تالار گفتمان مانشت
دفترچه راهنمای انتخاب رشته ازمون دکتری۹۲ بر روی سایت سنجش قرار گرفت - نسخه‌ی قابل چاپ

دفترچه راهنمای انتخاب رشته ازمون دکتری۹۲ بر روی سایت سنجش قرار گرفت - behnaz110 - 24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

السلام علیک یا ریحانه النبی
سلام دوستان. دقایقی پیش دفترچه انتخاب رشته روی سایت سنجش اومد. ان شااله در این شب عزیز همدیگر رو از یاد نبریم و برای هم دعا کنیم. زیرا از جمله خصایص فاطمه زهرا (س) این بود که اول برای دیگران دعا می نمودند بعد برای خود و خانواده. با آرزوی موفقیت همگی. التماس دعا

دفترچه راهنای انتخاب رشته دکترا ۹۲ روی سایت سنجش آمد - a.mohammadinejad - 24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ

ظرفیتها افزایش نداشته که هیچ! خیلی هم کم شده!

RE: دفترچه راهنای انتخاب رشته دکترا ۹۲ روی سایت سنجش آمد - javad_64 - 24 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ

آره منم موافقم اضافه که نشده کم هم شده!
من ارشد شبکه دارم می‌خواستم دکترا هم همینو ادامه بدم با توجه به عناوین دروسی که برای کنکور ۹۲ گذاشتن مهندسی کامپیوتر گرایش IT (کد ۲۳۵۸)رو انتخاب کردم. تا اونجایی که از بقیه دوستانم اطلاع دارم اگه می خواستن تو امنیت یا شبکه ادامه بدن این رشته رو انتخاب کردند. الان دفترچه رو نگاه میکنم مثلا امیرکبیر زده ۳ نفر گرایش تجارت الکترونیکی می خواهد بعضی دانشگاه ها هم تو توضیحات چیزی ننوشتن ممکنه چیزی غیر از امنیت یا شبکه بخوان. از اون ور تو مهندسی فناوری اطلاعات(۲۳۷۲ ) با توجه به دروسی که واسه امتحان گذاشتن بیشتر به گرایش های فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیکی، مدیریت سیستم و... مربوطه!!!! ولی اینجا ۶ نفر شبکه میخوانExclamationExclamationExclamation
من واقعا نمیدونم من کدوم باید امتحان میدادمHuh
کسانی که قبول میشن با این ناهمگونی ها چکار باید بکنندExclamation

دفترچه راهنای انتخاب رشته دکترا ۹۲ روی سایت سنجش آمد - Fardad-A - 24 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

در بخش اخبار اعلام شد.
موضوع بسته و بزودی حذف میشود.