقیق بگم اما:
-شیراز و اصفهان و فردوسی
-صنعتی اصفهان که البته نمیگیره امسال مثل پارسال!
-بقیه دانشگاهها
آیا همه با این موافق اند...

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - vidami - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

سلام.
اینکه شیراز از این دانشگاه ها بالاتره مطمئنم.
و اصفهان و صنعتی اصفهان از فردوسی مشهد توی هوش بهتره...

کسی میتونه دانشگاهها را از نظر سطح علمی رشته کامپیوتر رتبه بندی کنه - aminnpm - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ

اوه یه نگاه به شرایط و ضوابطم بندازین !‌ اصفهان زده :
‫‪ -۱‬این دانشگاه قطعاً در سال اول ورود دانشجو )دو نیمسال( فاقد خوابگاه برای برادران بوده و در صورت امکان صرفاً در خوابگاه خودگردان )خوابگاه خصوصی با هزینههای آزاد( اسکان داده میشوند‪.‬‬
‫‪ -۲‬به ‪ ۶۰‬درصد از خواهران واجد شرایط خوابگاه تعلق میگیرد‪ -۳ .‬حداکثر زمان استفاده از خوابگاه برابر با دستورالعمل وزارتی صرفاً در ترمهای مجاز تحصیلی میباشد‪ -۴ .‬به دارندگان رتبههای تک‬
‫رقمی آزمون تحصیلات تکمیلی سال ‪ ۱۳۹۲‬خوابگاه ارائه میشود‪ -۵ .‬به دانشجویان نوبت دوم‪ ،‬میهمان‪ ،‬انتقالی‪ ،‬بورسیه‪ ،‬مجازی‪ ،‬نیمه حضوری‪ ،‬شاغل ارگانهای دولتی و بخـش خصوصـی و بـومی‬
‫)فاصله زیر ‪ ۱۰۰‬کیلومتر تا شهر اصفهان( خوابگاه تعلق نمیگیرد‪ -۶ .‬این دانشگاه فاقد خوابگاه متأهلی میباشد‪ -۷ .‬در این دانشگاه ارائه تغذیه با یارانه دولتی صرفاً از روز شنبه تا چهارشـنبه برابـر بـا‬
‫ضوابط و مقررات ارائه میگردد‪ -۸ .‬کلیه قوانین رفاهی و آموزشی دانشجویان سهمیه استعدادهای درخشان مانند دانشجویان روزانه میباشد‪.‬‬

صنعتی اصفهانم گفته :
‫این دانشگاه فاقد خوابگاه برای دانشجویان دوره نوبت دوم میباشد‪.‬‬

خیلی خیلی جاهای دیگه هم زدن و محدودیت های اصفهان از همه بیشتره !