تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Sunshine Off - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

بچه ها خسته نباشید وخداقوت.
میدونم الان همه تون منتظررسیدن روزکنکورهستید سعی کنید توی این لحظات بیشترازاینکه کتاب دستتون باشه ودرس بخونید بتونید خودتون ورحیه خودتون راحفظ کنید وبه خداتوکل کنید وخودتون را آروم نگه داریدحالا هرجوری که به آرامش میرسید.تجربه بهم ثابت کرده مدیریت جلسه وزمان واسترس وروحیه به همون اندازه درس خوندن وشایدم بیشتراز اون مهمه.پس به خودتون وتلاشتون ایمان داشته باشید وبقیه اش را بسپارید به خدای مهربون.برای هم دعاکنیدانشاالله همه تون موفق میشید.یاحق.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - nina69 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان لینک یه نگاه کنید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehrdad372 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

دیشب یک سوال ساده مدار رو نتونستم بزنم Sad
شدید استرس دارم
به نظرتون مجموعه تست های چه سالی رو بیشتر کار کنم؟
از ۸۵ به بعد خوبه؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - atti joon - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کاش خونمون نزدیک حرم بود الان میرفتم.

اما چهارشنبه شب میرم حتمن.

سلام.منم تا جایی بتونم تو برنامم هست که برم.من واسه همه بچه ها و شما دعا میکنم شما هم دعای ما یادت نره.....
مرسی.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
دوستانی که آزاد ثبت نام کردند یه سوال داشتم. حوزه امتحانی همون شهر خودمون شد یا الویت ۱ توی لیست دانشگاه هامون؟!!
بچه ها من جمعه بعد از کنکور میخوام ثبت نام کنم تا اون موقع فرصت هست دیگه؟ Big Grin

بچه های عزیز و خوب....
چرا کسی جواب سوال مرا نمیدهد آیا؟!! Huh میخوام بدونم کنکور آزاد رو کجا باید بدیم؟ Dodgy
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی جواب بده!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  هر چی بد باشه، از چادر بهتره!
وای چادر:دی
خدارو شکر من دانشگاه خوارزمی هستم...فقط یه جای باشه آدم بی دغدغه بشینه کنکور بده دور از استرس و سرو صدا...

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - amnhck123 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
دوستانی که آزاد ثبت نام کردند یه سوال داشتم. حوزه امتحانی همون شهر خودمون شد یا الویت ۱ توی لیست دانشگاه هامون؟!!
بچه ها من جمعه بعد از کنکور میخوام ثبت نام کنم تا اون موقع فرصت هست دیگه؟ Big Grin

بچه های عزیز و خوب....
چرا کسی جواب سوال مرا نمیدهد آیا؟!! Huh میخوام بدونم کنکور آزاد رو کجا باید بدیم؟ Dodgy
در مورد کنکور کارشناسی همون محلی که انتخاب اول هست باید آزمون بدید
احتمال خیلی زیاد برای ارشد هم باید همینطوری باشه

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ayubes - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ

با ارزوی موفقیت برای همه شما دوستان عزیز من از این لحظه کتابها رو گذاشتم کنار.جون مایه سال فرصت داشتیم واین یه روز نمیشه همره خوندن جون ارشد شب امتحان نیشت که فقط شبش خون ونمره گرفته این ارشد نتیحه ۵/۶ماه خوندن
به امید ۵ شنبه ساعت ۸ با امتحان مثل اینکه خودمان طراح سوال باشیم
تا بعد از امتحان ونظرات شما دوستان خداحافظ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - H3NGAM3H - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه های عزیز و خوب....

تا شنبه ۲۱ بهمن فرصت هست برای ثبت نام
در مورد محل آزمون هم معمولا با اولویت اوله ، تا اونجایی که من این ور و اونور شنیدم و بچه ها پارسال آزمون داده بودن که اینجوری بوده

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - nina69 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ

این همه
معماری و سیستم خوندم
حقم نیست نتونم جواب بدم
به قول یکی از دوستان
"اگه نتونم جواب بدم به حدی از خودم متنفر میشم"

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

از صبح تا حالا نمیتونم درس بخونم..!!
...
Facebook ولم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن...جمعه کنکور دارم...میفهمی یا نه...!!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه های عزیز و خوب....

تا شنبه ۲۱ بهمن فرصت هست برای ثبت نام
در مورد محل آزمون هم معمولا با اولویت اوله ، تا اونجایی که من این ور و اونور شنیدم و بچه ها پارسال آزمون داده بودن که اینجوری بوده
هنگامه و سارای عزیز و بقیه دوستان.
چرا به خودتون زحمت نمیدین یه سر به ساین دانشگاه آزاد برید و خبرش رو بخونین؟ چرا توی همین فروم رو به نگاه نمیمدازین؟
چرا دفترچه راهنمای ثبت نام رو نمیخونید؟

کاملا واضح توی سایت و توی دفترچه ذکر شده که ۴۶ حوزه ی امتحانی تو کشور هست که هر کس توی یکی از اینا به انتخاب خودش میتونه آزمون بده.
ربطی هم به انتخاب اولش نداره.
این مسئله توی فروم هم n بار مطرح شده.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - srj - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ...
Facebook ولم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن...جمعه کنکور دارم...میفهمی یا نه...!!!

دقیییییقااا :-( :-D

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

دوستان یه رقیب کل گندتون ناک آوت شد دانشگاه به درسائی که پاس کردم گیر داده ۲روز دارم با مسئول رشته می‌زنیم تو سر همدیگه میگم من ۲ ترم قبل اومدم باهت کارتکس چک کردیم فلان جا فلان زمان میگه من که یادم نیست باید دوباره بررسی کنم میگم من بر اساس حرف شما برداشتم و ...

امیدوارم همه دوستان موفق بشن دیگه حوصله هیچی‌ ندارم ،شوخی‌ شوخی‌ به هم می‌گفتیم امسال فان میخواستیم سوپریز کنیم اما از جای دیگه سوپریز گشتیم

ایشالا هرکی‌ هرجا ملاکش بود قبول شه مثل ما چوب اشتباه گذشتشو نخوره

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ

فیسبوک من ۲ ماهه دی‌اکتیوه Tongue

باید به من مدال بدن بابت این حرکت انقلابی Big Grin