تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  اونایی که مهر و عکس و سریال عددی سمت چپ ندارن،بعدا دوباره تلاش کنن.

دوستان این سریال تون باید ۱۱ رقمی‌ باشه در حاشیه کارت مهر هم باید داشته باشه کارت من برای بار دوم رفتم درست شد

دوستان بدانید و آگاه باشید برای دریافت نتایج چه بالای آسمانی سرمان خواهد آمد از الان کاسه صبر خود را به دریاچه خشک شده ارومیه گسترش دهید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

دوستانی که کارت نگرفتن توجه کنن.
سنجش یه سیستم LoadBalancing داره که ترافیک درخواستی رو روی چند سرور پخش میکنه.
من IP سرورهای اصلی رو پیدا کردم. واسه اینکه سریعتر بتونید کارتتون رو بگیرید، به جای اینکه از سایت سنجش برید، از یکی از لینکهای زیر برید تا بطور مستقیم و بدون واسطه (سیستم LoadBalancing) بتونید به وبسایت دسترسی پیدا کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوتای آخر نفتی ان به نظر.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asiehmohammadian - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من دانشکده معماری و شهرسازی Tongue
میزارن ماشین ببری تو دانشگاه؟ یا باید با اتوبوس‌های داخلش بریم؟

فکر نکنم Dodgy
دقیق اطلاعی ندارم پس نظری نمیدمTongue

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  

،یسری هم باید بین مسائل مقایسه کنی‌ یعنی‌ باید فهمید باشی‌
همین
مشکلم این مسائله
که شبیه الگوریتم های کتابه ولی یه جاهائیش رو تغییر میدن و مرتبه میخوانConfusedHuh
Sad
[/quote]

دوست عزیز شما که نباید حفظ کنید باید تریس کردن یاد بگیرید شاید اون کتابی‌ که خوندی بد توضیح داده

معمولا اگه یه الگوریتم غیر اشنا دیدی به جای N یک مقدار میدی بر اساس مساله معمولا ۳،۶،۸،۱۴ بعد مساله بر اساس این مقدار تست میکنی‌ چند بار تکرار می‌شه بر اساس تکرار برایN حالت تکرار در میاری مرتبه هم مشخص می‌شه

اولا یخورده مشکل شاید باشه اما اگه تست کار کنی‌ قلقش دستت میاد
امیدوارم منظورتو خوب فهمیده باشم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  امیر پرایده؟؟؟؟Angel من انقدر تورو دوست دارم
پراید؟؟ Dodgy Sleepy
مگه من بابام چیکارس که پراید سوار شمTongue

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - atti joon - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من دانشکده معماری و شهرسازی Tongue
میزارن ماشین ببری تو دانشگاه؟ یا باید با اتوبوس‌های داخلش بریم؟

فکر نکنم Dodgy
دقیق اطلاعی ندارم پس نظری نمیدمTongue

من دانشکده علوم اداری و اقتصادیم .وووووووووی دانشکده قدیمی.سال پیش فنی مهندسی بودم خیلی توپ بود.
اره میذارن ماشین ببریم اگه مثه پارسال باشه......

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - yarandish - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

قابل توجه دوستانی که مهر رو عکسشون نیست یا چند سانت مهر این ور اون ور شده :
مهر در واقع یه عکس GIF که روی عکس شما قرار گرفته پس اگه نهایت پس از چند بار تلاش ،مهر روی عکس قرار نگرفت ، خودتون روی عکستون قرارش بدید !
این مهر :

با تغییر ساده کد سایت ، یا انتقال این مهر به روی عکس با نقاشی یا فتوشاپ امکانپذیره ، فکر کنم خیلی کمتر از مراجعه به مرکز رفعه نقص وققتونو بگیره ، موفق باشید .

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - unicornux - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ

خیلی جالبه وقتی میبینی حوزه امتحانیت (پیام نور بابل) پیاده ۱۰ دقیقه باهات فاصله داره اونوقت حوزه خواهران افتاده خارج از شهر بابلسر پردیس دانشگاه مازندران!!!! یعنی یکی که قاءم شهریه نیوفتاده ساری افتاده بابلسر.۴ صبح باید حرکت کنه فکر کنم!!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ENGii - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ

یاااااااااااااااااعلییییییییییییییییییExclamation
کارتمو گرفتم!!!!Big Grinجان خودم انگار شاخ غول شکستم.خداییش سروکله زدن با این سرعت اینترنت وسازمان سنجش و چاپگر،صبر ایوب میخواد.Angel
به امید قبولی همه ی مانشتی های عزیز بفرست صلواتو.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
منم که دانشگاه بوق علیم(بوعلیBig Grin) هیشکیم نیست که Sad

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ENGii - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستانی که کارت نگرفتن توجه کنن.
سنجش یه سیستم LoadBalancing داره که ترافیک درخواستی رو روی چند سرور پخش میکنه.
من IP سرورهای اصلی رو پیدا کردم. واسه اینکه سریعتر بتونید کارتتون رو بگیرید، به جای اینکه از سایت سنجش برید، از یکی از لینکهای زیر برید تا بطور مستقیم و بدون واسطه (سیستم LoadBalancing) بتونید به وبسایت دسترسی پیدا کنید:

دوتای آخر نفتی ان به نظر.

امیر جان ضمن تشکر،میشه بگی چجوری اینا رو پیدا کردی؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - aatwo - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  قابل توجه دوستانی که مهر رو عکسشون نیست یا چند سانت مهر این ور اون ور شده :
مهر در واقع یه عکس GIF که روی عکس شما قرار گرفته پس اگه نهایت پس از چند بار تلاش ،مهر روی عکس قرار نگرفت ، خودتون روی عکستون قرارش بدید !
این مهر :

با تغییر ساده کد سایت ، یا انتقال این مهر به روی عکس با نقاشی یا فتوشاپ امکانپذیره ، فکر کنم خیلی کمتر از مراجعه به مرکز رفعه نقص وققتونو بگیره ، موفق باشید .
واقعا کهRolleyes

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - hamid_c - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خیلی جالبه وقتی میبینی حوزه امتحانیت (پیام نور بابل) پیاده ۱۰ دقیقه باهات فاصله داره اونوقت حوزه خواهران افتاده خارج از شهر بابلسر پردیس دانشگاه مازندران!!!! یعنی یکی که قاءم شهریه نیوفتاده ساری افتاده بابلسر.۴ صبح باید حرکت کنه فکر کنم!!!
قائمشهر تا دانشگاه مازندران نیم ساعتهمش راهه .. حوزه من علوم فنون بابل

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  امیر جان ضمن تشکر،میشه بگی چجوری اینا رو پیدا کردی؟؟؟
با چند تا Ping و جینگولک بازی...
بعد کنکور مفصل میگم اگه بودی.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - svk7 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
منم که دانشگاه بوق علیم(بوعلیBig Grin) هیشکیم نیست که Sad

من که هستمBig Grin.منم افتادم بوعلی دانشکده ادبیات

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حوضه منم اینجاست : دانشکده فنی وحرفه ای شماره دوتهران /شهیدشمسی پور/
اوع افتادی مقره ما