تالار گفتمان مانشت
آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - fa_karoon - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)rezaei.m نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال آیا می دونید امکانش هست ماشین حساب در حد مهندسی معمولی از اینها که حافظه نداره و علاوه بر چهار عمل اصلی، توان و چند تا کار اضافه انجام می ده ببریم سر جلسه آزمون (مثلا مدل CASIO fx-82ES)
آخه قبول کنید بعضی محاسبات بدون ماشین حساب یا نمی شه یا خیلی وقت گیر می شه مثل تقسیم ده به توان ۹ بر ۱/۲۵

سلام:
خودت هم خوب میدونی که اجازه نمیدن!
مرسی از پاسختون، ولی من یادم هست سال ۸۸ که کنکوره ۸۹ رو شرکت کرده بودم ماشین حساب بردم هیچی هم نگفتن، فقط مشکلم اینه که یادم نمیاد ماشین حساب ساده که فقط عملیات اصلی رو انجام می ده بردم یا این ماشین حساب مدل CASIO fx-82ES رو بردم.HuhBig Grin

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - shaghayegh - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ

من ساعت ۲ سایت باز کردم کارتم دیدم اما نصفه اومد دوباره که رفرش زدم دیگه باز نشد که نشد تکلیف چیه؟

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - shabgard - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ

من خودم گرفتم واسه خودم رو کامل یعنی عکس و مهر کامل

واسه داداشم رو اومدم بگیرم همه چیش هست ولی فقط مهر هست و عکس نداره

مجدد تلاش کردم سرور down شد

RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - mazaherkhan - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ

با این چه حرصیه شما می خورید؟؟؟!!!!!
وقتی می گند دقیقا مثل پارسال برگزار می شه یعنی اینکه کامپیوتر جمعه ساعت هشت و آی تی هم پنج شنبه ساعت هشت
حالا کارت یه روز دو روز دیر تر بگیر!!!!!
وااااااااااالا!!!!!!! هی جو میدید!!!

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - arichoana - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ

بند ۵ منظورش چیه ؟ من عکسم روش مهر نداره ولی روی وسط کارت مهر خورده
الکی فکر آدم مشغول میکنن دم کنکور

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - shabgard - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ

بچه ها الان دوباره سرور داره پرینت میده

سعی کنید کامل عکس و مهر داشته باشه که براتون مساله نشه

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - arshad911 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)scirus نوشته شده توسط:  سلام خوبین؟
من نمیدونم چرا نمیتونم لینک ورود به دریافت کارت و ببینم.
کسی هم این مشکلو داره؟

سلام من هم نمی تونم ببینم .کسی می دونه آزمون کامپیوتر چه روزی و چه ساعتیه؟

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - ayubes - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ

من کارتم و گرفتم
ای تی ۵ شنبه ۸ صبح محل ازمون دانشگاه ازاد ۱۸۰تبریز دفیفه
مهندسی کا مپیوتر جمعه ۸ صبح دانشگاه تبریز
دانشکده شیمی ۲۳۰ دقیقه

RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - zibaziba - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  ببخشید دوستان کارت من مهر نداره. مال شمام همینطوره؟

چندبار refresh کنید درست میشه

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - phoenix021 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ

بچه ها کارت منم مهر نداره ، مشکل از خودشونه ؟ درست می کنن ؟ یا باید ببرم فردا درست کنن ؟

------------

مشکل از خودشونه ، اگه کسی عکسش مهر نداشت ، بیاد بیرون ، دوباره بره یا اگه شد رفرش کنه چندبار ، درست میشه

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - sahar67 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

بچه ها کد امنیتی رو نشون نمیده چیکار کنم تا درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - hadirr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)zibaziba نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  ببخشید دوستان کارت من مهر نداره. مال شمام همینطوره؟

چندبار refresh کنید درست میشه
refresh کنی که پیام میده this page can not display

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - rezaei.m - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

سنجش فقط بلده پول بگیره، هر وقت باش کار داری اینطوریه!
سرورشون نفتیه!!!

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - hangover - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ

شما خیلی پیشرفته این بابا :دی واسه من که یه سره اررور ۴۰۴ میده Smile))

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - bbc_sh - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ

واقعا خاک بر سرشون با این سایتشون ، بعد از این همه سال هنوز یه سایت و سرور درست و حسابی‌ ندارن ، من از ظهر دارم چک می‌کنم همه چی‌ باز می‌شه به جز شماره های قرمز کنار کارت ، ظهر باز نشد گذاشتم شب بگیرم ، الان که اصلا سایت نمیاره ، اگه با فیلتر شکن برم باز می‌شه ، اونم اصلا کد امنیتی نمیاره !!!!!!