تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ

هر بار رو لینکش کلیک کنی یه آی پی جدید بهت می ده Big Grin

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
منم که دانشگاه بوق علیم(بوعلیBig Grin) هیشکیم نیست که Sad

من که هستمBig Grin.منم افتادم بوعلی دانشکده ادبیات

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حوضه منم اینجاست : دانشکده فنی وحرفه ای شماره دوتهران /شهیدشمسی پور/
اوع افتادی مقره ما
ا؟
منم ادبیاتم Big Grin برسونیا Smile)

شماره پرونده کامپیوتر و آی.تی - SSMAE - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ

دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
مال همه همینطوره؟؟؟؟

خواهش میکنم زود بم بگید.Confused

راستی، مگه آزمون کامپیوتر هر سال توی ۲ نوبت برگزار نمیشه؟ یکی ۵شنبه عصر و اون یکی جمعه صبح؟ پس چرا اینجا زده جمعه صبح؟ نکنه قراره کل آزمونو یه دفعه ای بدیم؟!!! Blush

(راستی منم خیلی عذر میخوام که اینجا نوشتم. دیدم همه میان اینجا رو میخونن، به امید اینکه کسی زود جواب بده)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - prosperous - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ

از پارسال این مدلی شده، خبر نداشتی یعنی؟
کارتهات هم درسته، مال منم همون مدله

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

من کامپیوترو زدم جفتشو آورد دیگه آی تی رو نزدم Big Grin شماره داوطلبیشون فرق داره بقیه اطلاعاتشم کامله دیگه.مشکلی نیست. شماره پرونده که رو کارت نمی زنه!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
برای من هم شماره پرونده دوتا ازمونم یکسانه.و موقعی که کارت خرید گرفته بودم شماره ها مجزا بود.فکر نکنم مسئله ای باشه

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SSMAE - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  شماره پرونده که رو کارت نمی زنه!

مهندس! بند ۸ کارتتو نگاه کن، شماره پرونده ست عزیز.Wink

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  شماره پرونده که رو کارت نمی زنه!
چرا رو کارت هست.بند ۸

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - rmahbobi365 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها زمان آزمون ای تی چقده؟میخوام ببینم سوالا زیاد شدن؟؟؟؟؟من نتونستم کارتمو بگیرم

اطلاعات ثبت نامی رو کامپیوتر بود پاک شده الان چیکار کنم ؟

از رو کارت عابر بانک میشه شماره کارت اعتباری رو که برا کنکور خریده بودم پیدا کرد ؟
اگه میشه چطوری ؟پ
باجه رفع نقصم ۳ ساعت راهه چیکار کنم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ

آها الان دیدمBig Grin آره یکیه.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ

معدل من نسبت به شهریور تغییر کرده باید ویرایش کنم ؟ ممنون

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - maneshty - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Saagharmh نوشته شده توسط:  معدل من نسبت به شهریور تغییر کرده باید ویرایش کنم ؟ ممنون
در مورد تغییر نه نباید ویرایش کنی.
اگه مثلا قبلا اشتباه وارد کرده بودی،نیاز به ویرایش پیدا میکرد.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خیلی جالبه وقتی میبینی حوزه امتحانیت (پیام نور بابل) پیاده ۱۰ دقیقه باهات فاصله داره اونوقت حوزه خواهران افتاده خارج از شهر بابلسر پردیس دانشگاه مازندران!!!! یعنی یکی که قاءم شهریه نیوفتاده ساری افتاده بابلسر.۴ صبح باید حرکت کنه فکر کنم!!!
قائمشهر تا دانشگاه مازندران نیم ساعتهمش راهه .. حوزه من علوم فنون بابل

حوزه ساری چند شهر نزدیکش ساری هستش

آقا بچه‌های قآئمشهر اینجا بودن ما خبر نداشتیم دستتو بیار بالا ببینم کی‌ هستی‌

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fsi2013 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ

هیشکی نیست کارت من و بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! تا کی وقت هست واسه کارت گرفتن؟
[/hr]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - negarak69 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ

سلام
معدل منم تغییر کرده البته من فارغ التحصیلم.ولی ویرایشش کردم.یعنی نباید تغییرش می دادم؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ENGii - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

بچه ها کسی میدونه قسمت ویرایش اطلاعات سایت سازمان سنجش کجاست؟؟بغیر از اون دکمه ویرایش اطلاعاتی که پایین کارت ورود به جلسه زده!!!Huh