تالار گفتمان مانشت
۴۹ گرایش تجارت - نسخه‌ی قابل چاپ

۴۹ گرایش تجارت - didar - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ

سلام/
اینم درصدای من:
۲۷/۵۹ دروس مشترک /ساختمانهای گسسته -ساختمان های داده ها
۹۳/۳۳ اصول ومبانی مدیریت
۳۷/۰۴ مجموعه دروس تخصصی مشترک
سفید معماری کامپیوتر
سفید زبان

از دوستانی که اطلاع دارن میشه خواهش کنم بگن کجا ها را میتونم بیارم ؟ /ممنون

۴۹ گرایش تجارت - it866 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ

تبریک دوست عزیز.من پارسال ۴۴ بودم واسه شبانه ای تی شریف تجارت علم صنعت و ای تی پزشکی تهران و... رو اوردم و اولین نفری که تجارت روزانه امیرکبیر قبول نشدم فکر کنم تو انتخاب رشته رتبه من ۳۳ شد ولی تا ۳۲ رو گرفتن!!!!!!!!!
البته همه چی وابسته به دفترچه و طرفیتای امسال داره...

RE: 49 گرایش تجارت - didar - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز.من پارسال ۴۴ بودم واسه شبانه ای تی شریف تجارت علم صنعت و ای تی پزشکی تهران و... رو اوردم و اولین نفری که تجارت روزانه امیرکبیر قبول نشدم فکر کنم تو انتخاب رشته رتبه من ۳۳ شد ولی تا ۳۲ رو گرفتن!!!!!!!!!
البته همه چی وابسته به دفترچه و طرفیتای امسال داره...

ممنونم/ سپاس
بنظرتون گرایش معماری سازمانی دانشگاه شهید بهشتی را میارم ؟ اخه میگن گرایش خوبیه تا جایی هم که اطلاع دارم این دانشگاه پارسال تا رتبه ۸۰ را روزانه گرفته...

RE: 49 گرایش تجارت - it866 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  

ممنونم/ سپاس
بنظرتون گرایش معماری سازمانی دانشگاه شهید بهشتی را میارم ؟ اخه میگن گرایش خوبیه تا جایی هم که اطلاع دارم این دانشگاه پارسال تا رتبه ۸۰ را روزانه گرفته...
بله حتما میاری.من خودمم اتفاقا بعد امنیت تربیت مدرس در واقع معماری سازمانی شهید بهشتی زده بودم چون دکتری معماری سازمانی هم داخل شهید بهشتی هست ولی الان فکر میکنم ی خورده دانشگاه شهید بهشتی رنکش پایین هست و بهتر که نرفتم اونجا به!!!!!

RE: 49 گرایش تجارت - didar - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  

ممنونم/ سپاس
بله حتما میاری.من خودمم اتفاقا بعد امنیت تربیت مدرس در واقع معماری سازمانی شهید بهشتی زده بودم چون دکتری معماری سازمانی هم داخل شهید بهشتی هست ولی الان فکر میکنم ی خورده دانشگاه شهید بهشتی رنکش پایین هست و بهتر که نرفتم اونجا به!!!!!

شما اگه به جای من باشید الویت هاتون را چطور انتخاب می کنید؟