تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - good-wishes - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  من روحیمو کامل از دست دادمConfusedSadSadSad

خانم سمانه عزیز بهترین کاری که تو این هفته می تونید بکنید اینه که به خودتون انرژی منفی ندید.
شما خیلی هم روحیه دارید . آرااااااام آراااااااااام و آرااااااااااام به راهی که در پیش گرفتید ادامه بدید . این امتحان چیزی رو قطعی معلوم نمی کنه. نتایج آزمونهای گذششتتون نشون میده این هفته صرفا یک اتفاق بوده . پس امیدوار باشید

خوشحال باشید که یک پله دیگه از پله های موفقیتتون رو طی کردید و به هدف نزدیک شدید.

در سایه حق موفق و پیروز باشید.آمین

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - deh-ab - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) خب منم ۱۰۰% دوم پارسه رو دادم.

مشترکاش سخت بود چند تا سوال در حد علوم کامپیوتر داشت.

پایگاهش هم سخت بود.

بزرگترین سوتی من این بود که دو تا سوال درست مدیریت رو کلنجار رفتم با خودم و نزدم... با اینکه جفتش درست بود! ۲ تاش رو مطمئن بودم زدم.
با خودم گفتم این دوتای دیگه اگه غلط شه همین ۳۳% هم نمیارم... خلاصه ۶۶% رو با ۳۳% عوض کردم.
ولی اگه غلط میشد ۳۳% میشد ۲۰% Tongue
(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
نقل قول: دوستان IT پارسه!
سوال ۴۳ طراحی و سوال ۵۰ نرم اشتباه نیستن؟!
اگه حق با طراحه برم تپاپیکشو بزنم تا بفهمم چیو نفهمیدم!
ضمنا این متدولوژی XP تو پرسمن هست؟!من که به گوشمم نخورده بود!
بله. سوال ۵۰ پارسه رشته آی تی اشتباهه. سیکلوماتیکش ۵میشه نه ۶/
سلام:
اره پیچیدگی ۵ میشه ولی فکر کنم حواسشون نبوده/...
سوال ۴۳ هم گزینه ۳ میشه ولی من نتونستم جواب تشریحی را دانلود کنم سایت بالا نمیاد حالا چند زده؟؟؟
باورتون نمیشه من ۵ حساب کردم ولی تو پاسخ نامه زدم ۶ نمیدونم چطور شده!!!!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sir_ams - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امضاء رو نمیخای آپدیت کنی؟ :دی
به روی چشم!
آپدیت شد

من اگه خدایی ناکرده بخوام برای سال آینده بخونم،اصلا آزمون شرکت نمیکنم و یا خود سنجش رو میرم که هزینه اش کمتره!
آخه اینا با چه رویی اینقدر تبلیغ میکنن و تو ۱ آزمون باالای ۳ تا سوال غــــــــــــــــــــــــــــلط دارن! :عصبانــــــــــــــــــــــــــی
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآــــــــــــآن؟؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  من اگه خدایی ناکرده بخوام برای سال آینده بخونم،اصلا آزمون شرکت نمیکنم و یا خود سنجش رو میرم که هزینه اش کمتره!
آخه اینا با چه رویی اینقدر تبلیغ میکنن و تو ۱ آزمون باالای ۳ تا سوال غــــــــــــــــــــــــــــلط دارن! :عصبانــــــــــــــــــــــــــی
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآــــــــــــآن؟؟
اینا فقط موسسه ای بیش نیستن. وقتی تو هر سال کنکور اصلی غلط هست از اینا چه انتظاری داری ؟ اتفاقا شبیه سازی میشه خوبه Big Grin پارسه که هر آزمون واسه ما شبیه سازی می کرد Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - deh-ab - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

دوستان کلا خراب کردم رفت/...
دارم دیوونه میشم ۳ تا سوال مشترک را بیخودی بیخودی اشتباه ردم حاضر بودم منفی بزنم ولی این ۳ تا سوال را اشتباه نزنم/...
۲ تا سوال هم که گزینه را اشتباه زدم رفت خیلی داغونم بدتر از همه اینا نمیدونم چرا سوالا بعضی هاش به نظرم غلطه نمیدونم چی به چی شده الان؟؟؟؟
بی خیال فعلا بچسبیم به کنکور تا بعد/...

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - berkeley - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سالهای بسیار دور پادشاهی زندگی میکرد که وزیری داشت .
وزیر همواره میگفت: هر اتفاقی که رخ میدهد به صلاح ماست .
روزی پادشاه ...........
[/b]
این هم واسه روحیه!
"به نقل از مانشت"

منم به نوبه خودم برا همه دوستان که چند ماهی رو سخت درس خوندن آرزوی موفقیت میکنم.

همچنین دلار ۴هزار تومانی و پراید ۲۰میلیون تومانی هم به صلاح ماست .... Smile

موفق باشید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - unicornux - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

نتایج پارسه نمیخواد بیاد؟
بابا ملت میخوان بخوابن...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - younes - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ

میبینم که کنکور اصلیه داره میاد Big Grin

، این جمعه دیگه فرصت واسه حسرت نیست ، باید دقت کرد تا برنده شد ، ایشالا موفق باشین ، امروز رفتم سرکنکور قلابیه ، همین سنجش رو میگم ، نشستم یه ساعتی با لبخند و مسخره بازی تستاشو حل کردم Tongue ، دیگه واسم عادی شده ، خواستم نرم ولی دوستام اصرار کردن رفتیم ، خلاصه مشترکا رو خوب زدم ریاضی ها رو بلد بودم ، حوصله نداشتم بزنم Big Grin، گفتم انرژیمو بزارم واسه جمعه ، خیلی جالبه یه سوال داده گفته با توجه به گراف روبرو پاسخ دهید ، هرچی گشتم گراف روبرو رو پیدا نکردم چاپ نشده بود Big Grin Big Grin Big Grin خلاصه کلی خندیدم . میگم بچه ها این کنکور رو زیاد سخت نگیرین پررو میشه ، بشینین مث بچه آدم این هفته هم بخونین قبولیتون با من Big Grin واسه ما هم دعا کنین

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - azad_ahmadi - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  میبینم که کنکور اصلیه داره میاد Big Grin

، این جمعه دیگه فرصت واسه حسرت نیست ، باید دقت کرد تا برنده شد ، ایشالا موفق باشین ، امروز رفتم سرکنکور قلابیه ، همین سنجش رو میگم ، نشستم یه ساعتی با لبخند و مسخره بازی تستاشو حل کردم Tongue ، دیگه واسم عادی شده ، خواستم نرم ولی دوستام اصرار کردن رفتیم ، خلاصه مشترکا رو خوب زدم ریاضی ها رو بلد بودم ، حوصله نداشتم بزنم Big Grin، گفتم انرژیمو بزارم واسه جمعه ، خیلی جالبه یه سوال داده گفته با توجه به گراف روبرو پاسخ دهید ، هرچی گشتم گراف روبرو رو پیدا نکردم چاپ نشده بود Big Grin Big Grin Big Grin خلاصه کلی خندیدم . میگم بچه ها این کنکور رو زیاد سخت نگیرین پررو میشه ، بشینین مث بچه آدم این هفته هم بخونین قبولیتون با من Big Grin واسه ما هم دعا کنین

خدارو شکر یه هم درد پیدا شد. منم هرچی گشتم گرافه رو پیدا نکردم،(راستش رو بخوای حتی تو درسای دیگه هم دنبال گرافی چیزی می گشتم که شاید اونجا گذاشته باشنBig GrinBig GrinBig Grin) . نزدیک به ۱۰تا غلط املایی داشت. (سوال سمافور داده بود بجای P یا V گذاشته بود D ).
سوال سیستم عامل، "لایه دوم سیستم the چی بود!؟" Big GrinBig GrinBig Grin اصلا خداوکیلی هنگ کرده بودم سر جلسه.یاد فضا پیمای سیستم پارسال می افتادم موهای بدنم سیخ میشد. اینم اومده بود می گفت لایه دوم سیستم the.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ

این آزمون آخری همه موسسات خواستن یه حالی بدن به بچه ها کلا Big Grin

بیا اینو بخون Big Grin
ای کسی که پای کامپیوترت نسشتی و فکر میکنی که خیلی زرنگی...
اما جمله ای که خوندی کلمه‌ی نشستی‌اش غلط بود...
ههههههه
دیدی رزنگ نبودی؟
ای بابا باز هم که اشتباه خوندی کلمه ی بالا زرنگه نه رزنگ...
ای دل غافل...فارسی بلد نستی بخونی؟!
آخه نخبه، کلمه‌ی بالا نیستیه نه نستی...
مجید جان دلنبدم، فارسی بلد نیستی...چرا می‌خونی؟!!
اه اه اه... بابا اون کلمه‌ی بالا دلبندمه نه دلنبدم...
تو دبیرستان فارسی رو چند می‌شدی؟!
بابا کلمه بالا فارسیش غلطه...
چیه؟!...رفتی ببینی غلطه یا نه؟!!
بگذریم...بدون تست هوش هم معلومه اوضات چقدر داغونه

اصن بعده خوندن این متن یاد تست زدنم می افتم Smile)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sadeghd - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ

باسلام خدمت بچه های مانشتی.
بچه من اعتقاد دارم هرکسی به اندازه تلاشی که کرده نتیجه می گیره و تنها چیزی که باعث میشه نتونه به نتیجه مورد نظرش برسه همین ناامید و باور نداشتن خودتونه .سعی کنید خودتون و توانمندی های خودتون را باور کنید.
حالا هرکسی امیدواره اوکی رو بگه.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  متدولوژی XP یعنی نرم افزاری که توی ویندوز XP طراحیش کرده باشی Tongue Big Grin

واقعا افراط و تفریط و حساسیت بیش از حد بده... از ترس اینکه نکنه غلط جواب داده باشم، الان که نگاه میکنم ۴ تا مشترک درست نزدم و ۲ تا هم مدیریت! Undecided

چکار میشه کرد به نظرتون؟Dodgy

Big Grin یه حرکت خشن بلدم که یادت بمونه که اونجور سوالات رو باید جواب داد!
موقعی که بین دو تا گزینه شک دارید با استفاده از قانون بسیار بسیار مهم و اساسی به نام حس ششم یکی رو بزنید! Big Grin
می تونید از صلوات و انواع سوره ها و ورد های گوناگون هم توی ضمیمه این کار استفاده کنید Exclamation
اون موقع نتیجه خارج از ۲ حالت نخواهد بود! یا درس عبرتی میشه که دیگه از این حس دوست داشتنی تون استفاده نکنید یا اینکه مدرک ارشدتون رو مدیون این حس باحال میشید!
والا! -۱۰% خیلی باحالتر از ۱۰% هستش! درصدی که قرار زیر ۳۰-۴۰ باشه همون بهتر که منفی باشه Big Grin
دوستان عصبانی... خودتونو کنترل کنید و با آرامش درستونو بخونید. آخه اونایی که واسه ۳۰-۴۰ هزار نفر سوال طراحی میکنن اونجوری دسته گل به آب میدن از این موسسات که قرار واسه ۱-۲ هزار نفر سوال طرح کنه چه انتظاری دارید آخه من نیدونم؟!

موفق باشید

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ

آزمون آزمایشی جامع سوم که امروز بود آپلود شد...از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید!!
...
من امروز سر این آزمون چند تا نتیجه ی خیلی خوب گرفتم!!
۱- سوألی رو بهش شک دارم اگه سرم هم رفت زیر گیوتین نزنم
۲- موقع سوأل حل کردن برم تو عمق سوأل...اینجوری ۱۰۰ در ۱۰۰ به جواب میرسم
۳- اگه مورد قبلی رو رعایت کنم تمام مطالبی رو که تو این یه سال خوندم رو سر جلسه به خاطر میارم
...
وای خدااااااا...کاش روز آزمون جمعه باشه...!!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Hamed92 - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ

با عذر خواهی از دوستان بگم این جمله " هرکس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره" هم خیلی کلیشه ایه هم کلا غلطه.اگه ۱۰۰ عامل در موفقیت یک نفر نقش داشته باشه،تلاش فقط یکیشه...
هرچند متوجهم که منظور امید دادن هست و ممنون از این بابت.
وقتی از آدمای موفق می پرسی چرا موفق شدی میگن به خاطر تلاش چون ممولن به عوامل دیگه مثلا توانایی ذاتی و زمان و شانس و .... خیلی کسی توجه نمیکنه و ....
حالا پارسه سایتش باز نمیشه من هم بیکار شدم اومدم اینجا..

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  با عذر خواهی از دوستان بگم این جمله " هرکس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره" هم خیلی کلیشه ایه هم کلا غلطه.اگه ۱۰۰ عامل در موفقیت یک نفر نقش داشته باشه،تلاش فقط یکیشه...
هرچند متوجهم که منظور امید دادن هست و ممنون از این بابت.
وقتی از آدمای موفق می پرسی چرا موفق شدی میگن به خاطر تلاش چون ممولن به عوامل دیگه مثلا توانایی ذاتی و زمان و شانس و .... خیلی کسی توجه نمیکنه و ....
حالا پارسه سایتش باز نمیشه من هم بیکار شدم اومدم اینجا..
موافقم باهات.
چیزی فراتر از تلاش میتونه نقش داشته باشه و من اینو توی این آزمون‌‌هایی که دادم لمس کردم.
به شانس اعتقاد ندارم اما یه چیزی فراتر از منطق باید کمکت کنه. مثلا گفتم که امروز چهار تا تخصصی به جواب رسیدم ولی وارد پاسخنامه نکردم چون در یک لجظه یه صدایی توی گوشم گفت اگه اشتباه باشه چی؟؟ همینطور دو تا سوال مدیریت. و اینطوری شد که جواب رو وارد پاسخنامه نکردم.
خب اگه در همون لحظه اون صدا میگفت بزن درسته این ۶ تا تست! خب اون موقع وضعم با الان خیلی فرق میکرد...

درضمن من سایت پارسه رو باز کردم کارنامه‌ها نیومده.
بگیر بخواب راحت. منم میخوابم دیگه.
حوصله‌ی این زندگی رو ندارم. مطمئنم هممون یه جای خوب قبول میشیم. ولی اومد و ارشدمون رو هم گرفتیم. پراید ۱۹ میلیونی رو چه کنیم؟ با چقدر کار کردن بتونیم یکیش رو بخریم؟ با چه انگیزه‌ای ازدواج کنیم؟ و خیلی چیزای دیگه...
بیخیال... شب بخیر همشهری;-)