تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mammad_asir - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ق.ظ

فقط خدا کنه سوالای غلط واز اونا که هر دکتری تو کتابش یه جور جواب میده نیاد دیگه سختی راحتی مهم نیست

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fsi2013 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان این لینک و هم برید داغش کنید بقیه هم شرکت کنن مرسی از همگی

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehrdad372 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ

بچه ها خودتونو واسه نبرد آماده کنید
دشمن به دروازه ها نزدیک شده Smile
دشمن=کنکور خخخخخخخخخخخخخخخخ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ

بچه‌ها این چند روز برنامتون چیه؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - IT.setareh91 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ

قابل توجه داوطلبین گرامی پارسه ای
نتایج آزمون صد در صد دوم از ساعت ۱۸ روز ۱۳۹۱/۱۱/۱۴ قابل مشاهده خواهد بود

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  با عذر خواهی از دوستان بگم این جمله " هرکس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره" هم خیلی کلیشه ایه هم کلا غلطه.اگه ۱۰۰ عامل در موفقیت یک نفر نقش داشته باشه،تلاش فقط یکیشه...
هرچند متوجهم که منظور امید دادن هست و ممنون از این بابت.
وقتی از آدمای موفق می پرسی چرا موفق شدی میگن به خاطر تلاش چون ممولن به عوامل دیگه مثلا توانایی ذاتی و زمان و شانس و .... خیلی کسی توجه نمیکنه و ....
حالا پارسه سایتش باز نمیشه من هم بیکار شدم اومدم اینجا..

دوست عزیز بستگی داره عاملش چی‌ باشه قطعی یا غیر قطعی ،مشاهده پذیر یا به صورت جزیی مشاهده پذیر ،پیوسته یا گسسته

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه‌ها این چند روز برنامتون چیه؟
برنامه هاتونو بگین .من که نمیدونم چه کار کنم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه‌ها این چند روز برنامتون چیه؟
برنامه هاتونو بگین .من که نمیدونم چه کار کنم

play music and Dont wory

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Hamed92 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه‌ها این چند روز برنامتون چیه؟

تستای ۹۰ ۹۱ رو کامل نزدم پس میزنم و همینطور به سمت سال های عقب میرم.
۹۰ و ۹۱ غیر از رشته خودم ، ای تی رو هم میزنم.
صبحا که تو خونه ام هم خلاصه ها رو مرور میکنم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

سکوت اتاق رو داره میشکنه تیک تاک ساعت رو دیوار

مانشت میاد تو خوابم می‌کنه بیدارم از صبح مست تا دم کنکور

[تصویر:  158087_1_1379086081.1]

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - azad_ahmadi - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ

دوستان، آدرسی دارین که پاسخ تشریحی سوالات ۹۱ نرم افزار رو داده باشه؟
ماهان رو دارم اما بعضی سوالاش رو خیلی ضعیف توضیح داده.
اگه لینکی دارین ممنون می شم.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - virtual girl - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

دیروز آزمون ماهان سطحش از آزمون قبلی پایین تر بود به نظرم ... مشترکاتش آسون تر بود میشد راحت زد ... زبانشم راحت بود
فک کنم میخواست روحیه ها بره بالا ....ولی یه حسی بود این آزمون آخری ... تا بیام خونه همش گریه کردم تو راه ... !
جوونیمونو گذاشتیم سرش .... !

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sanaz5 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  با عذر خواهی از دوستان بگم این جمله " هرکس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره" هم خیلی کلیشه ایه هم کلا غلطه.اگه ۱۰۰ عامل در موفقیت یک نفر نقش داشته باشه،تلاش فقط یکیشه...
وقتی از آدمای موفق می پرسی چرا موفق شدی میگن به خاطر تلاش چون ممولن به عوامل دیگه مثلا توانایی ذاتی و زمان و شانس و .... خیلی کسی توجه نمیکنه و ....
موافقم باهات.
چیزی فراتر از تلاش میتونه نقش داشته باشه و من اینو توی این آزمون‌‌هایی که دادم لمس کردم.
به شانس اعتقاد ندارم اما یه چیزی فراتر از منطق باید کمکت کنه. مثلا گفتم که امروز چهار تا تخصصی به جواب رسیدم ولی وارد پاسخنامه نکردم چون در یک لجظه یه صدایی توی گوشم گفت اگه اشتباه باشه چی؟؟ همینطور دو تا سوال مدیریت. و اینطوری شد که جواب رو وارد پاسخنامه نکردم.
خب اگه در همون لحظه اون صدا میگفت بزن درسته این ۶ تا تست! خب اون موقع وضعم با الان خیلی فرق میکرد...

درضمن من سایت پارسه رو باز کردم کارنامه‌ها نیومده.
بگیر بخواب راحت. منم میخوابم دیگه.
حوصله‌ی این زندگی رو ندارم. مطمئنم هممون یه جای خوب قبول میشیم. ولی اومد و ارشدمون رو هم گرفتیم. پراید ۱۹ میلیونی رو چه کنیم؟ با چقدر کار کردن بتونیم یکیش رو بخریم؟ با چه انگیزه‌ای ازدواج کنیم؟ و خیلی چیزای دیگه...
بیخیال... شب بخیر همشهری;-)

من با هاتون موافقم کره ای همیشه میگن تلاش بزرگترین معجزه است من برای درس نظریه تو دانشگاه خیلی خوندم تمام سوالا رو حل کردم باورتون میشه من از همه بدتر گرفتم چون اصلا سر امتحان من اون چیزی نیستم که تو خونه هستم اصلا نمیتونم فکر کنم

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)sanaz5 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  با عذر خواهی از دوستان بگم این جمله " هرکس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره" هم خیلی کلیشه ایه هم کلا غلطه.اگه ۱۰۰ عامل در موفقیت یک نفر نقش داشته باشه،تلاش فقط یکیشه...
موافقم باهات.
چیزی فراتر از تلاش میتونه نقش داشته باشه و من اینو توی این آزمون‌‌هایی که دادم لمس کردم.
به شانس اعتقاد ندارم اما یه چیزی فراتر از منطق باید کمکت کنه. مثلا گفتم که امروز چهار تا تخصصی به جواب رسیدم ولی وارد پاسخنامه نکردم چون در یک لجظه یه صدایی توی گوشم گفت اگه اشتباه باشه چی؟؟ همینطور دو تا سوال مدیریت. و اینطوری شد که جواب رو وارد پاسخنامه نکردم.
خب اگه در همون لحظه اون صدا میگفت بزن درسته این ۶ تا تست! خب اون موقع وضعم با الان خیلی فرق میکرد...

درضمن من سایت پارسه رو باز کردم کارنامه‌ها نیومده.
بگیر بخواب راحت. منم میخوابم دیگه.
حوصله‌ی این زندگی رو ندارم. مطمئنم هممون یه جای خوب قبول میشیم. ولی اومد و ارشدمون رو هم گرفتیم. پراید ۱۹ میلیونی رو چه کنیم؟ با چقدر کار کردن بتونیم یکیش رو بخریم؟ با چه انگیزه‌ای ازدواج کنیم؟ و خیلی چیزای دیگه...
بیخیال... شب بخیر همشهری;-)

من با هاتون موافقم کره ای همیشه میگن تلاش بزرگترین معجزه است من برای درس نظریه تو دانشگاه خیلی خوندم تمام سوالا رو حل کردم باورتون میشه من از همه بدتر گرفتم چون اصلا سر امتحان من اون چیزی نیستم که تو خونه هستم اصلا نمیتونم فکر کنم

من یه جمله ی ای تو مانشت نوشتم خیلی از اشتباه برداشت شد ولی برای شما مینویسم یکی از ایات قران از خدا بخواهید تا باران های رحمت پی در پی بر شما بببارد مال و فرزندان را از خدا بخواهید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - rmahbobi365 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ

لینک سولات وپاسخ و۹۰- ۹۱ رو کسی نمی خواد بزاره ما بخونیم

کنکور و خراب کردم چیکار کنم خیلی بد زدم و

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - m@hboobe - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ

اصلا نمیفهمم این همه سر درد و گیجی واسه چیه؟؟!!
خدا جوون حالا نمیشه اینا رو الان من نداشته باشم بعد کنکور دچارشون بشممممممممم!!

امروز معماری خوندم ... کاش بتونم یکی دو سوال کنکور رو جواب بدم Sad
هووووووف