تالار گفتمان مانشت
باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - majid_22 - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ

دوستان هرکی دوست داره میتونه اعلام کنه درصدهاشوConfused
خودمAngryConfused
زبان ۱۰% فکر کنم مطمئن نیستم!
مشترک حدپایین ۱۳%
مدیریت نزدیک ۵۰%
مشترک تخصصی ۲۲%
معماری ۰
بیچاره شدمConfused
[/size]

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - SoheilGh - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ

تخصصی سیستم عامل من میگم ۲ تا اولو اشتب زده . بذار اینو مشخص بشه بعد دوباره حساب کن . احتمالا درصدت بیشتر شه

RE: باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - majid_22 - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  تخصصی سیستم عامل من میگم ۲ تا اولو اشتب زده . بذار اینو مشخص بشه بعد دوباره حساب کن . احتمالا درصدت بیشتر شه

فکر نکنم بیشتر شه کمتر نشه فقط!!

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - foranyone - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ

به نظر میاد کلید غلط زیاد داره تا ۲۹ ام صبر داشته باشید تا کلید خود سنجش بیاد.
تا اون موقع با این کارها فقط به خودتون عذاب روحی می دیدSad

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - zibaziba - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ

به نظر من هم غلط زیاد داره
درصد هامSad
زبان:۱۶
مشترک:۱۲/۲
مدیریت:۰
تخصصی:۳۵/۱۸
معماری:۲۷/۷
با این درصد ها امیدم به نرم افزاره هرچند اون هم ریاضیش داغون بود

RE: باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - saaraa - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ

منم موافقم غلط توشون هست
با این حال درصدام ایناس
زبان ۶Sad
مشترک ۲۰Sad
تخصصی ۱۵Sad
معماری ۰(یکی درس سه تا غلطSad)
مدیریت ۳۵/۵(من مدیریت نخونده بودم فقط معماری خوندم ولی برعکس شد)(آیکون گریه و موکندن)
-------
رفتم بخونم برا آزاد

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - Fardad-A - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ

دوستان عزیز خواهشا" اینقدر تاپیک در مورد کنکور باز نکنید. کلید ملاک ، کلید سازمان سنجشه. علاوه بر این کلی تاپیک در مورد بحث در مورد درصدها هست. تاپیکهای تکراری ادغام میشن.

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - elin123 - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ

منم دیروز خیییییییییییلی ناامید شدم ولی از بچه هایی که تجربه دارن میگن حتی به کلیدای سنجش هم نمیشه اطمینان داشت.چون حتی اونم بعدا در معرض تغییر و حذف و تغییر قرار میگیره.چاره نیس تا موعدش !!!!

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - shabgard - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ

زبان ۸%

مشترک ۲۸%

مدیریت ۲۹%

تخصصی ۳۱%

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - hesamvazirii - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

مشترک ۵۰
مدیریت ۶۰
تخصصی ۳۰
به نظر من که کلیدای مشترک درسته.به شخصه اونایی که بعدا بررسی کرده بودم و فهمیدم غلط زدم غلط شده اونایی هم که تو پاسخنامه جواب داده نشده همگی غلط هست سوالاش
سوال ۱ و ۲ سیستم غلط جواب داده شده
سوال ۸۴ دو گزینه ای میشه هم ۱ هم ۳

RE: باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - majid_22 - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  مشترک ۵۰
مدیریت ۶۰
تخصصی ۳۰
به نظر من که کلیدای مشترک درسته.به شخصه اونایی که بعدا بررسی کرده بودم و فهمیدم غلط زدم غلط شده اونایی هم که تو پاسخنامه جواب داده نشده همگی غلط هست سوالاش

با این درصدها فکر کنم زیر ۱۰ هستیWink

RE: باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - hesamvazirii - 24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  مشترک ۵۰
مدیریت ۶۰
تخصصی ۳۰

با این درصدها فکر کنم زیر ۱۰ هستیWink

نه بابا
امسال دروس تخصصی خیلی تاثیر داره
زبان هم که همیشه مهم بوده و هست
خودم فکر کنم بین ۵۰ تا ۱۰۰ بشم

باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - shabgard - 26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  زبان ۸%

مشترک ۲۸%

مدیریت ۲۹%

تخصصی ۳۱%

بچه ها به نظرتون من چند میارم؟

به خدا بدون حتی نیم ساعت وقت گذاشتن و یک کلمه درس خوندن این درصدا رو زدم

به نظرتون وایسام جواب بیاد یا واسه آزاد ثبت نام کنم ؟

آزاد شبکه قزوین قبول شدم
ولی فقط ۱۰۷۲۰۰۰ شهریه ثابتشه
میفته ترمی ۱۸۰۰

RE: باتوجه به کلید اولیه مدرسان بچه های آیتی چیکار کردن؟ - hesamvazirii - 28 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  زبان ۸%

مشترک ۲۸%

مدیریت ۲۹%

تخصصی ۳۱%

بچه ها به نظرتون من چند میارم؟

به خدا بدون حتی نیم ساعت وقت گذاشتن و یک کلمه درس خوندن این درصدا رو زدم

به نظرتون وایسام جواب بیاد یا واسه آزاد ثبت نام کنم ؟

آزاد شبکه قزوین قبول شدم
ولی فقط ۱۰۷۲۰۰۰ شهریه ثابتشه
میفته ترمی ۱۸۰۰

بین ۱۰۰ تا ۲۰۰
شاید شبانه ی اصفهان یا حتی شبانه خواجه نصیر رو بیارید
اما شما که ادعا میکنید حتی نیم ساعت هم نخوندید بهتون پیشنهاد میکنم سال دیکه ۲ ساعت وقت بذارید تا همه درسا رو ۱۰۰ بزنید.
اون وقت شریف ازتون دعوت میکنه برید استاد بشید
"یا علی "