تالار گفتمان مانشت
خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - avril22 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ

اما من پرسیدم از چند نفر و کسی بود که پارسال تکمیل اول قبول شده و نرفته و توی تکمیل دوم شرکت کرده و قبول شده و الان داره می خونه..
البته تراز زیر ۵۰۰۰ واسه کامپیوتر درسته که که قبول میشن اما واسه آیتی اینجوری نیست به هر حال واسه قبولی یه دانشگاه خوب آزاد رو باید واقعا خوند همچین ساده هم نیست

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - sahar121 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ

سلام
چه خبرا مهندسا

من برنامم اینه تو این ۱ ماه هر دو کتاب رو تو ۳ روز تموم کنم!! یعنی بخونمو تستاشم بزنم!! و زبانم هر روز تستای آزادشو بزنم .همین!یعنی تا ۳۰ اردیبیهشت این کارو کنم! حالا از ریاضیاتم چند تافصل گسسته و محاسباتم میخونم! الانم فردا سیستم عامل و مدار منطقیم تموم میشن میرن پی کارشون دیگه...
مهندسی نرم رو هنوز اصلا نمیدونم چه کنم!تو برنامم نیس!
بعدش از اول خرداد برم سراغ کتاب تست۸۰ تا ۸۹ آزاد رو که دارم!...و مرور
والله این رییس دانشگاه آزاد،اقا دانشجو هم راضی نیس ما انقدر تلاش کنیم و خسته شیم :-))))))))))

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - Amir V - 07 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  چرا مهندس !مهندس برات سراسری جا رزرو شده!! ما باس بخونیم دیگه...
والا نه حوصلشو دارم، نه وقتش.

زورمو واسه سراسری زدم هیچی انرژی ندارم دیگه. ولی بالاخره اومد و قبول نشدم. باید بخونم...

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - red.boy.1367 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
چه خبرا مهندسا

من برنامم اینه تو این ۱ ماه هر دو کتاب رو تو ۳ روز تموم کنم!! یعنی بخونمو تستاشم بزنم!! و زبانم هر روز تستای آزادشو بزنم .همین!یعنی تا ۳۰ اردیبیهشت این کارو کنم! حالا از ریاضیاتم چند تافصل گسسته و محاسباتم میخونم! الانم فردا سیستم عامل و مدار منطقیم تموم میشن میرن پی کارشون دیگه...
والله این رییس دانشگاه آزاد،اقا دانشجو هم راضی نیس ما انقدر تلاش کنیم و خسته شیم :-))))))))))

ببخشید این مجموعه سوالات آزاد را از کدام انتشارات دارید؟ من که اصلا کتابش رو پیدا نکردم...

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - tesna - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
چه خبرا مهندسا

اولا که آفرین به این انرژی و روحیه،۸۰۰۰ رو شاخشه! ولی جسارتا من تعجب کردم شما چقدر برنامه و تصمیمات تون شبیه منه !

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)red.boy.1367 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
چه خبرا مهندسا

ببخشید این مجموعه سوالات آزاد را از کدام انتشارات دارید؟ من که اصلا کتابش رو پیدا نکردم...

انتشارات علوم پایه -مقسمی و کتاب هفت سال کنکور ارشد آزاد۸۴-۹۱ از انتشارات صاد و گروه مولفین رو می تونید تهیه کنید.

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - arichoana - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ق.ظ

بچه ها این مبانی مدیریت واسه گرایش شبکه هم هست ؟

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - sahar121 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ق.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)red.boy.1367 نوشته شده توسط:  ببخشید این مجموعه سوالات آزاد را از کدام انتشارات دارید؟ من که اصلا کتابش رو پیدا نکردم...

همشون برای مقسمی نشر گسترشه.. من از همینجا خریدم یکی از بچه ها فروخته برام پست کرده.. منم گشتم گفتند نداریم تو کتابفروشیا!!
رو هم ۴ جلد کتابه که از ۸۰ تا ۸۹ شده

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)tesna نوشته شده توسط:  اولا که آفرین به این انرژی و روحیه،۸۰۰۰ رو شاخشه! ولی جسارتا من تعجب کردم شما چقدر برنامه و تصمیمات تون شبیه منه !
Smile شبیه همه برناممون؟! خوبه که.. من آخه مثل بیشتر بچه ها دارم یادآوری میکنم نه یاد گیری. واس همین هر ۳ روز ۲ کتاب میشه دیگه Big Grin
اما هنوز نرم افزار و ریاضیا دس نزدم!!!!

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - maryam deilamirad - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ

منم نظریه و الگوریتم و ساختمان داده رو تموم کردم سیستم عامل و مدار منطقی و ساختمان گسسته و پایگاه داده را تا نصفه نرم افزار و امروز می خوام شروع کنم تا ۲۰ اردیبهشت اگه بتونم تموم کنم دوباره شروع می کنم همراه با تستها از اول خرداد هم تستهای سال گذشته...
امیدوارم همه اونهایی که تلاش می کنن قبول بشن.
در مورد تکمیل ظرفیت نمی شه نظری داد من پارسال از تکمیل دوم جا موندم ولی یا ترازم جایی که می خواستم می تونستم قبول شم ولی باز هم دارم تلاشمو می کنم تا اونحایی که در توانتونه تلاش کنید

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - shima_24 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  منم نظریه و الگوریتم و ساختمان داده رو تموم کردم سیستم عامل و مدار منطقی و ساختمان گسسته و پایگاه داده را تا نصفه نرم افزار و امروز می خوام شروع کنم تا ۲۰ اردیبهشت اگه بتونم تموم کنم دوباره شروع می کنم همراه با تستها از اول خرداد هم تستهای سال گذشته...

خوش بحالت من همچنان تنبلی میکنم

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - nasrolah - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ق.ظ)viona نوشته شده توسط:  این خبر بر په اساسیه ؟

دوست عزیز این یک احتماله که منطقی به نظر میرسه همونطور که میدونید پارسال در انتخاب فقط یک شهر رو میتونستسد بزنید و خیلی ها قبول نشدند و بسیاری واحدها هم ظرفیتشون کامل نشد چون پراکندگی و تنوع انتخاب وجود نداشت و میدیدی خیلی ها به طرف یک شهر هجوم میبردند و قبول نمیشدند اما جاهای دیگه خالی میموند !!!! همچنین بسیاری از واحدها در تکمیل اسامیشون اعلام شد برای انتخاب .
بعد تکمیل اول و دوم براش اومد که میتونستید چند انتخاب کنید
اما امسال از همون اول شما چندین انتخاب دارید و واحدها ظرفیتهاشون پر میشه و احتمالا به تکمیل دوم نمیرسه
دوستان این خبر منطقی باشه نباشه خودت دانشگاه آزاد هم این حرفو بگه و قانونیش کنه که اره تکمیل دومی وجود ندارد هیچ تاثیر در برداشتن نفرات و انتخاب ندارد چون ظرفیت دانشگاه بهمان اندازه هست یعنی احتمالی که داشت شما تویه انتخاب دوم از یه جای در بیاید با تراز ۴۹۰۰ به بالا همون احتمال وجود دارد که شما باتراز بالای ۴۹۰۰ از یه جای دربیاید در تکمیل اول و اصلا شاید گذاشتن تکمیل ظرفیت دومی لازم نباشد دوستا خیلی خنده داره بابا بیاید من امضا بدم اونای که خوندنو بالای ۵۵۰۰ تراز میارند به ضرس قاطع میگویم قبولند فرقی هم نداره ولی یک چیزی که تابلو هس بخاطر مسائل مادی دانشگاه آزاد تا دم تکمیل ظرفیت دوم میره شاید یک هفته هم تمدید کرد پس نتیجه میگیریم که در اومدن به تکمیل ظرفیت اصلا بطی ندارد
دانشگاه آزاد بخاطر اینکه در حق کسانی که انتخاب میکردن و از جایی در تکمیل ظرفیت دوم قبول میشدند و جایی خوبی نبود و در تکمیل ظرفیت دوم ترازهای پایین تر از اون یه جاهای خوبی قبول میشدند اومدند و این سیستم را راه انداختن که انتخاب اول همه ۲۰ انتخاب داشته باشند تا اکثرا قبول بشوند و پراکنده بشند بنظره بنده این کار درست نیست بهر حال دانشگاه آزاده دیگه ...دیگه ....دیگه....

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - maryam deilamirad - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  منم نظریه و الگوریتم و ساختمان داده رو تموم کردم سیستم عامل و مدار منطقی و ساختمان گسسته و پایگاه داده را تا نصفه نرم افزار و امروز می خوام شروع کنم تا ۲۰ اردیبهشت اگه بتونم تموم کنم دوباره شروع می کنم همراه با تستها از اول خرداد هم تستهای سال گذشته...

خوش بحالت من همچنان تنبلی میکنم

چیزی نمونده دوست عزیز تلاشتو بکن

دوستهای عزیز به جای اینکه از الان فکر تکمیل ظرفیت باشید درس بخونید
پارسال هم می گفتن تکمیل ظرفیت دوم نداره که داشت من هم جا موندم

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - atti joon - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  خوش بحالت من همچنان تنبلی میکنم
منم همینطور.وای بر من.یکی بیاد و منو نصیحت کنه حتی یه کلوم هم درس نخوندم.منتظرم جوابا بیا بعد شروع کنم.فک کن!!!!اون موقع فک کنم فقط ۱۰ روز زمان داشته باشم......منو به راه راست هدایت کنین دوستان!

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - aatwo - 08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  دوستان این خبر منطقی باشه نباشه خودت دانشگاه آزاد هم این حرفو بگه و قانونیش کنه که اره تکمیل دومی وجود ندارد هیچ تاثیر در برداشتن نفرات و انتخاب ندارد چون ظرفیت دانشگاه بهمان اندازه هست یعنی احتمالی که داشت شما تویه انتخاب دوم از یه جای در بیاید با تراز ۴۹۰۰ به بالا همون احتمال وجود دارد که شما باتراز بالای ۴۹۰۰ از یه جای دربیاید در تکمیل اول و اصلا شاید گذاشتن تکمیل ظرفیت دومی لازم نباشد دوستا خیلی خنده داره بابا بیاید من امضا بدم اونای که خوندنو بالای ۵۵۰۰ تراز میارند به ضرس قاطع میگویم قبولند فرقی هم نداره ولی یک چیزی که تابلو هس بخاطر مسائل مادی دانشگاه آزاد تا دم تکمیل ظرفیت دوم میره شاید یک هفته هم تمدید کرد پس نتیجه میگیریم که در اومدن به تکمیل ظرفیت اصلا بطی ندارد
دانشگاه آزاد بخاطر اینکه در حق کسانی که انتخاب میکردن و از جایی در تکمیل ظرفیت دوم قبول میشدند و جایی خوبی نبود و در تکمیل ظرفیت دوم ترازهای پایین تر از اون یه جاهای خوبی قبول میشدند اومدند و این سیستم را راه انداختن که انتخاب اول همه ۲۰ انتخاب داشته باشند تا اکثرا قبول بشوند و پراکنده بشند بنظره بنده این کار درست نیست بهر حال دانشگاه آزاده دیگه ...دیگه ....دیگه....

وای وای Sadدوسته خوبم نمیدونم من خنگ شدم یا حرفها و جملات شما اینقدر گنگهههههههههههههHuhHuhHuhHuhHuh

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - m@hboobe - 09 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

این همه فرجه بین دو آزمون سراسری و آزاد میبایست میخوندم اما همه چیز رو به فرداهایی که هیچ وقت نمیرسیدن موکول کردم Sad

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  امروز تولدمه Smileبفرمایید کیک Heart
واو عجب کیکی Big Grin تولدتون مبارک باشه انشالله سال دیگه از این کیکا برای دوستای ارشدیتون سفارش بدید Tongue

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - آلبالو - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  امروز تولدمه Smileبفرمایید کیک Heart
مبارک باشه.این کیک واسه یکی بوده که عاشق "رولد دال" بوده.(نویسنده کودک و نوجوان قرن ۲۰)
کتاب جادوگرها و جمیز و هلوی غول پیکرشو (The Witches و James and the giant peach) پنجم دبستان خوندم...

به امید کیک قبولیتون...