تالار گفتمان مانشت
رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - pasargad7788 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

[attachment=10956]این از کارنامه من .
به نظرتون با این رتبه جایی می شه قبول شد؟
دانشگاه آزاد امتحانش رو بدم؟

کلا نسبت به انتخاب رشته هیچی نمی دونم. غیر انتفاعی یا مجازی یا دانشگاه آزاد یا سراسری شهرستان کدوم بهتره؟
لطفا اگر می تونید کمک کنید

RE: رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - sherkat - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  این از کارنامه من .

۱۰۰% روزانه قبولی ، آخرین رتبه مجاز از ۲۸۳۳ به ۶۷۹۷ افزایش پیدا کرده . پارسال تا ۶۸۰ هم روزانه هوش قبول شدن .

RE: رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - pasargad7788 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)sherkat نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  این از کارنامه من .

۱۰۰% روزانه قبولی ، آخرین رتبه مجاز از ۲۸۳۳ به ۶۷۹۷ افزایش پیدا کرده . پارسال تا ۶۸۰ هم روزانه هوش قبول شدن .

واقعا ..... خیلی ممنون از این امیدواریتون . خودم که خیلی امید ندارم. کلا هیچی در مورد انتخاب رشته نمی دونم اینکه آزاد بهتره یا سراسری شهرستان یا غیرانتفاعی یا پیام نور

رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - angize13 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

پارسال ۵۵۰ روزانه یزد آورده

رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - taranehkianzad - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ

دوستان منم ۴۷۰ هوش شدم. میخاسم بدونم اینکه تو دفترچه زده بعضی شهرا خوابگاه نمیدن درسته ؟ میصرفه شبانه شیراز رو بزنم یا اینکه روزانه شهرای دیگه رو بزنم که خوابگاه نمیدن واسه هزینه میگم ...راهنمایی ام کنید...

RE: رتبه ۴۴۵ هوش مصنوعی - pasargad7788 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)taranehkianzad نوشته شده توسط:  دوستان منم ۴۷۰ هوش شدم. میخاسم بدونم اینکه تو دفترچه زده بعضی شهرا خوابگاه نمیدن درسته ؟ میصرفه شبانه شیراز رو بزنم یا اینکه روزانه شهرای دیگه رو بزنم که خوابگاه نمیدن واسه هزینه میگم ...راهنمایی ام کنید...

بستگی داره که روزانه کجا رو بیارین؟ شیراز و فردوسی و اصفهان قوی اند و نه نظرم شاید به شبانه شهرستانهای دیگه بیارزه