تالار گفتمان مانشت
(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟! - miladonline - 10 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ

Exclamation Huh
(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟!

Idea پ.ن : نهایتا" با توجه به شرایط، علاقه، هزینه،... تصمیم خواهم گرفت ولی هدف از سوال نظر شماست...

RE: (ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟! - aatwo - 10 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)miladonline نوشته شده توسط:  Exclamation Huh
(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟!

Idea پ.ن : نهایتا" با توجه به شرایط، علاقه، هزینه،... تصمیم خواهم گرفت ولی هدف از سوال نظر شماست...

ای بابا این دیگه چیهههههههههههههههههههههههههههههههHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
این دوتا زمین تا اسمون فرق دارن
رشته خودت چی بوده

(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟! - miladonline - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ

کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار
دوست عزیز حق میدم که تعجب کنید ولی انتخاب این رشته هم علاقه و هم احساس مسئولیت است در برابر وضعیت فرهنگی جامعه امروز ما که ریشه تمامی مشکلات سیاسی، اقتصادی، ... است!
خوشحال میشم نظر شما را هم بدونم

(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟! - Manix - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ

اتفاقا فلسفه خیلی هم نزدیک به کامپیوتر است و درس هایی در این زمینه ها در دانشگاه های مطرح دنیا تدریس شده (با عنوان The Philosophy of computer science )

بعنوان نمونه فضای اشتراکی ، منطق هست که از پایه های اصلی هر دو رشته فلسفه و کامپیوتر است. همچنین هوش مصنوعی نیز بر پایه نحوه تفکر یک انسان تاسی زیادی از فلسفه داشته و دارد.

اما بعنوان پاسخ به دوست عزیز ، باید صادقانه به خودتون فکر کنید ، برای ورود به رشته های علوم انسانی نیاز به درد است ، اگر این درد را در خود می بینید و به دنبال درمانش هستید بسم الله..
به قولی

"فسلفه فله سفه"
فلسفه زایل کننده نادانی است.

مسلما انتظار ندارید تا فلسفه نیازهای جسمی و مالی شما را برآورده کند اما تا حدودی می تواند نیازهای روحی و فکری شما را پاسخ دهد (اگر عاشقانه اش بدارید.)

ولی رشته کامپیوتر تا حدودی نیازهای مالی شما را نیز برطرف می کند. اگر با ذهن دنیوی تصمیم بگیریم در هر صورت ارشد کامپیوتر ارجحیت دارد ، چه که پیش نیازهایی از آن را در دوره کارشناسی گذرانده اید. ولی برای ارشد فلسفه ، تلاشتان باید به مراتب بیشتر شود..مطالعه اتان باید چندین برابر گردد تا بلکه ظرف چند سال، "بـ" بسم الله آنرا بفهمید..

من در خودم چنین قدرتی نمی بینم... ولی آرزو می کنم در انتخابتان موفق باشید و سالها بعد حسرت نخورید.

(ارشد نرم افزار-علوم تحقیقات کرمان) یا (ارشد فلسفه اخلاق-پیام نور تهران) آیا ؟! - miladonline - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ

سپاس دوست عزیز از همفکری و نظر شما
همه ی مواردی که اشاره کردید مد نظر هست و با بزرگانی هم مشورت کرده ام
خواستم نظر دوستان مانشتی را هم جویا شوم
آنچه خدا پسندد را برایت آرزو دارم...