تالار گفتمان مانشت
تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - مورتن - ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ

[tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - mahdiii - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  [tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]

شما که همه رو ثابت کردیSmile)
اشتباه نوشتی برو یه نگاهی به این فصل گسسته بنداز جواب همونی هست که من و بچه ها بحث کردیم.
هم B میشه و هم CUE و مطمئنا F نیست.

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - مورتن - ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ق.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  [tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]

شما که همه رو ثابت کردیSmile)
اشتباه نوشتی برو یه نگاهی به این فصل گسسته بنداز جواب همونی هست که من و بچه ها بحث کردیم.
هم B میشه و هم CUE و مطمئنا F نیست.

کجاش غلط هست و کجا همه چی با هم ثابت شد E,D,F فقط بدست اومدند.

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - xani - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ

بچه ها دفترچه رو دانلود کنید, جوابا اینا میشه حداقل من اینا رو زدم
۸۲===>3
۸۳===>2
۸۴===>1
۸۵===>3
۸۶===>1
۸۷===>2

در مورد سئوال ۸۴ هم جواب B میشه , اول انگاه رو به فرم یا تبدیل میکنی بعدش با قاعده رزولوشن میتونی B رو بدست بیاری

تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - IT86 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ

موافقم دوست عزیز هم با سوال ۸۷ هم ۸۴
ولی سوال ۸۴ اجتماع رو هم میتونسی بدست بیاریم
آخه هم c رو نتیجه میگرفتیم هم e
سوال اشتباهه بای میگف کدوم نتیجه نمیشه که میشد F

تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - SoheilGh - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ

اون سوال استنتاج احساس می کنم یه اشتباه تایپی وجود داشته تو صورت سوال

چون بعید می دونم طراح سوال یه سوال به این آسونی رو متوجه نشه که ۲ گزینه درسته

تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - IT86 - 20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ

ولی سوال دو مطمعن هستم میشه گزینه ۴ طبق دفترچه D
آخه گزینه سه که گفته شده ماکزیمم اونها مطمعنن ضرب هیورستیک ها بیشترین مقداررو داره و این ممکنه بیشتر از هزینه واقعی بشه پس قابل قبول نیس
اما گزینه آخر گفته شده که مینیمم آنها که مینیمم آنها میشه ماکزیمم توابع هیورستیک یعنی تابعی که بردیگری غلبه داره که مسلما قابل قبول هم هست

منم میگم ایراد داره سوالش
وای اگر حذف بشه سوال درستم میپره اگر هم حذف نشه دوستانی که گزینه دو یا سه رو زدن به مشکل برمیخورن و برای اونا منفی میشه

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - xani - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)IT86 نوشته شده توسط:  ولی سوال دو مطمعن هستم میشه گزینه ۴ طبق دفترچه D
آخه گزینه سه که گفته شده ماکزیمم اونها مطمعنن ضرب هیورستیک ها بیشترین مقداررو داره و این ممکنه بیشتر از هزینه واقعی بشه پس قابل قبول نیس
اما گزینه آخر گفته شده که مینیمم آنها که مینیمم آنها میشه ماکزیمم توابع هیورستیک یعنی تابعی که بردیگری غلبه داره که مسلما قابل قبول هم هست

منم میگم ایراد داره سوالش
وای اگر حذف بشه سوال درستم میپره اگر هم حذف نشه دوستانی که گزینه دو یا سه رو زدن به مشکل برمیخورن و برای اونا منفی میشه

شما هم استدلاتون به نظرم درست باشه , من که گزینه درست رو اون لحظه ۳ تشخیص دادم الان یه خورده مشکوک شدم !
البته تها چیزی که یادم میاد گزینه ۳ رو زدم دیگه نمیدونم ترتیب ۳ و ۴ تویه دفترچه همین بود یا نه!!!Huh

تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - GHAYYARI - 21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ

۸۲- ۴ (با بی دقتی هر چه تمامتر ۳ زدم)
۸۳- ۲
۸۴- به نظر من هم B و هم C OR E را میتوان نتیجه گرفت چون دوتا جواب داشت نزدم
۸۵- ۳
۸۶-۱ توضیح: این سؤال بیشتر یک سؤال آمار و احتمال در حد دبیرستان بود تا یک تست کنکور ارشد- اگر تعداد افراد جامعه را ۱۰۰ نفر در نظر بگیریم بنابراین ۲۰ نفر آنها چاق و ۸ نفر آنها دیابت دارند. ۳۰ درصد از ۲۰ نفری که چاق هستند ( ۲۰*۰/۳یعنی ۶ نفر) به دیبابت هم مبتلا هستند. بنابراین تعداد افرادی که هم چاق هستند و هم دیابت دارند ۶ نفر است.
۸۷- --

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - saho - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ)osho نوشته شده توسط:  سوال ۸۴ خدای باید حذف بشه من به خاطر اینکه دو گزینه داشت جواب ندادم حالا نامردی میشه اگر کسی هم گزینه اول زده یا گزینه سوم واسش در نظر بگیرند.
تازه یک سوال سیستم عامل که تابلو غلطه.
به نظر من سوال آخر پایگاه هم غلط داره در مورد اشتراک نمی تونی در حالت کلی نظر بدی با توجه به اینکه هر کلید کاندید خودش یک ابر کلید است اگر یکی از ابر کلیدها تک صفتی باشد می توان گفت این رابطه برقرار است.[/code]

سوال ۸۴ گزینه سوم استدلالم اینکه گفته امکان داره یکیسون غلط باشه ویکی درست یا هر دودرست باشه
اما باید هر دودرست باشد پس cوeهست نه cیاe

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - osho - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='osho' pid='163538' dateline='1360911469']
سوال ۸۴ خدای باید حذف بشه من به خاطر اینکه دو گزینه داشت جواب ندادم حالا نامردی میشه اگر کسی هم گزینه اول زده یا گزینه سوم واسش در نظر بگیرند.
به نظر من سوال آخر پایگاه هم غلط داره در مورد اشتراک نمی تونی در حالت کلی نظر بدی با توجه به اینکه هر کلید کاندید خودش یک ابر کلید است اگر یکی از ابر کلیدها تک صفتی باشد می توان گفت این رابطه برقرار است.[/code]

سوال ۸۴ گزینه سوم استدلالم اینکه گفته امکان داره یکیسون غلط باشه ویکی درست یا هر دودرست باشه
اگر b درست باشه c هم درسته حالا c u e یک کلاز ضعیفتری نسبت به c است c که درست است پس کلاز ضعیفتر c u e هم درست است.
این سوال معلوم اشکال تابپی داشته خدای باید حذف بشه.

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - saho - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='osho' pid='163538' dateline='1360911469']
سوال ۸۴ خدای باید حذف بشه من به خاطر اینکه دو گزینه داشت جواب ندادم حالا نامردی میشه اگر کسی هم گزینه اول زده یا گزینه سوم واسش در نظر بگیرند.

اگر b درست باشه c هم درسته حالا c u e یک کلاز ضعیفتری نسبت به c است c که درست است پس کلاز ضعیفتر c u e هم درست است.

فکر میکنم اشتباه شما همینجا باشه البته اگه اشتباه نکنم.
هم c درسته وهم e
c به همون دلیلی درسته که b درسته.
وe هم درستیش دقیقا مثله اثبات b,cهستش

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - osho - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='osho' pid='163538' dateline='1360911469']

هم c درسته وهم e

نمی خواهد ثابت کنی E درست است چون C درسته حالا v C v E v R بار هر کفته دیگه درسته چون کلاز ضعیفتر شده.

RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲ - saho - 27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  

هم c درسته وهم e

نمی خواهد ثابت کنی E درست است چون C درسته حالا v C v E v R بار هر کفته دیگه درسته چون کلاز ضعیفتر شده.

حالا که ثابت شد.Big Grin
منم نمیگم شما اشتباه میکنین گفتم شاید همچین استدلالی کرده که توگزینه ها اورده