تالار گفتمان مانشت
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: بچه های نرم خسته نباشید - zhiwar - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ

دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

بچه های نرم خسته نباشید - ADELZX - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ

جواب اون سوال طراحی الگوریتم که گفته بود ارایه رو مرتب کیند میشه میتوان یک حالت بدشت اورد که به n-1 جابجایی نیاز داشته باشه.

بچه های نرم خسته نباشید - hewa - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ

با سلام دوستان
ای تی که واقعا افتضاح وگیج کننده و غیر استاندارد بود مخالف تمامی سالهای قبل خیلی سخت بود
ولی مهندسی خیلی استاندارد و خوب و عالی بود بر عکس تمامی سالها
انشالله جواب بیاد ببینیم چی میشه
به امید موفقیت همه ی دوستان وتمامی کسانی که زحمت کشیدن انشالله به نتیجه برسین

بچه های نرم خسته نباشید - damavand_kellap - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ

اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

راستی سوال نظریه که گفته بود کدام گرامر توسط ماشین پشته ای روبه رو پذیرفته نمیشود میشد اون گرامری که عنصر شروعش تو حالت دوم یه a خالی داشت دیگه؟درسته؟

کنکور علوم کامپیوتر ۹۲ - somayeh kashefi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

سلام بر همه کنکوری های علوم امسال . خسته نباشید.............
امیدوارم همگی موفق باشین شنیدم نسبت به پارسال سوالا راحت بود دیگه برین خودتونو برا مهر ماه آماده کنین

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Bahar-AI - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

من هم قبلا همین حرف رو می زدمConfused
اما الانBig Grin

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  من تا ۱۰۰ سال دیگ هم دولتی قبول نشم پول به دانشگاه ازاد نمیدمBig Grin فک کردم بحث دانشگا ازاده خخخخ

RE: بچه های نرم خسته نباشید - ADELZX - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

راستی سوال نظریه که گفته بود کدام گرامر توسط ماشین پشته ای روبه رو پذیرفته نمیشود میشد اون گرامری که عنصر شروعش تو حالت دوم یه a خالی داشت دیگه؟درسته؟

اره همون گزینه میشه چون سه تا a رو تولید نمیکنه .

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند.

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Mahdi .Tahmouresi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  اون سوال سیستم عامل wait , signal گزینه ۴ میشد؟ انحصار متقابل را رعایت نمیکرد؟

سلام
من این سئوال رو جواب ندادم به دلیل اینکه ۲ گزینه جواب داشت
۱- شرط دو به دو ناسازگاری را رعایت نمی کرد
۲- به دلیل شماره ۱ این گزینه که نوشته بود تمام شرایط را ندارد جملش دقیق یادم نیست ولی مفهومش همین بود اینم جواب بود

بچه های نرم خسته نباشید - damavand_kellap - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  به نظرم ۸!*۸! میشه
اگه رخ ها نامتمایز باشن:
برا رخ اول ۸ حالت (سطر اول)
برا رخ دوم ۷ حالت(سطردوم)
.
.
.
برا رخ هشتم هم ۱ حالت(سطر آخر)

پس اگه نامتمایز باشن میشه ۸!
چون رخ ها متمایز بود پس ۸!جایگشت دارن

نتیجه:!۸*!۸
مگه تو رخا متمایز و نا متمایز فرقی داره خوب؟ رخ رخه دیگه ما ۸ سطرو ۸ ستون داریمکه چون برا ما شرط گذاشته بود حالتای ما میشه شبیه یه آرایه ۸ خونه ای که تو خونه اولش ۸ حالت رخ میشه گذاشت تو خونه دومش ۷ تا تو خونه سوم ۶ تا و همینطور تا آخر که جواب میشه ۸! دیگه اشتباه میکنم ؟

RE: بچه های نرم خسته نباشید - ADELZX - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به نظر شما اون سوال سیستم عامل امروز که در مورد Wait و Signal بود با این سوال که در پایین Attach کردم عکسش رو و برای کنکور دیروز IT بود فرق میکنه؟ من که در هر دو تا کنکور گزینه ۱ رو زدم چون هر ۳ تا شرط رو براورد نمیکنه و فک کنم فقط شرط انحصار متقابل رو براورد کنه .

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند. برا حل این سوال باید حواصتون باشه که منظور wait سمافور نیست و یک تابع هست که وسط ان وقفه میتونه بیاد .

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Mahdi .Tahmouresi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه ها تاپیک بزنید واسه درسها که اونجا بحث بشه

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ)mohajer_30 نوشته شده توسط:  یک دونه سوالم هم اشتباه در اومد Sad Sad

سوال مباحث :جه رشته ای رو قبول می کنه کسی یادش هست ؟؟؟
گفته بود aba و bab البته این گزینه ۳ هستش که یادم هست این درسته؟؟؟

من دفترچه D بودم سه میشد فکرکنم همین بود

جواب شما غلط هست دقت نکردین به حرف (و) و یعنی اتصال که جواب غلط می شد من دفترچه ۵۱۰B بودم جواب گزینه ۱ بود زیر رشته aba یا bab جواب بود

بچه های نرم خسته نباشید - damavand_kellap - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ

سوال سیگنال و ویت میشه همه شرایط رو داره دیگه؟ آخه اگه حتی هر کدوم از گزینه های دیگه هم نقض میشد این گزینه هم نقض میشد و چون سوال گزینه غلطو میخواست خوب خود به خود این گزینه اشتباه میشد و جواب درست این میشد بقیه کلی نمیگفتن ولی این گزینه نسبت به بقیه کلی تر بود درست نمیگم؟

بچه های نرم خسته نباشید - damavand_kellap - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ

جواب شمام اشتباهه دوست عزیز این سوال حالت شروع ۲ تا مسیر داشت که ما از هر مسیری میرفتیم توش زیر رشته ab و ba بود پس گزینه درست این میشه.بارا اسباط اشتباه شمام کافیه که رشته abbbbbbbbbbaaaaaaaab یا baaaaaaaaabaaaaaab رو در نظر بگیرید

RE: بچه های نرم خسته نباشید - Mahdi .Tahmouresi - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ

دوست عزیز شرط انتظار متقابل (دو به دو ناسازگاری را که برآورده نمی کند چرا که وقتی فرایند اول متغییر مربوط به خودش را false می کنه اگه یک وقفه بیاد فرآیند دومی اجرا شده و شرط حلقه برقرار نیست چون فلگ فرآیند ۱ False و وارد ناحیه بحرانی می شود حال اگر دوباره وقفه بیاد فرآیند اولی هم شرط حلقش نقض شده و وارد ناحیه بحرانی می شود
موفق باشید

RE: بچه های نرم خسته نباشید - zhiwar - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  اون سوالی که گفته بود ۳۱ جعبه داریم جواب میشه ۳۱ دیگه؟ آخه گفته بود برای اینکه عدد داخل جعبه رو بشه دید باید جعبه ها رو باز کرد خوب برای اینکه ببینیم تو همه ی جعبه ها چیه باید همشو باز کنیم که این زمانش میشه برابر هزینه باز کردن کل جعبه ها و مقایسشون که همون ۳۱ میشه.این بدترین حالتشه دیگه حالا اگه حالتای بهتر هست که جدا اما اینجا بدترین حالتو خواسته.اشتباه میکنم؟

الان که دیکه ... جواب نمیده رو این سوال ای تی فک کنیم ولی سوال امروز بن بست داشت بنابراین شرط انتطار محدود رو براورده نمیکند. برا حل این سوال باید حواصتون باشه که منظور wait سمافور نیست و یک تابع هست که وسط ان وقفه میتونه بیاد .

خب دوست خوبم خوبه خودت میگی ها .خب اگه شرط انتظارمحدود رو برآورده نکنه پس حتما گزینه ۱ درست میشه (منظورم اینه که این گزینه جواب سواله و در اصل این گزینه غلطه) چون این گزینه نوشته همه شرایط رو برآورده میکنه در حالی که این طور نیست.(البته قبول دارم جواب گزینه ها یکم گیج کننده ست)