تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sajjad.am988 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  بچه ها مدرسان گندش در اورد ای ازمون۸ سوالات ۸۸-۵۹-۸۰ کلید هار واشتباه زد یه نگاه کنید

۵۹ اشتباهه فکر کنم. ۸۰ درسته ۸۸ام نزدم!
۳۲ گسسته هم اشتباهه!p,r=0. q=1 هم مثال نقضش!!
کارنامشونم اشتیاه! مال من ۱۰ درصد مشترکامو کم کرده!!!! فک کن...Angry

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ

من امروز مثه یه بچه کلاس پنجم ابتدایی که میره سر جلسه تیزهوشان تازه میبینه تست چیه جواب دادم!!!! این چه وضعیتیه؟؟؟ من در تمام طول تحصیلم از بد تست زدنم چوب خوردم الانم باز داره تکرار میشه!!!!
خیلی امیدوار بودم امروز! الان از استرس نمی تونم تمرکز کنم!!AngryAngry
کاش منم الان بتونم بخ خودم مسلط بشم! بچه ها ۸ ماه زحمت کشیدم احساس می کنم این دو هفته آخر همشو خراب کردم!!!!!AngryAngryAngry
مدرسان هم که دیگه یه جمع و ضرب ساده هم انگار بلد نیست! خودم درصد گرفتم مشترکام شد ۳۷ ، تو کارنامه برام زده ۳۲ sms که اومده زده ۲۹!!!!!!!!!!AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry آخه این چه کاریه با ما میکنن توی این روزا. بشینم گریه کنم؟؟؟؟Confused

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)sajjad.am988 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  بچه ها مدرسان گندش در اورد ای ازمون۸ سوالات ۸۸-۵۹-۸۰ کلید هار واشتباه زد یه نگاه کنید

۵۹ اشتباهه فکر کنم. ۸۰ درسته ۸۸ام نزدم!
۳۲ گسسته هم اشتباهه!p,r=0. q=1 هم مثال نقضش!!
کارنامشونم اشتیاه! مال من ۱۰ درصد مشترکامو کم کرده!!!! فک کن...Angry
برای منم...

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sajjad.am988 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  مدرسان عجب گند ی زده درصدها رو اشتباه وارد کرد چون ازمون ۱۰۵ سوال بود که ۱۵ مدیریت بود و۱۸سوال اختصاصی و۱۲ سوال معماری
که اون مثل ازمون دیگه حساب کرد فکر کرد ۹۰ سوال بچه هاانگران نباشید در صدها الکی

نه بابا دیگه اونقدرم اسگل نیستن که نفهمن سوالاشون رو زیاد کردن!! من مشترکام ۱۰% ولی کمتر شده...Dodgy
در ضمن یه سوال؟ مرتبه زمانی n logn با logn!(لگاریتم ان فاکتوریل) برابره؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)sajjad.am988 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  مدرسان عجب گند ی زده درصدها رو اشتباه وارد کرد چون ازمون ۱۰۵ سوال بود که ۱۵ مدیریت بود و۱۸سوال اختصاصی و۱۲ سوال معماری
که اون مثل ازمون دیگه حساب کرد فکر کرد ۹۰ سوال بچه هاانگران نباشید در صدها الکی

نه بابا دیگه اونقدرم اسگل نیستن!! من مشترکام ۱۰% ولی کمتر شده...Dodgy

راست می گن!! غیر از درصدی که خودم حساب کردم ، برای من تو sms یه درصد داده توی کارنامه یه درصد دیگه!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - azad_ahmadi - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ

دوستان عزیز، یه کوچولو می خوام عرض کنم خدمتتون که، همه ما(حداقل کسایی که میشناسم) زحمت زیادی کشیدیم برای این چند ماه. یه هفته هم بیشتر به آزمون نمونده، اصلا به آزمونی که امروز خراب کردین فکر نکنید(رو اعصاب خودتون مسلط باشید و نگذارید که خراب کردن ازمون امروز اذیتتون کنه). مسلما همه از دست موسسات شاکی هستن(من جمله خودم). به فکر آزمون اصلی باشید. حواستون رو خیلی جم کنید. حتی الامکان گزینه هایی که شک دارین رو نزنید. همه ما چیزایی خوندیم و امکان نداره که همه اونا رو یادمون مونده باشه. اینطور نیست که فقط من یا فقط شما اینطور باشیم. قرار نیست همه سوالات رو بزنیم. به امید خدا کسانی که زحمت کشیدن و از زندگی شون این مدت گذشتن نتیجه خواهند گرفت.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ

متدولوژی XP یعنی نرم افزاری که توی ویندوز XP طراحیش کرده باشی Tongue Big Grin

واقعا افراط و تفریط و حساسیت بیش از حد بده... از ترس اینکه نکنه غلط جواب داده باشم، الان که نگاه میکنم ۴ تا مشترک درست نزدم و ۲ تا هم مدیریت! Undecided

چکار میشه کرد به نظرتون؟Dodgy

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - IT.setareh91 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان IT پارسه!
سوال ۴۳ طراحی و سوال ۵۰ نرم اشتباه نیستن؟!
اگه حق با طراحه برم تپاپیکشو بزنم تا بفهمم چیو نفهمیدم!
ضمنا این متدولوژی XP تو پرسمن هست؟!من که به گوشمم نخورده بود!

بله. سوال ۵۰ پارسه رشته آی تی اشتباهه. سیکلوماتیکش ۵میشه نه ۶/

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ

سال قبل ماهانی بودمExclamation امسال هیچ جا نرفتم و الان خدارا شکر میکنمBig Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  XP= Extreme Programming
متدولوژی سریع و هوشمندی هست اگه اشتباه نکرده باشم.
مرسی حالا دوریالیم افتاد آخه این بی معرفتا مخفف می نویسن،باید کاملشو هم بنویسن!!
(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  ۴۳رو من هم گزینه ۲ زدم!!!

بچه ها nبه توان ۲ ضربدر رادیکالn بزرگتره یا nبه توان ۲ ضربدر lognبه توان ۳؟؟؟
به این تاپیک مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - IT.setareh91 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

دوستان پارسه ای عزیز و سایر مهندسین:
در ضرب زنجیره ای n ماتریس اگه ابعاد تمامی ماتریسها رو بر عدد k تقسیم کنیم، با فرض اینکه ابعتد جدید صحیح باشند، ترکیب بهینه ضربها ممکنه تغییر بکنه؟ یا اینکه تغییری ندارد؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  در ضرب زنجیره ای n ماتریس اگه ابعاد تمامی ماتریسها رو بر عدد k تقسیم کنیم، با فرض اینکه ابعتد جدید صحیح باشند، ترکیب بهینه ضربها ممکنه تغییر بکنه؟ یا اینکه تغییری ندارد؟
به نظر من تغییری نمی کنه!چون نسبت کاهش همه یکی هستش!تو پاسخ هم همینو نوشته اما تو گزینه موردنظر اشتباه نوشته که تغییر می کنه!البته این نظر منه!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - IT.setareh91 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  در ضرب زنجیره ای n ماتریس اگه ابعاد تمامی ماتریسها رو بر عدد k تقسیم کنیم، با فرض اینکه ابعتد جدید صحیح باشند، ترکیب بهینه ضربها ممکنه تغییر بکنه؟ یا اینکه تغییری ندارد؟
به نظر من تغییری نمی کنه!چون نسبت کاهش همه یکی هستش!تو پاسخ هم همینو نوشته اما تو گزینه موردنظر اشتباه نوشته که تغییر می کنه!البته این نظر منه!

بله نظر منم همینه. اما جواب پاسخنامه باعث تردیدم شد. بهرحال ممنونم.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sir_ams - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام
دوستان کسی پاسخنامه آی تی رو داره به من بده؟آخه سایتش بالا نمی آد!
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کسی پاسخنامه آی تی رو داره به من بده؟آخه سایتش بالا نمی آد!
===========================
هم خوشحالم هم ناراحت....ناراحتم چون من آزمون آزمایشی شرکت نکردم و خودم رو محک نزدم جزء با تست در منزل خودم...از یه بابت هم خوشحالم چون بعضی از دوستان آزمون رو خوب ندادن و یکم نگرانن و استرس گرفتن و خوشحالیم از بابت نداشتن استرس هستش...
ولی امیدوارم هر کی به اندازه ای که خونده نتیجه بگیره....

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ

بفرما علی اکبرجان:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان کسی پاسخنامه آی تی رو داره به من بده؟آخه سایتش بالا نمی آد!