تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - javid_1110 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ

کنکور IT :
شروع فرایند برگزاری آزمون : ۸صبح پنجشنبه ۹۱/۱۱/۱۹

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - samaneh@90 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ

کلا من عشق میکنم با این سنجش زن و مرد میبینه معلول وسالم اون از باز شدن سایتش آعتبار دانشگاه ها از الان معلومه

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - baran.r - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

همگی خسته نباشید
کسی پاسخنامه تشریحی سوالات سال ۹۰ کامپیوتر را نداره
اگر هست میشه لینکشو بزارید
ممنون

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  کلا من عشق میکنم با این سنجش زن و مرد میبینه معلول وسالم اون از باز شدن سایتش آعتبار دانشگاه ها از الان معلومه
مرسی نتیجه گیری!

-----
دوستان حالا گیر ندید به کارت. وقت واسه گرفتن کارت هست. بشینید پای مرور.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دارم: بنظرتون الان من کنکور مهندسی کامپیوتر دارم.میتونم علوم رو هم بزنم؟یعنی الان بشه یجورای ثبت نام کرد؟تستای علوم کامپیوتر خیلی راحته :دی حیف هستش :دی[quote='razi_sh' pid='158615' dateline='1359901109']

یعنی زمان ثبت نام علاوه بر رشته مهندسی خودتون رشته شناور شرکت نکردین و می خوایین الان به جای مهندسی برین علوم بدین؟ یا نه منظورتون اینه که تازه الان می خوایین علوم کامپیوتر ثبت ام کنید؟؟؟ Dodgy

فکر نکنم بشه هااااا Huh

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  آخه قبول کنید بعضی محاسبات بدون ماشین حساب یا نمی شه یا خیلی وقت گیر می شه مثل تقسیم ده به توان ۹ بر ۱/۲۵
یکی از ۱۰ ها رو تقسیم بر ۱/۲۵ کن.بقیه ۱۰ ها را هم ضربدر عدد کن

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
نقل قول: بچه ها یه سوال دارم: بنظرتون الان من کنکور مهندسی کامپیوتر دارم.میتونم علوم رو هم بزنم؟یعنی الان بشه یجورای ثبت نام کرد؟تستای علوم کامپیوتر خیلی راحته :دی حیف هستش :دی[quote='razi_sh' pid='158615' dateline='1359901109']
یعنی زمان ثبت نام علاوه بر رشته مهندسی خودتون رشته شناور شرکت نکردین و می خوایین الان به جای مهندسی برین علوم بدین؟ با نه منظورتون اینه که تازه الان می خوایین علوم کامپیوتر ثبت ام کنید؟؟؟ Dodgy

فکر نکنم بشه هااااا
آره تازه همین الان بخام ثبت نام کنم...میشه؟ اگه بشه خیلی خوبه

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  تحریمیم عزیزم. پهنای باند گرونه
کاش فقط تحریم بودیم...دلار ۴۰۰۰ تومنی چی میگی؟؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - nhd - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دارم: بنظرتون الان من کنکور مهندسی کامپیوتر دارم.میتونم علوم رو هم بزنم؟یعنی الان بشه یجورای ثبت نام کرد؟تستای علوم کامپیوتر خیلی راحته :دی حیف هستش :دی[quote='razi_sh' pid='158615' dateline='1359901109']

یعنی زمان ثبت نام علاوه بر رشته مهندسی خودتون رشته شناور شرکت نکردین و می خوایین الان به جای مهندسی برین علوم بدین؟ یا نه منظورتون اینه که تازه الان می خوایین علوم کامپیوتر ثبت ام کنید؟؟؟ Dodgy

فکر نکنم بشه هااااا Huh
با این سرعتی که سنجش داره شما همون صبح آزمونم اقدام کنی میشه ...Smile)

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
نقل قول: بچه ها یه سوال دارم: بنظرتون الان من کنکور مهندسی کامپیوتر دارم.میتونم علوم رو هم بزنم؟یعنی الان بشه یجورای ثبت نام کرد؟تستای علوم کامپیوتر خیلی راحته :دی حیف هستش :دی[quote='razi_sh' pid='158615' dateline='1359901109']
یعنی زمان ثبت نام علاوه بر رشته مهندسی خودتون رشته شناور شرکت نکردین و می خوایین الان به جای مهندسی برین علوم بدین؟ با نه منظورتون اینه که تازه الان می خوایین علوم کامپیوتر ثبت ام کنید؟؟؟ Dodgy

فکر نکنم بشه هااااا
آره تازه همین الان بخام ثبت نام کنم...میشه؟ اگه بشه خیلی خوبه

چی بگم والا....... آخه من تا حالا نشنیدم که بشه.... حالا باز بقیه دوستان جواب بدن یه وقت من اشتباه نکنم. Undecided

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sajjad.am988 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ

مرتیه ی زمانی تشخیص مدار اولری چیه؟!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Adel01 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)sajjad.am988 نوشته شده توسط:  مرتیه ی زمانی تشخیص مدار اولری چیه؟!!

(O(e البته درگراف جهت دار همبند

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - zer0ne - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)baran.r نوشته شده توسط:  همگی خسته نباشید
کسی پاسخنامه تشریحی سوالات سال ۹۰ کامپیوتر را نداره
اگر هست میشه لینکشو بزارید
ممنون
اینجارو یه نگا بنداز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ayubes - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ

من کارتم و گرفتم
ای تی ۵ شنبه ۸ صبح محل ازمون دانشگاه ازاد ۱۸۰ دفیفه
مهندسی کا مپیوتر جمعه ۸ صبح دانشگاه تبریز
دانشکده شیمی ۲۳۰ دقیقه

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asusx59sr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  تحریمیم عزیزم. پهنای باند گرونه
کاش فقط تحریم بودیم...دلار ۴۰۰۰ تومنی چی میگی؟؟

پراید