تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - nasrin631 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ

من شنیدم کسی که درسی روسفید بزاره براش منفی میخوره اره؟تو روخدا کسی میدونه بگه الان من که کامپایلر نخوندم ولی تخصصی دیگه رو خوندم کامپایلر منفی میشه؟ یعنی هر درسی رو که نزنی مث امار منفی میشه؟در حالیکه مثلا ریاضی فقط یکی زدی؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ

از کجا شنیدی نسرین؟
به نظر منطقی نمیاد! فک نکنم صحت داشته باشه.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SaMiRa.e - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)nasrin631 نوشته شده توسط:  من شنیدم کسی که درسی روسفید بزاره براش منفی میخوره

دوست عزیزچرا بیخودخودتو نگران میکنی ، Smile
اگه کارنامه دوستانی که قبول شدندو توسایت هست نگاه کنید یا مصاحبه هاشونو خونده باشید میبینید که این شنیدتون درست نیست .

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ

دوستان یه تست ساده از کامپوتر ٩٠:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا سر بزنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - tayebe68 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من که هنوز دوره رو تموم نکردم!
کسی دیگه ای هم هست؟؟
برای من هم مونده

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - user22 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ

بچه ها یکی از آزمونای ازمایشی رو همینطوری حل کردم

دیدم هعی ی ی ی وای ی ی یه من Sad

اصلا بدجور شکست خوردم من الان Confused

خیلی غلط داشتم انگار نه انگار که مثلا خوندم...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Payam92 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ

امروز صبح که بیدار شدم سرم درد میکرد شدید..
هرکاری کردم تمرکز نیومد که نیومد. باید محاسبات هم میرفتم
رفتم یه قرص گرفتم که نمیدومنم در موردش چی بگم ، فوق العاده بوده روی جلدش نوشته Quick
خداییش از سریع هم سریع تر بود ، مخمو برگردوند اسمش RELIFE همه داروخونه ها دارن برای سر درده.
اگه سر درد داشتین استفاده کنید ، البته نمیدونم عوارضش چیه.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  بچه ها یکی از آزمونای ازمایشی رو همینطوری حل کردم

دیدم هعی ی ی ی وای ی ی یه من Sad

اصلا بدجور شکست خوردم من الان Confused

خیلی غلط داشتم انگار نه انگار که مثلا خوندم...
آزمون کدوم موسسه ؟ چه سالی؟ مهم نیست... سعی کن یادشون بگیری. شاید خود کسایی هم که آزمون شرکت کرده باشن درصد خوبی نداشته باشن .

بچه ها در ضمن یه سوال دارم از گسستس البته تعریفیه کسی می تونه بگه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موتوشوکور.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ

آخ که چقدر کیف میکنم قسمت "سخنی با طراح سوال" رو تو کتاب حقیقت میخونم!
خوب ضایه میکنه طراحای روانی رو! دمش گرم.

و اما شما User22. ببین آزمونهای آزمایشی اصلا در سطح درستی نسبت به کنکور قرار داره یا نه؟ بعدش ناراحت شو. چونکه اصن این آزمونها بعضیاش واقعا از کنکور سخت تره.
مثلا من تو پارسه تا حالا مشترک رو بیشتر از ٣٥ نزدم. اما دیروز مشترکای ٩١ رو ٥٥٪ زدم!
پس بیخودی خودتو ناراحت نکن.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آخ که چقدر کیف میکنم قسمت "سخنی با طراح سوال" رو تو کتاب حقیقت میخونم!

و اما شما User22. ببین آزمونهای آزمایشی اصلا در سطح درستی نسبت به کنکور قرار داره یا نه؟ بعدش ناراحت شو. چونکه اصن این آزمونها بعضیاش واقعا از کنکور سخت تره.
مثلا من تو پارسه تا حالا مشترک رو بیشتر از ٣٥ نزدم. اما دیروز مشترکای ٩١ رو ٥٥٪ زدم!
کیه که گوش بده تازه طراحش بیش تر حال می کنه می گه ببین یکی دیگرم گذاشتم سر کار رفته دنبالش Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Engineer - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

سلام بچه ها لطفا همکاری کنید.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - user22 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ

آزمون کدوم موسسه ؟ چه سالی؟ مهم نیست... سعی کن یادشون بگیری. شاید خود کسایی هم که آزمون شرکت کرده باشن درصد خوبی نداشته باشن .

آزمون مدرسان شریف مال امسال تو یکی از تاپیکای مانشت هست.

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آخ که چقدر کیف میکنم قسمت "سخنی با طراح سوال" رو تو کتاب حقیقت میخونم!

آره اما اولین بارم بود دوس داشتم یکم دلم خوش شه، البته کل سوالارو تو ۱ساعتو ربع جواب دادم شایدم از هول حلیم افتادم تو دیگSmile

مشکل اینجاست وقتی میزدم فکر میکردم درسته ، خیر سرم
هرسوالی رو که شک داشتم جواب ندادم. حالا باید تمرین کنم که فرق بین شک و اطمینانو یاد بگیرم Undecided

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - saaraa - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من که هنوز دوره رو تموم نکردم!
کسی دیگه ای هم هست؟؟

---------
منم هستم
تازه ۲ درس رو هم حذف کردمCool

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ

دست دست دست ، هورا ، جیغ ، سوت ... تولد تولد تولدم مبارک ... فردا تولدم هست
خدای من چه عمری گذشت وارد ۲۷ امین سال زندگیم می شم، خیلی زیاده مگه نه؟!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دست دست دست ، هورا ، جیغ ، سوت ... تولد تولد تولدم مبارک ... فردا تولدم هست
خدای من چه عمری گذشت وارد ۲۷ امین سال زندگیم می شم، خیلی زیاده مگه نه؟!!

نه اصلاااااا Smile ایشالا همیشه زنده و سلامت باشی