تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که سوالات IT رو بعد امتحان رو سایت ویزارن یا نه ؟ می خوام بدونم اگه میزارن فردا دیگه IT رو نرم سر جلسه.
بچه ها کسی چیزی نمی دونه ؟؟؟

بعید میدونم که سوالا رو بذارن روی سایت
بمون خونه استراحت کن Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ

آخه باید برم خارج شهر واسه امتحان. بعدشم ۳ ساعت امتحانه. هم خسته می شم هم اینکه می خوام فردا ریاضیو یه مرور کنم. فکر کنم نرم.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - srj - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ ب.ظ

به نظرم برو اما فقط یک ساعت بمون سر جلسه، شاید از استرست هم کم بشه اینجوری

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ

منم نرم افزارم اما IT هم ثبت نام کردم الانم یکم پشیمونم. هم وقت فردام میره هم اینکه میترسم سخت باشه اعتماد به نفسم رو از دست بدم. اما خوب میرم. احتمالا زیاد نمونم سر جلسه

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sajjad.am988 - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک شماره تلفن از یک جای خوب می خوام بهتون بدم که شاید و یا قطعا تو این روزها یا هر وقت دلتون گرفت بهتون آرامش میده. نمی دونم آیا کسی هست که صدای همهمه جمعیت تو حرم امام رضا(ع) یادش مونده باشه یا نه . اونجا که زیر گنبد طلا و کنار ضریح مطهر هست و وقتی چشات به ضریح دوخته شده و یکی از تو جمعیت بلند میگه صلوات بفرست ... وای کی بشه هممون توفیق پیدا کنیم یک بار دیگه بریم.

۰۵۱۱۲۰۰۳۳۳۴

این شماره رو که بگیرید بعد از سلام به امام رضا به داخل محدوده ضریح مطهر وصل میشه .آنلاین آنلاین (حتی صدای صلوات ها رو هم می شنوید). امروز هم که چهارشنبه هست و روز مخصوص زیارتی آقا .
این رو به این خاطر براتون گذاشتم که خیلی ها به دوستانی که مشهد هستند التماس دعا گفته بودند . خواستم کمکشون کنم که خودشون هم بتونن از راه دور برن تو فضای معنوی حرم . البته همه می دونیم که "زیارت معصومین به حضور فیزیکی الزام نداره اما این یک فرصت برا حال بهتر پیدا کردن هست"

(از مدیران عذرخواهی می کنم که خارج از بحث دارم تاپیک می دم . بعد کنکور برش می دارم . فقط چون الان این تاپیک داغه و این موضوع هم منفعت عمومی و سنخیت با موقعیت فعلی دوستان داره گذاشتم)

دمت گرم، خدا خیرت بده، زنگ زدم کلی گریه کردم، واقعا خیلی دلم هوای مشهد رو کرده بود که خدا تورو رسوندو سبب خیر شدی. کارت ارزش ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تا لایک و سپاس رو داشت...Heart

(18 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که سوالات IT رو بعد امتحان رو سایت ویزارن یا نه ؟ می خوام بدونم اگه میزارن فردا دیگه IT رو نرم سر جلسه.

فک کنم دو سه روز بعد سوالا میاد...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - hamid_c - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم نرم افزارم اما IT هم ثبت نام کردم الانم یکم پشیمونم. هم وقت فردام میره هم اینکه میترسم سخت باشه اعتماد به نفسم رو از دست بدم. اما خوب میرم. احتمالا زیاد نمونم سر جلسه
اینقد پول دادی حداقل برو ساندیس کیک و بخور حیفه !!
رفتی الکی تند تند سیاه کن بعد نیم ساعته پاشو بگو جه اسون بودد همه استرس بگیرن :ی برگ های سوالام محکم اینور اونور کن بقیه تمرکزشون بهم بخوره
من خودم هر وقت بیخیال بودم سر جلسه عالی زدم توم بشین ریلکس بزن شاید رتبه یک شدیاا ..
راستی ساندیس کیک میدن سر جلسه دیگه؟؟؟؟ نمیدن من ببرم !!!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان میشه در مورد این سوال راهنمایی کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ

کنکور یبارش خوبه دوبارش استرسه نری بهتره

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - egm1176 - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ

به خدا توکل کنید...
ان شا الله همگی نتیجه زحماتتون رو می بینید..

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - bernoosi - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  بچه ها اخبارو دیدین؟ بندگان خدا طراحان سوال از یه ماه پیش تا الان تو قرنطینه بودن والا ما راضی به زحمت نبودیم Big Grin این قد دوس داشتم رو دفترچم عکسم باشه تازه سوالا شخصی سازی کردن این جوری شده Smile) سوالا رو ریخته بودن پشت کامیونی داشتن می آوردن خلاصه من پلاکشو برداشتم هر کی میاد خص بده Tongue

مگه نمیگن که طراحان چندتا استاد مختلف و حتی بچه های المپیادی هستن یعنی همشون قرنطینن!!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - IT.setareh91 - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

سلام به همه دوستان عزیزم،

امروز بحول و قوه الهی جایی ایستادیم که با استقامت این چند ماهوجلو اومدیم واین معادله را تا اینجا حل کردیم که ان شالله به ۱۰۰ برسه. تمام پارامترهارو کنار هم چیدیم (باور، اندیشه، روحیه، انگیزه و تلاش ...) با نشاط تا اینجا اومدیم و به هدفمون عشق ورزیدیم تا این معدله رو به اینجا برسونیم. فکر و احساس عالی و امیدمون به رسیدن نیروی محرکه همه ما در این مدت بود. همه ما دانشگاه و رشته مورد علاقه خودمونو شب و رور تصویر سازی کردیم . اما دراین معادله یک پارامتر بسیار مهم هست به نام " خواست و عنایت خدا". که ایمان داشته باشید بهترین رو برای شما که روزها و شبهاست دارید بی وقفه تلاش می کنید، می خواد. "افوض امری الی الله". از خدا می خوام خدا طوری معادله شما رو به ۱۰۰ برسونه که باورتون نشه. از خدا برای همه دوستان عزیزم میخوام که بعد از کنکور بگین " خدایا من چی میخواستم و تو چی به من دادی... ."یا من یعطی من سئله" و بعد بگید " یا من یعطی الکثیر بالقلیل" ای خدا تو بیشتر از اون چیزی که من میخواستم بهم دادی. همه چیز در دنیا بر مبنای فراوانی ست. دقیقا شمایی که دارین این مطلبو میخونی داری به نتیچه میرسی، بذری که کاشتی داره بیرون میاد، صبر کن! چرا بی تاااابی؟!!!
و ان شالله روزی که نتایج اعلام شد، فریاد بزنید و بگید " بخداااااااا من این صحنه رو دیدم و می دونستم که میرسم".

همه ما در یک کشتی هستیم به نام"مانشت" تلاش کردیم، پارو زدیم و جلو رفتیم، به همدیگه امید دادیم و نذاشتیم سوراخی در کشتی باعث غرق شدن کشتی بشه. از خدای متعال برای تمام ساکنین این کشتی ساعاتی سرشار از آرامش رو براتون آرزومندم و امیدوارم فردا و پس فردا همه شما موفق و سربلند باشید.

دلتان در پناه دل آرام دلها...

التماس دعا

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - virtual girl - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

ایشالا همه قبول شیم ....

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - samaneh_aftab - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

سلام
لطفا

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

دوستای گل مانشتی...
میدونم یکم دیره...ولی خوب...
اینم تست هایی که دیروز قولش رو دادم...آزمون جامع سوم اینترنتی...از
دریافت کنید
...
اونایی که فردا کنکور دارن...
امیدواارم همتون قبول شین Wink

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

نقل قول: دوستان کسی می دونه که سوالات IT رو بعد امتحان رو سایت ویزارن یا نه ؟ می خوام بدونم اگه میزارن فردا دیگه IT رو نرم سر جلسه.
اگر منظورتون سایت سنجش هست تابحال که نذاشتند.ولی سایتهایی هستند که پولی میذارنداما چند روز بعد آزمون.خود سایتهای موسسات کنکوری هم میذارند رو سایتشون ولی نه فورا