تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - tayebe68 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

مثل اینکه سایت باز بشو نیست!!

من که می رم سراغ درسام، دو سه ساعت دیگه که ترافیک سبک شد میرم کارتمو میگیرم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

عه کارتمو گرفتم
Smile
۵شنبه صبح شد

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asusx59sr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

میبینم که پیشبینی پارسه مبنی بر عصر بودن آی تی خطا رفت .............

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - maryam_ak - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ

بچه ها من کارتمو گرفتم مهر روش نزده. مهرش چطوریه مگه؟ بعد پایین عکسم آدرس سایت سنجشو نوشته . کسی میدونه این یعنی چی؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ali123321 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

اتفاقا صبح خیلی بهتره!! شاید اولش یکم گیج بزنی ولی کلا سر جلسه هوشیار تری . سوتی کمتر میدی!! تازه عصر پنج شنبه رو بگو.... جون میده واسه طرقبه... Wink (قابل توجه بچه های کامپیوتر!! )

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kh_rouhi - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ

بچه ها کسی تونست کارتشو بگیره.من که نتونستم نمی دونید آزمون نرم افزار چه روزیه؟؟؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - nader618 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

ای بابا
این سنجش هم که انگار حالا حالا ها تختس

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

بابا اونایی که کارتاشونو گرفتن برن کنار ما هم بگیریییییم..... چقدر شلوغ می کنید شمااااا.....
الانه که این سایت منفجر بشه کارتا بره هوا Big Grin ارشد بی ارشد Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  اتفاقا صبح خیلی بهتره!! شاید اولش یکم گیج بزنی ولی کلا سر جلسه هوشیار تری . سوتی کمتر میدی!! تازه عصر پنج شنبه رو بگو.... جون میده واسه طرقبه... Wink (قابل توجه بچه های کامپیوتر!! )
عصر پنجشنبه طرقبه بعدشم شام مفصل و ....

جمعه صبح هم موج‌های آبی، بزرگترین پارک آبی خاورمیانه! ۸ صبح تا ۸ شب. (قابل توجه بچه‌های کامپیوتر! مخصوصا مشهدیا) Tongue Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  میبینم که پیشبینی پارسه مبنی بر عصر بودن آی تی خطا رفت .............
پارسه که پیشبینی نکرده بود!همینجوری بعد ازظهرا میگرفت!شکر خدا توشهرما به علت کمبود داوطلبا همون صبح امتحان می دادیم !

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا چند دقیقه رفرش نزنید. سایت زبر باااااااااااااااره!!
الان تقزیبا مشخص شد دیگه. آی تی پنجشنبه. جمعه هم کامپیوتر.
اگه همه بخوایم وارد بشیم هیج کس وارد نمیشه !

Big Grin یا همه یا هیچکس! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asusx59sr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  میبینم که پیشبینی پارسه مبنی بر عصر بودن آی تی خطا رفت .............
پارسه که پیشبینی نکرده بود!همینجوری بعد ازظهرا میگرفت!شکر خدا توشهرما به علت کمبود داوطلبا همون صبح امتحان می دادیم !

ا؟ خب صبح تا عصر سوالاش لو نمیرفت آیا؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - maryam_ak - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ

بچه ها کارت من روش مهر نداره. مال شمام اینطوریه؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Helmaa - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  ایشالا اینایی که پست ملت الکی‌ دیسلایک میزنند براشون کارت نیادSmile))))))))))))

با شما موافقم.
از مدیران مانشت پوزش می خوام . من نمی خوام یک بحثی رو بیخود دنبال کنم . اما قبول کنید وقتی نمی دونی یک مطلبت که برا هیچکی ضرری نداره و صرفا قصد کمک داری ، برا چی دیسلایک می خوره چقدر دل آدم درد میاد

حساس نباشید دوست عزیز حیف نیست به خاطر این چیزها دلت رو به درد بیاری Smile

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asiehmohammadian - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  اتفاقا صبح خیلی بهتره!! شاید اولش یکم گیج بزنی ولی کلا سر جلسه هوشیار تری . سوتی کمتر میدی!! تازه عصر پنج شنبه رو بگو.... جون میده واسه طرقبه... Wink (قابل توجه بچه های کامپیوتر!! )
عصر پنجشنبه طرقبه بعدشم شام مفصل و ....

جمعه صبح هم موج‌های آبی، بزرگترین پارک آبی خاورمیانه! ۸ صبح تا ۸ شب. (قابل توجه بچه‌های کامپیوتر! مخصوصا مشهدیا) Tongue Big Grin

آقا امیر این کارارو هفته بعدم میشه بکنی
مهم اون ۱ روز که پریدBig Grin