تالار گفتمان مانشت
رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - pouyapor - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ

سلام دوستان، خسته نباشید
به نظر شما احتمال روزانه یا شبانه معماری هست؟ مثل دانشگاه رازی کرمانشاه یا اردبیل؟
لطفا راهنمایی کنید
مرسی

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - azarakhsh1986 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ

معماری احتمال شبانه هس Wink

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - arta.66 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

سال پیش از همین بچه های مانشت با رتبه ۶۰۰ تا ۶۵۰ اردبیل روزانه معماری قبول شدن. امسال مطمئنا اونجارو قبول میشی

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - sayedre - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

یکی از دوستای من هم پارسا ۶۲۷ شد حالا روزانه ی اردبیل میخونه

RE: رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - pouyapor - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sayedre نوشته شده توسط:  یکی از دوستای من هم پارسا ۶۲۷ شد حالا روزانه ی اردبیل میخونه

دوست عزیز از راهنمایی شما خیلی ممنونم.
چند سوال از شما داشتم.
۱/ دوستتون از کدوم شهر رفتن اردبیل؟
۲/ رازی هستن؟
۳/ آیا امکان داره از خودشون راهنمایی بیشتری بگیرم؟
چون همون طوری که گفتین احتمال قبولی من، همون اردبیل خواستم ببینم چطوره؟
ممنونم

دوستان عزیز، از راهنمایی شما ممنونم،
ولی پارسال دانشگاه اردبیل ۱۰ نفر رو می خواسته، ولی امسال ۴ نفر رو می خواد، به نظر شما دوباره امیدی هست؟

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - pouyapor - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ

به نظر شما با این تغییرات ظرفیت ها دوباره احتمال قبولی معماری هست؟ لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - ۱-۱ - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ

با رتبه ۱۵۰۰ معماری چی؟

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - ahangha88 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ

با رتبه ۱۷۳۹ چی؟

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - azarakhsh1986 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ

۶۰۰ اردبیل میاره
۱۵۰۰ و ۱۷۰۰ هم در بهترین حالت مجازی شهیدبهشتی و در بدترین حالت غیرانتفاعی امام رضا مشهد !!

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - pouyapor - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ق.ظ

داداش ممنونم، اردبیل روزانه یا شبانه؟
ممنونم

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - sepidsahar - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ق.ظ

دوستان با چه رتبه ای در نرم غیر انتفاعی امام رضا مشهد رو میشه آورد؟؟در بدترین حالت!!

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - ۱-۱ - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

با ۲۰۰۰هوش غیرانتفاعی اصفهان رو میشه آورد؟

RE: رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - azarakhsh1986 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ق.ظ)pouyapor نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  

داداش ممنونم، اردبیل روزانه یا شبانه؟
ممنونم

بچه ها میگن پارسال روزانه قبول شدن انگار
ولی شبانه دیگه حتمیه Wink

رتبه ۶۰۰ معماری و ۶۵۰ نرم احتمال چی هست هست؟ - unique.boy - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ق.ظ

دانشگاه شاهدم قبولی حتما
فک کنم قویتر از شهرستانها باشه