تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - svk7 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دست دست دست ، هورا ، جیغ ، سوت ... تولد تولد تولدم مبارک ... فردا تولدم هست
خدای من چه عمری گذشت وارد ۲۷ امین سال زندگیم می شم، خیلی زیاده مگه نه؟!!

تولدت مبارک ، نه کاکو ۲۷ سال که سنی نیس

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آخ که چقدر کیف میکنم قسمت "سخنی با طراح سوال" رو تو کتاب حقیقت میخونم!
دمش گرم کارش خیلی درسته ۲۰،۲۰

پاسخنامه دکتر حقیقت رو با کتابایه دیگه مقایسه میکردم،اصلا قابل مقایسه نبودن

کتابایه دیگه (البته نه همه) میخوان الکلی الکلی با زوره مشت و لگد پاسخ درست دربیارن

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - maryam.raz - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ

پس خیلی از دوستان تموم نکردن
جای نگرانی نیست چون خیلی هامون وضعیت مشابه ای داریم وهنوز هم وقت داریم وتازه مهم همین دوره کردنه که ما داریم
انجامش میدیم!
یادتون باشه ناامیدی تو این روزها بدترین چیزه
به تلاشمون ادامه میدیم!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ

تولدت مبارک.

ساعت ۱۲ که شد به مناسبت تولدت پاشو به مدت ۵ دقیقه بندری برقص ما هم از راه دور واست سوت و جیغ میزنیم Big Grin

ایشالا ٢٧٠ ساله شی:-)

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  تولدت مبارک.

ساعت ۱۲ که شد به مناسبت تولدت پاشو به مدت ۵ دقیقه بندری برقص ما هم از راه دور واست سوت و جیغ میزنیم Big Grin

ایشالا ٢٧٠ ساله شی:-)

Big Grin Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ

بچه ها یه سوال ساده (میخوام تستتون کنم ببینم کی یادشه Big Grin )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دست دست دست ، هورا ، جیغ ، سوت ... تولد تولد تولدم مبارک ... فردا تولدم هست
خدای من چه عمری گذشت وارد ۲۷ امین سال زندگیم می شم، خیلی زیاده مگه نه؟!!
خوب میبینم که فردا تولد منم هست تبریک میگم هم به خودم هم شما نه زیاد نیست منم میشه ۲۸ سالم ناراحت نیستم چون تازه بعد از هزار تا تغییر رشته و فراز و نشیب راهما پیدا کردم میدونم بقیه عمرا چکار باید کنم و خوشحالم که با تجربه شدم موفق باشی

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

بچه ها من این روز ها داره آستانه ی صبرم کم کم داره تموم میشه..نمیدونم چه درسی رو مرور کنم،تست کار کنم یا مرور کنم.بعضی وقتا احساس میکنم درسا یادم رفته،بعد میبینم نه هنوز یه چیزایی یادمه،کلا دارم دیونه میشم،خدا کنه تا کنکور طاقت بیارم...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asiehmohammadian - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

تولد هردوتاتون مبارک
تولد منم ۲۲ بهمن ، خداکنه کنکوروخوب بدم وگرنه زهرمارم میشه !Blush
بزرگترین حسرت زندگیم الان اینه که یک روز صبح تا ساعت ۱۱ بخوابم Sad
یعنی میشه Confused

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

۱۱ صبح بیدار شدن که حسرت خوردن نداره!

ولی خوشا به سعادتت. مایه ی افتخار انجمنی با این تاریخ تولدت Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - younes - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آخ که چقدر کیف میکنم قسمت "سخنی با طراح سوال" رو تو کتاب حقیقت میخونم!
دمش گرم کارش خیلی درسته ۲۰،۲۰

پاسخنامه دکتر حقیقت رو با کتابایه دیگه مقایسه میکردم،اصلا قابل مقایسه نبودن

کتابایه دیگه (البته نه همه) میخوان الکلی الکلی با زوره مشت و لگد پاسخ درست دربیارن

آره واقعا آدم لااقل دلش خوش میشه که یه نفر باهاش موافقه با این سوالای فضایی !

خیلی جالبه یه سوال حل کردم جواب توی گزینه های کتاب حقیقت نبود وایشون هم گفتن گزینه درست وجود ندارد اما همون سوال تو کتاب مقسمی گزینه درست داشت و همون گزینه بود که تو کتاب دکتر حقیقت نبود !!! سوال ارشد آزاد ۸۵ - در مورد الگوریتم LFU

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

جالبه یخ بچه ها باز شده ...هفته قبل گنجشکم پر نمی زد...هر بار سر می زدم دلم بیشتر می گرفت...
تو این روزا با هم بودن یه مزایایی داره!وانم اینه که می تونیم روحیمونو حفظ کنیم...این مشکلات واسه همه هست دوستان مهم دونستن همینـــــــــــــه و منطقی بر خورد کردنه...
به قول آمریکاییا Live Together ,Die Alone
ایشاالله همه باهم این روزای آخرو پرانرژی می گذرونیم و باقیش باخدا
داشت یادم می رفت...تولد دوستان عزیزمونم مبارک!
التماس دعا از همگی

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  بزرگترین حسرت زندگیم الان اینه که یک روز صبح تا ساعت ۱۱ بخوابم Sad
حسرت منم اینه که صب زودتر از ۱۰ بیدار شم!!
باور کن می ترسم روز کنکور مغزم ساعت ۱۰ شرو کنه به کار کردن =))

تولد جفتتونم مبارک حیف که اسلام دس و بالمو بسته وگرنه رو خاکم شنا می کنم Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Payam92 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها من این روز ها داره آستانه ی صبرم کم کم داره تموم میشه..نمیدونم چه درسی رو مرور کنم،تست کار کنم یا مرور کنم.بعضی وقتا احساس میکنم درسا یادم رفته،بعد میبینم نه هنوز یه چیزایی یادمه،کلا دارم دیونه میشم،خدا کنه تا کنکور طاقت بیارم...
محسن جان من هم امتحانات ترم تموم شد چند وقت مث الان تو بودم ، نشستم به برگه مثل اونی که خودت چند وقت پیش گذاشتی درست کردم و برنامه دقیق درسارو تا ۱۹ بهمن نوشتم ، حالاهم طبق اون پیش میرم.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ

رفقا محبت کنید به لینک زیر سر بزنید. مرتبه زمانی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ

مرسی از همه تون، هر کی تولدش بهمن ماه هست تولدش مبارک، انشاء الله جناب asiehmohammadian کنکور رو خیلی عالی بدین که بتونید یه جشن حسابی بگیرید البته شیرینی فراموش نشه
در کل می دونید که متولدین بهمن به انسان هایی پر انرژی و در تنوع طلبی به رنگین کمان شبیه اند.
خدایا خودت همه ی دوستان با محبت و پر تلاش من رو یاری کن مثل همیشه که تنهامون نذاشتی