تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - acpower - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ

سلام بچه ها،بنظرتون من با رتبه ۲۰۰ از ۲۰۰۰ تو آزمونای مدرسان شانسی دارم که شبانه قبول شم؟؟؟دیگه هیچی امید ندارم همشو گذاشتم کنار.....

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - m@hboobe - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

دیگه خسته شدم
چرا تموم نمیشه!!

کاش همین فردا بود!

این چند وقت تست و دوره اصلا نمیتونم مطالبی که واسم سنگینن برم سراغشون همش همونا که بلدم رو خوندم البته اگر به زبون آدمی زاد طرح کنند و بفهمم چه راه حلی میخواد نه اینکه قصه هزار و یکشب بگن ....

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)acpower نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،بنظرتون من با رتبه ۲۰۰ از ۲۰۰۰ تو آزمونای مدرسان شانسی دارم که شبانه قبول شم؟؟؟دیگه هیچی امید ندارم همشو گذاشتم کنار.....
سلام. به مانشت خوش اومدیBlush
از رتبه‌ی توی کنکور آزمایشی نمیشه چیزی رو مشخص کرد.
امیدت رو حفظ کن و قوی باش تا بعدا حسرت نخوری.
موفق باشی.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ

فردا هم بریم این آخرین آزمون آزمایشی رو بدیم و دیگه از دست این آزمونا راحت شیم
یک هفته ی دیگه اش از دست کنکور راحت میشیم.......
خدایاااااا کمک لطفاRolleyes

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - bernoosi - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

قبول اما کلا روزگار با ما سر جنگ داره و ما هم خدارو داریم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ

یه عمر درس خوندید ۶ ماهم که بکوب خوندید نا امید شدن الانتون سمه براتون خیلی خسته اید استراحت کنید و برید بیرون تفریح چند ساعت خیلی مفیده الان نا امیدی فقط یه ضررتونه قوی باشید در دهه ی فجر نا امیدی تیریست از طرف شیطات بزرگ آ مریکا قوی باشیدBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ

بوی گل سوسن و یاسمن آید کنکور محبوبمان هفته بعد آید Big Grin بگذرد این روزگار بهتر از قبل(اشاره گر به لیست پیوندی بعده کنکور Big Grin با مرتبه O1 )

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - hamid_c - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

چرا روحیتونو میبازین ؟ اگخ نخوندین خوب صادق باشین
اگه خوندین دیگه استرس چی .. بهترین عملکردتونو یذارین شد شد نشد دیگه حرص نخورین ..
فکروخیال نکنین .. همین چند روز هم فک کنین چیکار میتونین بکنین وضعتون بهتر شه هر موقع دیدین فکرتون داره میره سمت اینکه وای چی میشه وای چی میشه سرتونو با درس بازی .. یا بهتر از همه باشگاه گرم کنین .. البته اگه باشگاه نمیرین دیگه الان نرین سر جلسه دستتو بگیره نتونین بلند کنین روزی نیم ساعت تو اتاق یا حیاص نرمش و ورزش کنین خیلیییی تاثیر داره که فکرتونو سامان بده
ایشالا ظرفیتارو ببرن بالا .. خدایی سمته این ظرفیت .. این دانشگاها ها خجلت نمیکشن ۵ ۶ تا تو ظرفیت نوشتن ؟؟؟؟ سال قبل تو دفترچه فقط شریف بالا ۲۰ تا میگیرفت
بخاطر یه قبولی چجور مارو دق میدنننن .. :ِی

میگم میشه بعد کنکور یه تومار ی کمپینی چیزی راه بندازیم از سازمان سنجش بخوایم ظرفیتارو تو این رشته بیشتر کنه ؟دیگه راه حل به ذهنم نمیرسه :ِی

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  میگم میشه بعد کنکور یه تومار ی کمپینی چیزی راه بندازیم از سازمان سنجش بخوایم ظرفیتارو تو این رشته بیشتر کنه ؟دیگه راه حل به ذهنم نمیرسه :ِی
من که پایم...!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) فقط ناامید ها بخوانند!! - cyberit - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ

چند روز تا آزمون ارشد باقی مانده است. چرا همه میرید سمت نا امیدی!!!
اهدافی که در ابتدای سال در ذهن شما نقش بسته بود و با شور و اشتیاق تصمیم داشتید تمام طول سال را تلاش کنید؛ اهدافی که این روزها در ذهن بیش‌تر داوطلبان کنکور کم‌رنگ و شاید هم بی‌رنگ شده است.
از صمیم قلب برای آن دسته از داوطلبانی که هنوز امیدوارانه برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنند، آرزوی موفقیت دارم. اما دسته‌ای – که کم هم نیستند – دیگر این روزها آن شور و اشتیاق ابتدایی را ندارند، باید بدانند که موفقیت در یک قدمی آن‌هاست.
حتماً در کنکورهای آزمایشی تجربه کرده‌ای که وقتی از جلسه آزمون بیرون بیایی با خودت فکر می‌کنی که اگر کمی بیش‌تر خوانده بودم، می‌توانستم به آن سؤال و ... جواب دهم.
بله! واقعیت این است که فاصله ما با موفقیت کم است، اما ما از تلاش دست می‌کشیم و همین سبب عدم موفقیت می‌شود ... و بعد هم با خود می‌گوییم من از اول می‌دانستم موفق نخواهم شد.
آیا می‌دانید که خیلی از داوطلبان کنکور، مثل شما، این روزها ناامید هستند و بی‌انرژی حرکت می‌کنند. باور کنید یکی از دلایل نتایج عالی برخی داوطلبان – برخلاف نتایج کنکورهای آزمایشی آن‌ها- همین رقبای بی‌انرژی و ناامید هستند؟
اگر می‌خواهی احساست در روزی که قدم‌زنان درحال برگشت به خانه هستی، احساس رضایت باشد، باید از همین الآن تصمیم بگیری و با تمام قدرت برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی.
من این را مطمئنم که هیچ تلاشی بدون نتیجه باقی نمی‌ماند. تو هم مطمئن باش که اگر از امروز تا روز کنکور، با استفاده از روش‌های صحیح، با یک ذهن امیدوار، تلاش کنی، به‌دست آوردن میانگین درصد ۴۰ تا ۴۵ کار سخت و ممکنی نخواهد بود. پس بدان که موفقیت در یک قدمی توست... پس ادامه بده و ناامید مباش.

[تصویر:  157740_1_1379086142.jpg]

لطفا تمانا میکنم یه نفر کمک کنه.plz - 860951447 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ق.ظ

من سال دومه ک کنکور میدم.خدارو شکر بعد از این دو سال به آمادگی خیلی خوبی هم تو مشترک هم تو اختصاصی(هوش) رسیدم.متاسفانه تا الان فرصت شرکت تو بحث ای مانشت رو پیدا نکردم.الان اگه امکانش هست یکی از بچه ها که فکر میکنه تو زبان خیلی قویه یه راهنمایی به من بده.من ۲ ماهه روزی ۳ ساعت زبان میخونم تا الان ۵۰۴ و تقریبا تافل رو کامل + لغات تخصصی کامپیوتر یعنی در کل ۲۶۰۰ لغت رو خوندم متن هم تا اونجایی که تونستم کار کردم اما متاسفانه نمیتونم خوب تست بزنم یعنی نصف تست های درک مطلبی که میزنم غلطه.من امسال ریاضی فقط محاسبات و ۲ بخش اول آمار رو خوندم البته بهترین رتبم تو آزمون آزمایشی ۱ و بدترین رتبم ام ۱۲ هست ولی میدونم که زبان ضریب اطمینانم و بالا میبره.لطفا بگید تو این چند روزه باقیمانده چیکار کنم با این زبان.؟نگید که بی خیالش شم چون اینجوری حسرت وقتی که گذاشتم براش خفم میکنه.ببخشید که زیاد نوشتم

RE: لطفا تمانا میکنم یه نفر کمک کنه.plz - Amir V - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ق.ظ)۸۶۰۹۵۱۴۴۷ نوشته شده توسط:  .لطفا بگید تو این چند روزه باقیمانده چیکار کنم با این زبان.؟نگید که بی خیالش شم چون اینجوری حسرت وقتی که گذاشتم براش خفم میکنه.
سلام.
روشت واسه جواب دادن Reading ها چیه؟ یعنی اول متن میخونی بعد سوال؟ یا چی؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - هاتف - ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ

سلام
میشه درباره زمانبندی توی کنکور بحث کنید، اینکه بعد از این همه کنکور آزمایشی چه زمان بندی رو برای کنکور انتخاب کردید.
مثلا برای دروس مشترک که ۱۵۰ دقیقه وقت هست، چطور این وقت رو مدیریت می کنید؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ayubes - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ

بچه ها فکر کنم سوالا ت ارشد امسال درس مدیریت زیاذ شده باشه جون در ازمون مدرسان وسازمان سنجش تغییر کرده بود

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
میشه درباره زمانبندی توی کنکور بحث کنید، اینکه بعد از این همه کنکور آزمایشی چه زمان بندی رو برای کنکور انتخاب کردید.
مثلا برای دروس مشترک که ۱۵۰ دقیقه وقت هست، چطور این وقت رو مدیریت می کنید؟
سلام به نظر من این نتیجه ای که خودتون باید بهش برسید. یعنی تا حالا باید بهش رسیده باشید :دی چون این قضیه واسه افراد مختلف متفاوته و هر کسی یه جوره. حالا یا آزمون داده چند تا و دیگه به یه روش عادت کرده که به نظر من عوض کردنش کار اشتباهیه. یا اینکه تو خونه از خودش آزمون گرفته و یه نتیجه ای دستش اومده.
اما من به شخصه اینجوریم که اول مشترکارو اونایی که می تونمو سری می زنم. بعد زبان رو حدود ۲۰ تا ۲۵ دقیقه می زنم. بعدم ریاضی که دیگه مشخصه سوالارو یا بلدید یا بلد نیستید. اونارم تا اونجا که بلدمو می زنم. و بعد باقی وقت رو دوباره مشترک Smile